Thomas University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Томас Університет є чотирирічна спільного навчання гуманітарний університет, який служить післяшкільного освітніх потреб. Розташований в Томасвілль, Джорджія США, Томас Університет забезпечує якісну освіту за допомогою динамічної середовища навчання. Інноваційні моделі для досягнення учнів нашої турботи викладачів і співробітників змінити життя студентів у наших місцевих, регіональних і глобальних спільнот. Пропонуючи молодшого спеціаліста, бакалавра, і магістра, наша вища мета полягає в забезпеченні освітнього досвіду, який досліджує і розвиває потенціал кожного студента. Томас Університет є Гуманітарний університет, який означає, що на додаток до програми конкретних навичок і знань ви отримаєте, ви також будете отримувати збалансоване освіту навчання критично мислити і ефективно спілкуватися.

ENGAGE в динамічних середовищах навчання, де суворі інтелектуальні дослідження вимагають творчості, дисципліни та особистої відповідальності.

посилене BE викладачів і співробітників, які цінують свої сильні сторони, можливості і волю до успіху. ВАША інтелектуального і особистісного розвитку наша місія.

ТРАНСФОРМ ваше життя, як вам підготуватися до успішної кар'єри і відповідального керівництва в мінливому і складному світі. Гнучкі середовища навчання включають в себе онлайн, гібридні, супутникові кампусів, угоди про передачу, а також зручне планування курсу.

Розташування

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія