Syracuse University - David B. Falk College of Sport and Human Dynamics

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до коледжу спортивного та гуманітарного динаміки Девіда Б. Фалька! Фальк коледж об'єднує професійні програми Сіракузького університету в галузі людського розвитку та сімейної науки, харчових досліджень, шлюбу

Місія Falk College полягає в тому, щоб забезпечити викладання майстерності та лідерство у своїх сферах навчання через стипендію, практику, участь у громадських діяннях, адвокацію та підприємницьку діяльність, спрямовану на заохочення здоров'я та благополуччя людей будь-якого віку, їх сімей та їхніх громад в межах основи принципів соціальної справедливості.

Команда керівництва коледжу тісно співпрацює з деканом Фальк коледжу Діані Ліден Мерфі та включає в себе:

  • Ейлін Лентьє, старший помічник декан, академічні справи
  • Джеймс Берн, помічник декана, студентські служби
  • Дебора Дж. Монахан, доцент, Дослідження
  • Феліція Отеро, Директор з прийому

Приймальна комісія розташована в 340 White Hall, можна отримати за адресою 315-443-5555 для отримання додаткової інформації про академічні програми, послуги та всі інші види діяльності, пов'язані з коледжем.

Хто ми

Фальк коледж в Університеті Сіракузів поділяє спадщину, яка охоплює століття. Коледжі та школи, які прийшли перед нами, сповідували цінності людських зв'язків, громадського служіння та соціальної справедливості у самому центрі Фолк коледжу, включаючи домашню економіку, людський розвиток, людські послуги та медичні професії, екологію людини, медсестринство та Школа соціальної роботи. Ці ж цінності формують і ведуть коледж сьогодні.

Ми глибоко пишаємося тим, що впродовж багатьох років ми разом з колегами випускників Сіракузького університету поділилися вічним ефектом, який цей колектив випускників зробив у світі. Разом вони були полегшенням у часи потреби, зміни в часи несправедливості та відкриття в часи невизначеності - ті ж самі речі, які наші учні мріють і прагнуть бути. Завдяки випускникам, які проклали шлях для них, хороша робота продовжується.

Не дивно, що наші академічні програми також формувалися завдяки програмам, що постали перед ними: це спортивне керівництво з поглибленого вивчення споживачів, управління маркетингом, роздрібної торгівлі; що харчування, наука про харчування та вивчення харчових продуктів користуються такими програмами, як дієтологічна програма, управління харчовими продуктами, ресторан

У 2011 році Девід Б. Фальк'72 та Ронда С. Фальк'74 зробили великодушний подарунок Коледжу екології людини, і таким чином він був перейменований у коледж спортивного та гуманітарного динаміки Девід Б. Фальк. І саме завдяки цій заповітній спадщині академічного різноманіття сьогодні студенти Фалька беруть участь у міждисциплінарній роботі в класі, у дослідженні та в громаді. Дійсно, вірний своїм корінням, Фальк коледж відомий своєю новаторською роботою в цих умовах і залученням різних точок зору на користь нашого майбутнього. І студенти, факультети, співробітники та випускники всіх пунктів у нашій історії можуть святкувати цей успіх разом.

Коли ми дивимось у майбутнє, ми з радістю бачимо, що наш колективний вплив продовжується. Ми сподіваємось, що ви поділитеся в кожному моменті, коли продовжуємо писати нашу спадщину в освіченні духу служби, яка охоплює покоління.

Розташування

Сіракуза

Address
Falk College | 150 Crouse Drive, 340 White Hall, Syracuse, NY 13244
13244 Сіракуза, Нью-Йорк, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія