Temple University College of Engineering

Введення

Прочитайте офіційний опис

Інженерна трансформація

Temple Engineering зазнає великих змін. У 12-й та Норис ми розвиваємось вже досить давно. Як коледж, ми виросли до 2100 студентів та постійно зазнавали змін, щоб модернізувати нашу навчальну програму. Наші засоби також продовжують розвиватися, щоб забезпечити сучасні, ефективні та спільні простори, розроблені спеціально для інженерів.

Перший з двох етапів реконструкції розпочався влітку 2018 року і був завершений вчасно до початку осіннього семестру. Він перетворив простір першого поверху з цільового порожнього простору в гнучку дизайнерську комп'ютерну лабораторію з розширеною технологією та модульною меблями.

121071_COE-Building-27.jpg

Коли ми вступаємо в цей новий семестр, наша будівля також продовжує власну трансформацію у другій фазі реконструкції: науково-технічній бібліотеці другого поверху (SEL). Оновлення включатимуть нові технології та обладнання, станції віртуальної реальності, замовлення інструментів, коробку рукавичок для мікрофабрикації, 3D-друк на верстаті та простір для прототипування світла, зони польотів повітряної робототехніки, раковини, заземлені електронні станції, нове обладнання A / V та фрези для друкованих плат .

Ці простори також пропонують модульні меблі для перетворення в спільний простір для зустрічей, а також простір для зберігання студентських робіт, таких як проекти старшого дизайну.

Крім того, простір для навчальної лабораторії в кімнаті 502 також зазнав значного оновлення. Оновлення включають додаткову кількість місць для відпочинку, поряд із розумною технологією навчання, хімічно стійким підлогою, робочими стінами та іншим.

STEM - наука, технологія, інженерія

Шлях до цієї глобальної економіки починається саме тут, у Північній Філадельфії.121066_180917_TempleEngineering-766.jpg

Коледж інженерії підтримує жорстку STEM освіту і вважає, що кожен студент, який хоче здобути освіту в галузі STEM, повинен мати можливість це зробити. Центр інклюзивної конкурентоспроможності, розміщений у Коледжі, спонсорує регіональні ініціативи та програми з інженерії для філадельфійських шкіл, а Коледж також проводить літні інженерні програми середньої школи. Це лише декілька способів, якими працює Temple Engineering, щоб поширити слово про успіхи, які поля STEM приносять молоді та громаді.

Послання Діна

З величезною гордістю я обіймаю посаду декана інженерного коледжу в цей час постійного зростання та можливостей для коледжу та наших студентів.

Поряд із зростанням у рейтингах, Коледж ґрунтується на нашій репутації надання чудової освіти завдяки спільним науково-дослідним викладачам, експериментальному навчанню, нашій зростаючій мережі випускників та інноваційним проектам Senior Design. Від мініатюрних технологій медичних приладів до вибуху в іоносферу або догляду за власною планетою тут, вдома, інженери-храми справді є архітекторами майбутнього.

Чудові речі відбуваються щодня в нашій будівлі на вулиці Норріс і навколо. Зовнішній світ завжди вимагатиме більше інженерів, і ми продовжуватимемо забезпечувати, щоб наші Сови могли не лише крокувати у цей світ, але й вести його.

Я з нетерпінням чекаю продовження служити та зміцнювати цей Коледж, коли ми продовжуємо нашу траєкторію великих досягнень. Сподіваємось, ви приєднаєтесь до нас.

Кея Садегіпур

Дін

Храмовий інженерний коледж

121070_20141118_skyline_004_938x528.jpg

Акредитація

Ми - перспективна науково-дослідна установа, яка пропонує високоякісну освіту, акредитовану ABET.

Бакалавр технічних наук (CE, EE, EE / Computer, ME) акредитований Комісією з інженерної акредитації ABET. Коледж із задоволенням повідомляє, що програми біоінженерії та інженерії були переглянуті та затверджені для акредитації ABET. Програма екологічної інженерії буде шукати акредитації під час наступного огляду після того, як вона закінчить перших студентів програми.

Бакалавр наукових програм з інженерних технологій (CET, ET) акредитований Комісією з питань акредитації інженерних технологій ABET.

Студенти повинні пишатися тим, що обирають програму, акредитовану ABET. Акредитація означає, що ваша освіта відповідає світовому стандарту технічної освіти вашої професії. Незалежно від того, чи вивчаєте ви прикладну науку, обчислювальну техніку, техніку чи технологію, акредитація ABET є важливим показником прихильності вашої програми до якості та може стати запорукою вашого професійного майбутнього.

Розташування

Філадельфія

Address
1947 N. 12TH STREET
Філадельфія, Пенсильванія, США