Прочитайте офіційний опис

Ви будете рости, досягати успіху та служити

У нашому швидко мінливому світі ми бомбардуємо інформацією та новими технологіями.

Наукові відкриття суперечать тому, як ми думаємо.

Культурні революції впливають на те, як ми діємо.

Ми готуємо вас до росту, успіху і служінню в цій постійно мінливій обстановці. Завдяки нашим навчальним цілям та нашим інноваційним навчальним планам, ми закликаємо вас відкрити свій розум і по-різному думати про себе та світ.

Навчитися на руках експертного факультету, який є не тільки вчителями, але й наставниками. Вони відкриють ваші очі на нові перспективи. Навчіть вас бути інтелектуально гнучким. Підготуйте вас критично і чітко спілкуватися між різними дисциплінами. Допоможіть вам розвинути сильне відчуття себе. І дайте вам краще зрозуміти навколишній світ.

Ви станете високоосвіченою людиною, яка дуже цінується на ринку. Ви будете мати навички, які працедавці хочуть. І буде добре підготовлений до життя досягнень, лідерства та служби.

Пропонуючи понад 100 майстрів та неповнолітніх

Ви можете вибрати серед спеціальностей, неповнолітніх та міждисциплінарних програм в одній з двох шкіл - Школи мистецтв та наук та Школа бізнесу бізнесу Зігмунд Вайс.

Незалежно від того, який ви виберете, ви отримаєте персоналізовану високоякісну освіту, для якої ми відомі. Ви будете мати невеликі заняття, навчаються викладачами не аспірантів, з великою кількістю можливостей для практичного навчання.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Susquehanna University

Susquehanna University пропонує майстер освіти, який може бути завершений за 1 або більше років іноземними студентами. Педагогам по всьому світу пропонується розширити св ... [+]

Susquehanna University пропонує майстер освіти, який може бути завершений за 1 або більше років іноземними студентами. Педагогам по всьому світу пропонується розширити своє навчання і підготуватися до підвищення своєї ефективності в класі на пагорбах центральної Пенсільванії, США. Кандидати, які присвятили себе підвищенню рівня володіння англійською мовою, тепер можуть удосконалювати ці навички в класах Susquehanna через заняття з розробки англійської мови. пропонується до і протягом всієї програми «Майстер освіти».... [-]

США Селінсгроув
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
12 - 24 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Susquehanna University

Susquehanna University