Temple University Klein College of Media and Communication

Введення

Прочитайте офіційний опис

122096_rsz_adobestock_57558261.jpg

Ви хочете використовувати відео та подкасти для документування яскравого, історичного міста Філадельфії; використовувати силу Twitter для створення соціальних змін; дослідити природу політичного та переконливого спілкування; або виїжджаєте за кордон, щоб подавати звіти з країн світу, у колективі засобів масової інформації та комунікації Кляйна є програма, яка вам підходить. Наші гнучкі, але суворі навчальні програми поєднують у собі новітні інновації в цифрових ЗМІ та досвід досвідчених, відомих викладачів та науковців.

Розташований на четвертому за величиною медіа-ринку в країні, Кляйн Коледж пропонує безліч академічних та професійних можливостей для студентів реклами, радіомовлення, журналістики, медіапродукції, стратегічного спілкування тощо. Будучи студентом коледжу Кляйна, ви отримаєте доступ до великої кількості ресурсів та структури підтримки, яка зосереджена на практичному навчанні, досвіді в реальному світі та суміші аналітичних та теоретичних знань, орієнтованих на наше динамічне міське середовище.

Коледж засобів масової інформації та комунікацій Temple's Klein має багату історію та еволюцію, що відображає сферу комунікацій. З часу свого заснування в 1927 році Кляйн Коледж здобув постійне визнання як одну з найкращих шкіл такого роду в США, пропонуючи правильну суміш теоретичного навчання та практичних можливостей, Кляйн Коледж забезпечує провідних наукових працівників, наукових досліджень та підтримки, готуючи студентів до досягти успіху в галузі, що постійно змінюється.

122097_rsz_adobestock_281404232.jpg

Життя в храмі

Вам ніколи не буде нудно в Темпі. Щодня ви можете вибирати з еклектичного набору культурних, спортивних та соціальних заходів, таких як клуби, що проводяться студентами, громадські послуги, спортивні змагання та музичні виступи.

Ці дії не просто заповнюють час. Вони також мають змогу зустрітися з однокурсниками та розширити ваші особисті та професійні мережі.

Мистецтво та культура

Мистецтво та культура живі в храмі. Майже щодня проводить театральні та танцювальні вистави, концерти, художні виставки та відвідує лекторів. І це просто в кампусі. Завдяки нашому розташуванню у Філадельфії ви також маєте легкий доступ до міських музеїв світового класу, художніх галерей та майданчиків виконавського мистецтва.

Клуби та організації

У храмі є сотні сотень студентських клубів та організацій, що охоплюють широкий спектр особистих та професійних інтересів. Кожен дає вам можливість долучитися до життя кампусу та зв’язатися зі студентами, які мають подібні інтереси.

Житло та їдальня

"Різноманітність" - найкраще слово для опису варіантів житла та їдальні, доступних у Temple. Ми пропонуємо дев'ять залів для проживання, різноманітні побутові умови, а також безліч варіантів обідів та страв, з яких можна вибрати.

Здоров'я та оздоровлення

Ваш досвід коледжу включає більше, ніж просто науковці. Якщо ви не в класі чи не потрапляєте на книги, не забудьте скористатися нашою вражаючою підбіркою можливостей для здоров'я, фітнесу та відпочинку, включаючи спортивні зали світового класу та комплексний оздоровчий центр для студентів.

Життя міста

Приїжджаючи до Храму, ви також приїжджаєте до Філадельфії - одного з найрізноманітніших і найрозвинутіших міст нації. Тут ви знайдете вогнище нічного життя, культури, розваг та кухні, в декількох хвилинах від кампусу.

Стійкість та безпека

Захист наших студентів та нашого середовища є надзвичайно важливим для храму. Ось чому ми робимо такий акцент на безпеці студентів та зменшенні впливу університету на громаду, в якій ми живемо.

Розташування

Філадельфія

Address
Annenberg Hall 2020 N. 13th St.
Філадельфія, Пенсильванія, США