Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа Newhouse у Сіракузькому університеті є однією з провідних шкіл комунікації у країні, де талановиті студенти приходять навчатися та навчатися у провідних професіоналах галузі. Ми пишаємося тим, що освіту найвищої кваліфікації зробили неймовірними фандрайзерами та сучасними можливостями. Ми пропонуємо 11 професійних магістерських програм з публічних комунікацій, більшість із яких може бути завершена протягом одного календарного року.

історія

  • 1934 рік: Школа журналістики, заснована в Сіракузькому університеті
  • 1964: відкривається перша будівля, Ньюхаус 1
  • 1971 рік: Школа журналістики об'єднується з Департаментом телебачення та радіомовлення; перейменована Школа суспільних комунікацій СІ Ньюхаус
  • 1974: Відкривається другий корпус, Ньюхаус 2
  • 2007: Відкрито третє будівництво Newhouse 3
  • 2014 рік: відкривається Центр студій та інновацій з студіями Дік Кларк та Центром медиа інновацій Алана Джеррі

Дін
Лоррейн Е. Бранхам

Факультет
Більш ніж 80 штатних викладачів та 50 додаткових факультетів

Персонал
Приблизно 50 штатних працівників та 10 неповних працівників

Випускники
Більше 27 000

Зарахування
Приблизно 1900 студентів, 210 студентів-практикуючих магістрів, 200 онлайн-магістрів та 13 студентів-докторів

Засоби
Школа Newhouse розміщується в комплексі з трьох будівель, що складається з 250 000 квадратних футів, який включає найсучасніші класи, професійні студії, цифровий інформаційний центр, 300-місцевий аудиторію, дослідницький центр, докторський студентський люкс та офіси, крила виконавчої освіти, кафе та багато приміщень для офіційних та неформальних зустрічей та співпраці між студентами, викладачами та персоналом.

Акредитація

Школа суспільних комунікацій SI Newhouse є однією з 100 шкіл масової комунікації, акредитованих через Акредитовану раду з питань освіти в галузі журналістики та масових комунікацій (ACEJMC). Наша добровільна участь у самооцінці та зовнішньому огляді допомагає гарантувати, що студенти Newhouse постійно отримують чудову підготовку до майбутньої кар'єри в галузях зв'язку. Наша акредитація відображає нашу прихильність до дев'яти стандартів, що перекладаються на малі класні розміри, практичний навчальний досвід, введення в закон про комунікацію, всебічне консультування та кар'єрний розвиток та міцний фундамент ліберального мистецтва. Щоб дізнатися більше про акредитацію і чому це важливо, відвідати акредитив Рада з освіти в області журналістики і масових комунікацій сайту.

Розташування

Сіракуза

Address
215 University Place
13244-2100 Сіракуза, Нью-Йорк, США