Прочитайте офіційний опис

Університет Сіракуз - це приватний дослідницький університет незвичайних вчених, особливі жертви та незаперечний дух.

З великим кампусом у центрі штату Нью-Йорк , глобальний слід, і майже 150 років історії , наш університет призначений для тих, хто хоче кваліфікованих коледж досвід. Будемо пишатись вибірково, ми приймаємо шанс на людей, які мріють великими. Саме тут ви прийдете, щоб підбадьоритись, рости, стати особою, яку хочете бути.

Сфера нашого університету - це свідчення його сильних сторін: новаторська історія, яка нараховує 1870; вибір з більш ніж 200 спеціальностей та 100 неповнолітніх ; майже 15 000 студентів та 5000 аспірантів ; більше чверті мільйона випускників у 160 країнах ; і студентське населення з усіх 50 штатів США та 123 країн .

Отож дізнайтеся нам трохи краще, і побачимо для себе людей та місця, які роблять нас Сіракузьким університетом .

Опис місії

Коледж мистецтв і наук, який є центром великого дослідницького інституту, є інтелектуальним серцем та душею університету Сіракузи, що надає унікальну академічну практику. Коледж готує кожного студента до успіху як громадянина світу шляхом дисциплінарного та міждисциплінарного навчання та навчання, досліджень, стипендій та послуг на кампусі та у всьому світі.

Бачення

Міжнародно визнаний викладач та видатний персонал працюють, щоб залучити студентів до науково обгрунтованого, динамічного, інноваційного ліберального мистецтва, щоб забезпечити академічні досягнення та безперервний успіх.

Основні цінності

 • Єдність: як заснувальний коледж Сіракузи, мистецтво та науки є інтелектуальним та академічним центром; це єдиний досвід, який поділяють усі студенти університету.
 • Персоналізація: коледж вірить у цінність персоналізованої освіти в галузі вільного мистецтва, яка підкреслює знання в широкому спектрі, критичний аналіз інформації та здатність до спілкування чітко та ефективно.
 • Готовність: Коледж мистецтв і наук у Сіракузькому університеті надає студентам фундамент навичок та знань, які можуть бути застосовані до багатьох навчальних занять та шляхів кар'єри. Роботодавці та випускні школи цінують здатність людини вирішувати проблеми, пристосовуватися до змін, співпрацювати з іншими та працювати в різних дисциплінах - усі основні принципи ліберального мистецтва, які підготують студентів не тільки для працевлаштування, а й для успіху та для життя.
 • Можливість: Коледж через свої три відділи в галузі наук, математики, гуманітарних та суспільних наук пропонує понад 50 спеціальностей, 40 неповнолітніх та 30 магістрів та кандидатів наук. програми Коледж також пропонує вибрані дослідження, незалежне вивчення, ряд програм з двостороннім та комбінованим навчанням, а також спеціалісти з інтегрованого навчання, а також міждисциплінарні ступені з професійними школами та коледжами університету як на бакалавріаті, так і на вищих навчальних закладах.
 • Міждисциплінарність. Нас проживають більше третини всіх студентів та викладачів університету, деякі з них користуються перевагами зв'язків з Школою громадянськості та суспільних відносин Максвелла, Школою громадських комунікацій SI Newhouse та іншими навчальними центрами.
 • Розвідка: у наших класних кімнатах немає стін; викладачі та студенти проводять дослідження в усьому світі. Поєднуючи академічні та інтелектуальні заняття з особистими інтересами, ми надаємо студентам широко застосовні навички, призначені для довгострокового успіху.
 • Громадянство: Коледж готує студентів взяти на себе провідні ролі в суспільстві, заохочуючи студентів до прийняття різноманітності та багатства народів, культур та природних процесів у світі.
 • Досконалість: суворі курси навчання в наших трьох академічних підрозділах надають студентам критичні навички, які допомагають їм розпочати успішну кар'єру у великій кількості областей. Багато студентів продовжують свій досвід з однією або декількома двосторонніми або міждисциплінарними варіантами. Наші програми високого калібру допомагають студентам критично мислити, ефективно спілкуватися та вирішувати проблеми творчо, в різних дисциплінах, підкреслюючи наш персональний та інтегрований підхід до навчання. Студенти мистецтв та наук настільки ж розумні та образливі, наскільки вони спритні і винахідливі.
 • Наставництво: за дорученням національних та всесвітньо відомих вчених, письменників та вчених, студенти занурюються у суворе навколишнє середовище академічних досліджень, стипендій та творчості, де вони розробляють інструменти та навички, необхідні для зміни змін і створення нових знань та ідей у ​​їх обраній поля
 • Цікавість: в коледжі приділяється велика увага стипендіальним кластерам та спільним ініціативам, що передують університетам, і всі вони посилені нашим підписом Liberal Arts Core. Свідок наш великий, видатний факультет; різноманітний і талановитий студентський корпус; безліч стратегічних партнерств, на території та поза межами містечка; і багато міждисциплінарних проектів (наприклад, програма з відзнакою "Університет Короне", Університет Сіракуз, Центр гуманітарних наук, спонсорований Центральний Нью-Йорк гуманітарний коридор та Інститут судово-медичної та національної безпеки).
 • Інновації: нові області міждисциплінарного передового досвіду, що зосереджені в коледжі, включають галузі нанонауки та нанотехнології, біомедицину, неврології, гуманітарні науки в цифрову епоху та кліматичні зміни та сталість.

Коледж мистецтв і наук

Інтелектуальне серце та душа Університету Сіракузи, Коледж мистецтв та наук забезпечують високо індивідуальний досвід ліберального мистецтва, готуючи студентів до життя успіху.

Відвідайте коледж

Додому більше третини всіх студентів Сіракузи, Коледж мистецтв та наук має майже два десятки відділів та три десятка міждисциплінарних програм у галузі науки, математики, гуманітарних та суспільних наук. Коледж мистецтв і наук є інтелектуальним центром Університету Сіракузи та прагне до міжнародно визнаних досліджень та інноваційних навчань з акцентом на дисциплінарну суворість, творчу міждисциплінарність, а також етичну взаємодію з питаннями соціальної справедливості та глобального громадянства. Ми залучаємо студентів до науково обгрунтованого, динамічного, інноваційного ліберального мистецтва, щоб забезпечити академічні досягнення та безперервний успіх.

CAS консультування

Ми вітаємо, підтримуємо та закликаємо всіх студентів в коледжі мистецтв та наук реалізувати свій повний інтелектуальний та особистий потенціал. Хоча всі студенти є здатними, активними агентами власного розвитку, ми тут, щоб допомогти студентам визначити та створити свої академічні заняття та позакласну діяльність, щоб максимізувати свій досвід студентів і прокласти шлях до довгострокового кар'єрного успіху.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Syracuse University - College of Arts and Sciences

Магістр наук у галузі судової експертизи - 36 кредитних годин, програма навчання, призначена для студентів як глобальної перспективи, так і можливості для глибокого вивче ... [+]

Магістр наук у галузі судової експертизи - 36 кредитних годин, програма навчання, призначена для студентів як глобальної перспективи, так і можливості для глибокого вивчення на вищому рівні в галузі судово-медичної науки. Ступінь дає студентам фундаментальне розуміння понять та принципів, пов'язаних із застосуванням наукових методів для криміналістичних досліджень та системи кримінального правосуддя. Останні досягнення в області фундаментальних наукових досліджень мали швидкий і драматичний вплив на ці сфери, і це лише через розуміння цих критичних наукових концепцій, які в правовій системі можуть бути ефективними при кримінальних розслідуваннях та судочинстві. Випускник ступінь магістра в галузі судової медицини пропонує сильне доповнення для людей, зацікавлених у фокусі кримінального судочинства, пов'язаних з основними напрямками навчання, такими як антропологія, біологія, хімія, фізика, геологія, психологія, інженерія, журналістика, освіта, медицина та закон... [-]

США Syracuse
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Syracuse University - College of Arts and Sciences

Створений у 1989 році, програма прикладної статистики в Сіракузькому університеті є міждисциплінарною програмою в коледжі мистецтв та наук, яка включає факультет з комп&# ... [+]

Створений у 1989 році, програма прикладної статистики в Сіракузькому університеті є міждисциплінарною програмою в коледжі мистецтв та наук, яка включає факультет з комп'ютерної та інформаційної науки, управління, математики, психології та соціальних наук, серед інших. Програма пропонує ступінь бакалавра в галузі прикладної статистики, спонсорує серію ораторів, в якій розміщуються відвідувачі статистиків та вчених, і пропонує ступінь магістра прикладної статистики.... [-]

США Syracuse
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

Syracuse University - College of Arts and Sciences

Програма MS з патології мовленнєвої мови - це національна програма, що має акредитацію та має багату історію передового досвіду. Вивчаючи ступінь патології мовленнєвої мо ... [+]

Програма MS з патології мовленнєвої мови - це національна програма, що має акредитацію та має багату історію передового досвіду. Вивчаючи ступінь патології мовленнєвої мови, студенти мають можливість співпрацювати з дослідниками у сучасних лабораторіях та навчатися з сертифікованих патологоанатомів з мовної мови, досвід яких охоплює всі сфери мови та мови протягом усього життя. Крім того, розташування університету надає студентам можливість отримати клінічний досвід діагностики та лікування з широким спектром клінічних груп населення. Програма MS надає як значущі знання, так і практичний досвід шляхом ретельно відібраної послідовності академічних досліджень, клінічної практики та наукових досліджень. Студенти готуються до професійної кар'єри в діагностиці та управлінні людьми з мовними та мовними розладами.... [-]

США Syracuse
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою