Syracuse University - College of Visual and Performing Arts

Введення

Прочитайте офіційний опис

Огляд

Наш факультет пропонує суворе та багатогранне навчання, яке готує студентів-майстрів до професійної та підприємницької кар'єри.

Ми пропонуємо найсучасніші засоби та студії, від ручної роботи до цифрової. Наш професійно діючий факультет сприяє стажуванню, а також міжнародним та національним можливостям, а також пропонує творчі індустрії студії. Завдяки керованому наставництву наші студенти-художники розробляють власний курс навчання.

І ми маємо сніг!

Місія

За відсутності домінуючої парадигми реакції з чи проти, ми активно будуємо нові філософії для художньої практики.

Ми більше не декодуємо зображення - ми їх перекодуємо. Ми приймаємо діалог і різницю і цінуємо цінність особистості. Ми приймаємо мистецтво в дії та його вплив на наше суспільство. Академічна та креативна науково-дослідна практика є основою етосу школи, визнаючи, що є спектр практики та професійних результатів. Ми шануємо новаторів минулого під час підготовки майбутнього покоління творчих лідерів. Ми поділяємо пристрасть до інклюзивної практики навчання та навчання, щоб забезпечити найкращий досвід для наших студентів-художників.

Політика департаменту

Політика школи мистецтв ведеться в офісі директора. Поточні студенти та факультети можуть звернутися до офісу з питаннями.

Засоби

Програми Школи мистецтва розміщуються в Доротеї Ілген Шаффер, Мистецькому Будинку та Сміт Холл на Головному Кампусі та Музеї Comstock на Проспекті Комстока поблизу Південного Кампуса.

Shaffer Art Building - це програми ілюстрації та живопису школи мистецтва. Він також є домом для Департаменту трансмедіа, джазування в Сетнорській музичній школі та Художніх галереях університету Сіракузи. Будівля також містить аудиторію на 60 місць та аудиторію Шеміна на 300 місць.

Сміт Холл розміщує приміщення для нашої аспірантури в студіях та студіях для малювання. Сміт Холл також має галерею для домашнього вбрання та Random Access, виставкове приміщення для аспірантів.

Comstock Art Facility, також відомий як ComArt, є батьківщиною програм школи в галузі мистецтва, студії та мистецтва в контексті. Це об'єкти включають в себе майстерні з металу, дерева, ювелірних виробів та металоконструкцій, кераміку та друк. У ньому також знаходиться школа DigiFab. ComArt також є домом для галереї Сари А. Койн.

Зверніться до своєї програми ступеня інтересу для більш конкретної інформації про об'єкти.

Зв'язатися

ВЛАДОВІ ДОКУМЕНТИ (ПОДАТКОВІ)

315.443.2769
admissu@syr.edu

ПРИЙМАЛІ ВПРАВІ (ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ)

315.443.0137
admissg@syr.ed

Розташування

Сіракуза

Syracuse University - College of Visual and Performing Arts

Веб-сайт