The Conway School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша історія

Вальтер Cudnohufsky не влаштовує статус-кво. Він отримав ступінь магістра в галузі ландшафтної архітектури в Гарварді в 1965 році, провів вісімнадцять місяців подорожі, і вчив дизайн у великому університеті. Він був засмучений з традиційною дизайн-освіти, яке він вважав занадто роз'єднаним, в гнучкою і теоретична.

Він досліджував дизайнерська освіта в його дипломної роботи, і читав теорію прогресивного освіти. Він хотів, щоб спробувати новий спосіб робити речі, з практичного навчання, більше як робочий дизайн фантастичного CE. Він думав, що це має бути студентом на основі інституційно не організовано, і він хотів, щоб вона поділилася досвідом, який підкреслив, робота в команді. Він хотів, щоб почати нову школу, яка перетворила б дизайнерська освіта на його голові. І зробив він.

Персональний кредит ПОЧИНАЄ школи

Хоча він не припускав школу дизайну в сільській місцевості, з метою економії, Уолт почав школу у своєму Конвей дому та периферичні будівлі-цукор-будинок і сарай перетворюється. Він забезпечив $ 8000 персональний кредит в платити за ремонт і ф-л вівсяних школу в перший рік. Будівництво велося протягом літа 1972 року, що напередодні першого класу сім чоловіків і дві жінки, в основному з Массачусетсу.

Заняття проводяться щодня, деколи зі студією теж кожен день. Там може бути імпровізований кам'яна стіна будівлі демонстрацію або інші запрошення "вчитися на практиці." Господарські завжди були частиною спільного, potlucks та ігор частина задоволення. Зв'язок завжди була і залишається важливим напрямком роботи школи.

Віра Уолта, що якщо ви не можете пояснити свої ідеї в усній і письмовій мові, то ви не відповідає за себе або що ви робите.

Другий режисер ПРИБУВ ЯК СТУДЕНТА

Дон Уолкер, який би опинитися головною силою в еволюції школи, прийшли в якості студента в 1978 році. Він уже два градуси в ландшафтної архітектури та великим досвідом у навчанні та практиці. Він теж був розчарований його досвід викладання і постійного тиску, щоб зробити дослідження. З того Дона до співробітників прийшла поступове зміщення акцентів від викладання традиційної ландшафтної архітектури заохочення дизайн, який є екологічно безпечним. Все більше і більше заявники шукали цей новий погляд на дизайн.

АКРЕДИТАЦІЯ ЗАВДАННЯ

Нова Англія Асоціація шкіл і коледжів надається повний акредитації ефективним 1989. У 1992 році Уолт покинув школу, щоб на практиці те, що він викладає. Він почав те, що раніше процвітає приватна практика, той, який має багато екологічних та громадських будівель розміри. Сьогодні він стосується Конвея школу, як його найбільший внесок життя, даючи кредит для людей, що здійснюють школу вперед.

Дон Уолкер став директором в 1992 році, цю посаду він займав до своєї відставки в 2005 році. Дон і персонал курирував хід від тридцяти років вдома школи в сусідньому лісистій вершині пагорба. Кампус 34,5 акрів планується як навчальний лабораторії для сталого дизайну.

Третій директор ландшафтний архітектор і збереження планувальник Конвея Павло Cawood Hellmund, прагне до унікальних підходом навчання школи та сталого дизайну. Він також має сильну зацікавленість у розширенні проблематики школи глобальних екологічних можливостей. У жвавому історії школи, деякі речі, такі, як його зовнішній вигляд і персонал, змінилися. Інші речі, особливо його увагу на індивідуалізованого навчання, завжди будуть залишатися постійними.

Місія

Ми досліджуємо, розробки, практику, навчіть дизайн землі, що є екологічно та соціально стійким.

У процесі ми:

забезпечити випускників з базовими знаннями та навичками, необхідними в практиці планування, проектування та управління на землі, який поважає природу, а також людства; розвивати екологічну свідомість, розуміння, повага, і проживання в своїх студентів і клієнтів проекту; виробляти проекти, які відповідають використання людини на природні умови.

Направляючі місії школи прийняття рішень на кожному рівні: який найняв, які проекти здійснюються, як курси структуровані, і те, що офіси і сайти відвідують на екскурсії. У той час як програма ретельно на основі екологічних знань і практики, навчально увагу Конвея на дизайн землі, а не науки про довкілля.

Чому Конвей

Клімат дестабілізація. Їжа + вода незахищеності. Види крах.

Майбутнє не повинно було виглядати!

Допомога винаходити майбутнє. Робота в напрямку кращого планеті, використовуючи екологічну цілі системи мислення. Допомога забезпечення здорових спільнот і продуктивних ландшафтів для майбутніх поколінь.

Одягнена себе:

Виправте те, що зламано. Зберегти те, що працює. ДИЗАЙН МАЙБУТНЬОГО!

Конвей десять місяців інтенсивної, спеціалізованої аспірантурі, яка підготує вас до роботи в якості дизайнера / планувальник на важливих реальних проектів з. . . (Чи готові до цього?), Працюючих на важливих, реальних проектів-як студент, за підтримки вчителів, які досвідчені професіонали.

За сорок років, що відбувалося в Conway: реального світу, реальних результатів.

10 Причини Застосувати

Це великий десять буде говорити заявникам, але вони також говорять, чому клієнти проекту повинні розглянути Конвея школи. Так само для тих, хто зацікавлений у підтримці розробки та планування інновацій для планети.

  1. Робота над реальними проектами для реальних клієнтів, з самого початку. Це те, що ми розуміємо під "Реальний світ. Реальні результати ". І результати виявилися протягом сорока років.

  2. Отримайте інструменти, необхідні для побудови стійкого кар'єру ... і кращий світ через найбільш інноваційний у своєму роді програма в будь-якому місці.

  3. Дізнайтеся в маленьких класах з великою кількістю індивідуальної уваги. Забудьте про класи! Замість зосередитися на навчанні, щоб зробити роботу, і робити це добре.

  4. Співпрацювати, не конкурують. Кожна людина або невелика група має свій власний проект, і всі пропонує допомогу в решті частини класу.

  5. Дивіться картину і звернути увагу на деталі. Це шлях до стабільності і стійкості.

  6. Вища з процесу проектування ви можете покласти на роботу відразу, і з навичками, щоб бути довічний учень. Це швидко вперед для вас, якщо ви стурбовані тим, щоб дістатися до роботи робить різницю.

  7. Створити портфель професійних проектів з посиланнями від реальних клієнтів.

  8. Бути частиною школи, яка повністю віддана розвідку, розробку, практикуючи, і викладання планування та дизайн земельної ділянки, що перебуває екологічно та соціально стійким. Наша місія полягає в природі і для людей.

  9. Форма дружною смугу агентів змін, а за десять місяців, у контакті для життя.

  10. Робота сторона пліч з викладачами, які досвідчені практикуючі а також догляд інструктори.

Розташування

Conway

Address
332 South Deerfield Road, Conway, MA
01341-0179 Conway, Массачусетс, США