Temple University College of Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

Коледж освіти та розвитку людини ідеально розташований у самому центрі Північної Філадельфії. Міські школи, студенти та викладачі є біля нашого порогу. Наше видатне розташування забезпечує ресурси та можливості великого, різноманітного та жвавого міського центру. Здійснюючи свою місію, розширити можливості дітей та їхніх громад через освіту, ми обслуговуємо навколишні райони, місто Філадельфію, школи та шкільні округи в регіоні та країні.

У нашому широкому міському містечку, в околицях шкільних шкіл та по всьому місту ми навчаємо вчителів та керівників шкіл, які мають знання та вміння охопити всіх наших дітей. Керуючись найновішими дослідженнями та нашою великою базою кращих практик, ми створюємо нові моделі викладання та навчання, які дають змогу нашим випускникам досягти успіху та очолити рух за вдосконалення навчальних досягнень у всій країні. Наші випускники вирішують проблеми, новатори та творчі мислителі. Вони обговорюють ідеї абстрактно, а потім застосовують їх на практиці для вирішення конкретних ситуацій, які щодня кидають виклик вихователям. Вони зобов'язуються, як це робить коледж, на довгострокову освіту, на все життя, на використання новітніх інструментів, щоб підготувати студентів не лише до сьогодення, але і до швидкозростаючого та складного світу.

Наш факультет забезпечує фундамент досліджень та знань, які наші студенти та наукові керівники потребують для задоволення потреб дітей та шкіл сьогодні. Їх розуміння та нова інформація, яку вони генерують, інформують про прийняття рішень на найвищих рівнях та забезпечують педагогів та шкільний персонал інструментами, необхідними для зміцнення освітньої практики.

Розмір та сфера застосування

Коледж освіти та розвитку людини підтримує різноманітне та активне студентське населення. Спеціальності бакалавра в основному готуються стати викладачами, хоча деякі очікують, що вони обіймуть інші ролі в освітніх умовах. Випускні програми на магістерському та докторському рівнях готують студентів до викладання, а також до кар'єри в якості адміністраторів шкіл, радників, шкільних психологів, дослідників, політиків та викладачів освіти.

Коледж організований у три відділи: Навчання та навчання, Політика, Організаційні та лідерські дослідження та Психологічні дослідження в освіті. В даний час коледж пропонує самостійно чи у співпраці з іншими школами чи департаментами численні напрямки концентрації, що потенційно можуть призвести до державної сертифікації штату Пенсильванія. На додаток до отримання сертифікації в рамках звичайної програми бакалаврату, студенти можуть обрати п'ятирічну програму, яка дозволяє їм здобути ступінь бакалавра в галузі вмісту та ступінь бакалавра за п'ять років. Студенти, які вже здобули ступінь бакалавра, можуть вступити до програми сертифікації аспірантів самостійно або як частина магістерської чи докторської програми.

Присвячення практиці

Усі програми в коледжі наголошують на клінічному досвіді та практиці як основному засобі вивчення професії та набуття необхідних навичок та компетенцій. Усі викладачі та стажери, які працюють на вищому рівні, проводять час у нашій мережі шкіл, що співпрацюють, з якими ми маємо особливі стосунки. Ми прагнемо вдосконалити освітню практику на місцях:

численні спільні проекти зі Шкільним округом Філадельфії та іншими шкільними округами, що оточують наш кампус Амблер, з метою забезпечення постійного професійного розвитку та можливостей для підвищення кваліфікації вчителів та адміністраторів;

високі стандарти прийому та закінчення сертифікаційних програм з метою забезпечення вищої підготовки випускників до задоволення потреб різноманітних студентів;

вплив на різні культури та спільноти мислення через курси в галузі мистецтв та наук, а також ретельно цілеспрямоване розміщення на місцях, щоб дати можливість новим практикам ефективніше спілкуватися із громадами, яким вони будуть обслуговувати;

дослідження, спрямовані на вдосконалення професійної практики та підвищення досягнень учнів;

спеціальні програми, призначені для задоволення потреб персоналу шкіл регіону та надання професійних можливостей для випускників, включаючи програми сертифікації у важко заповнюваних областях, таких як математика, наука, іспанська та спеціальна освіта.

Розташування

Філадельфія

Address
Cecil B. Moore Avenue,1301
19122 Філадельфія, Пенсильванія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія