Temple University College of Liberal Arts

Введення

Прочитайте офіційний опис

Коледж вільних мистецтв Університету Темпл готує студентів стати новаторами у всіх галузях та галузях. Ми - громадянські, свідомі творчі мислителі, виконавці та особи, які приймають ризики. У нас проживає понад 5500 студентів з 28 кафедр та програм, які пропонують цілеспрямований досвід коледжу гуманітарних наук у вищому міському дослідницькому університеті.

Заява про різноманітність, справедливість та інклюзію

Коледж вільних мистецтв ілюструє основні цінності Університету Темпл - різноманітність та інклюзія: створення та підтримка спільноти викладацької, навчальної та дослідницької діяльності, яка не тільки включає, але вітає та цінує відмінності на основі релігії, раси, етнічної приналежності, національності, статі, гендерної ідентичності, сексуальності. орієнтація, інвалідність, статус ветерана, вік та сімейний / сімейний стан.

Це робота нашого життя

Ми вважаємо, що ступінь гуманітарних наук готує вас до не лише роботи. Ми навчаємо вас творчому та критичному мисленню, вирішенню проблем та вихованню соціального інтелекту. Наші студенти навчаються на семінарських заняттях, проводять дослідження з нагородженими викладачами та здобувають реальний досвід завдяки стажуванню, навчанню за кордоном та громадським послугам.

Ви оволодієте важливими дисциплінами та увійдете до робочої сили, маючи можливість писати, міркувати, аналізувати, обертатись та сміливо взаємодіяти з навколишнім світом. Ось чому наші випускники володіють основними навичками та талантами, які цінують роботодавці: критичним мисленням, творчістю та впевненістю.

Зробіть свою декларацію у великому місті

Ми пропонуємо 35 спеціальностей, 36 неповнолітніх, 15 магістерських програм, 13 докторських програм та безмежні можливості Філадельфії.

У центрі подій знаходиться Університет Темпл.

Ви маєте унікальну можливість зробити Філадельфію своїм класом, отримуючи освіту світового класу. Місто Братерської Любові не пропонує нічого. Дослідіть музей Барнса та Музей мистецтв Філадельфії. Дивіться шоу в Центрі Кіммеля. Ловіть гру «Орли» на Linc. Насолоджуйтесь неймовірною їжею - від сирних стейків до пончиків до декадентської місцевої та етнічної кухні.

Розташування

Філадельфія

Address
West Berks Street,1114
19122 Філадельфія, Пенсильванія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія