Stevens Institute of Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Технологічного інституту Стівенса надихає аспірантів вирішувати складні проблеми реального світу шляхом застосування ультрасучасних технічних знань і мультидисциплінарних розуміння.

Спираючись на 140-літній спадщина технологічного лідерства в Стівенс пропонує потужний в класі досвід і можливості для проведення досліджень, які допомагають студентам просувати свою кар'єру і освоїти сучасні невідкладного бізнесу, інженерних і наукових проблем

Головна для широкого спільноти студентів з усього світу, Стівенс розташовується в місті Хобокен, штат Нью-Джерсі, живий, процвітаюче місто з видом на річку Гудзон і Нью-Йорку. Стівенс знаходиться всього в 10 хвилинах їзди на громадському транспорті або на поромі від хвилювання і можливостей, передбачених внутрішнім економічних, фінансових, засобів масової інформації та культурного капіталу.

Студенти Stevens високо затребуваних корпораціями, науково-дослідних інститутів та урядових установ, які прагнуть наступне покоління інноваційних лідерів. Стівенс незмінно входить до числа провідних університетів країни для повного повернення інвестицій і середньої ланки зарплати випускників.

В Стівенс, студенти працювати в тісному контакті з викладачами, які отримали широке визнання в якості експертів в своїх областях. Програми в трьох школах і один коледж Стівенса - Школа бізнесу, Школа інженерії та науки, Школа систем & підприємств і коледжу мистецтв і літератури - спиратися на фундамент університету інновацій, щоб запропонувати унікальні перспективи, які перетинають дисципліни , Студенти отримати вигоду з ідей, які виходять за рамки традиційних академічних кордонів; наша технологія фокусування впливає на підприємницьке мислення через нашого університетського містечка.

З післявузівської освіти на Стівенса, ви отримаєте технічні знання, навички лідерства та стратегічного бачення, щоб стати лідером в технології керованої глобальної економіки 21-го століття.

Місія

Для того, щоб надихати, виховувати і навчати лідерів завтрашнього технології, орієнтованих на навколишнє середовище, сприяючи вирішенню найскладніших проблем нашого часу.

інституційна бачення

Стівенс стане провідним студент-орієнтованих технологічних досліджень університету, зосередивши увагу на областях істинної потреби суспільства, де Стівенс володіє значними глибину і досвід по декількох дисциплінах: охорона здоров'я і медицина; стійка енергетика; фінансові системи; оборона і безпека; і STEM освіти. Оскільки наша освіта і науково-дослідний потенціал зростає в цих областях, так буде наш вплив.

Чотири стратегічні пріоритети дозволять нам зробити далекосяжні наслідки:

студент Centricity

Стівенс створить нову парадигму, яка елегантно поєднує в собі зіркові можливості для навчання і досліджень стилеобразующее як ​​невіддільну компонентів освіти 21-го століття.

Досконалість у всіх нас

Стівенс створить поширюється культуру передового досвіду, який буде служити в якості моделі для наших партнерів і наших студентів протягом усього їхнього життя.

Завдяки співпраці, наїзд

Ми будемо будувати культуру, в якій наші сильні сторони зливаються з і посилювати ці синергических і взаємодоповнюючих співробітників. Разом ми будемо виробляти нове дослідження, створювати примарні освітні програми і впливати на політику і національну порядку денного, збільшуючи перспективу наших студентів і міжнародного охоплення і репутації Стівенс.

Технології В нашою основною

Наша спадщина побудований на технології, від транспортної технології ініційована сім'ї Стівенса в незліченних технологічних компаній, запущених і на чолі з нашими випускниками на технологічних досягнень, створених нашими вченими факультету. Подібно до того, як технологія наше минуле, так що буде відрізняти нас в майбутньому, пропонуючи особливий освітній досвід для наших студентів, водіння наші дослідження і стипендії, що призвело нас до розробки нового методів викладання і навчання і підвищення наших адміністративних, інформаційно-пропагандистської та комунікаційної діяльності.

за номерами

40+ градусів

Стівенс пропонує більше 40 ступеня магістра.

12-й в нації

Статті, що посилаються на кращий 20-річної окупності інвестицій для випускників 2016 року PayScale коледж ROI Report.

20 Програми

Стівенс є домом для 20 Ph.D. програм в областях високого попиту.

120 Сертифікати

Стівенс пропонує величезний вибір програм магістратури сертифікатів.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MSc » Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Магістра в області біоінженерії

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Hoboken

Магістр наук в області біоінженерії призначена для студентів, які мають сильну науку фон, і хто хотів би навички, необхідні для розробки матеріалів і пристроїв на стику життя науки і техніки. Магістра в області біоінженерії готує студентів, щоб увійти в біотехнології, фармацевтичних, медичних пристроїв або науки про життя галузі. Він також готуватиме їх до Ph.D. в біології, біоінженерії, або суміжній галузі, а також підготовки до інших професійної кар'єри в галузі охорони здоров'я. [+]

Магістр наук в області біоінженерії призначена для студентів, які мають сильну науку фон, і хто хотів би навички, необхідні для розробки матеріалів і пристроїв на стику життя науки і техніки. Магістра в області біоінженерії готує студентів, щоб увійти в біотехнології, фармацевтичних, медичних пристроїв або науки про життя галузі. Він також готуватиме їх до Ph.D. в біології, біоінженерії, або суміжній галузі, а також підготовки до інших професійної кар'єри в галузі охорони здоров'я. Ця міждисциплінарна програма спрямована на тканинної інженерії і методів регенеративної медицини для поліпшення охорони здоров'я. Програма біоінженерії випускник ґрунтується на фундаменті молекулярної біології і хімії в той же час додаючи елементи дизайну біоінженерії. Студенти можуть вибрати, щоб вибрати дисертацію або НЕ дипломних варіанти, в залежності від їх професійних цілей. Для тих, хто вибирає варіант, що не дипломний, є варіант проекту, який дає досвід досліджень студента про проходження курсу. Випускники даної програми будуть хороші можливості для досягнення успіху з кар'єри у фармацевтичній, біотехнологічної та медичного обладнання компанії на додаток до медико-біологічних досліджень та інститутів регулювання. Програма біоінженерії є сумішшю двох інженерних курсів і сильних наукових курсів (хімія і хімічна біологія). Програма біоінженерії робить акцент на застосування тканинної інженерії, яка включає в себе розвиток нових тканин або органів з клітин і будівельні ліси. Біоінженерія Кар'єра Вчений дослідник Клінічна Вчений Контроль якості Аналітик Науковий співробітник Наука / Медицина Письменник Інженер Процес розробки Біоінженерія Області досліджень Тканинна Інженерія Біоматеріалів Біологія кліток Фізіологія Біохімія / хімічної біології Молекулярна біологія Відомчі досліджень Відділ БКБ досяг міжнародного визнання для його досліджень в галузі мас-спектрометрії, зеленої хімії,... [-]

Master

Комп'ютерні науки Ступінь

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма September 2018 США Hoboken

Аспіранти в інформатиці приєднатися світового класу факультет, який забезпечує як широту і глибину навчання і дослідницьких можливостей в рамках безпеки, мови програмування, графіки і бачення, розробки програмного забезпечення та комп'ютерних мереж. Факультет публікує в провідних журналах, отримують фінансування з найбільш конкурентоспроможних агентств і регулярно співпрацювати з колегами по всьому більшої площі Нью-Йорка. [+]

Аспіранти в інформатиці приєднатися світового класу факультет, який забезпечує як широту і глибину навчання і дослідницьких можливостей в рамках безпеки, мови програмування, графіки і бачення, розробки програмного забезпечення та комп'ютерних мереж. Факультет публікує в провідних журналах, отримують фінансування з найбільш конкурентоспроможних агентств і регулярно співпрацювати з колегами по всьому більшої площі Нью-Йорка. Дослідники університету консультуватися з такими компаніями, як Microsoft, IBM, Google, Bell Labs, AT & T Labs та інших провідних лабораторіях галузі. Ступінь МС з додатковими концентраціями забезпечує елітне навчання як для професійної кар'єри і подальшого вивчення або досліджень в рамках наукового співтовариства. Computer Science Ступінь магістра Робота Розробник програмного забезпечення Розробник програмного забезпечення Програміст Аналітик комп'ютерних систем адміністратор бази даних Бізнес-аналітик розвідки Веб-розробник Програмне забезпечення якості забезпечення Tester Розробник програмних додатків Огляд програм Ступінь вимоги Завершення принаймні, тридцять кредитів на рівні магістратури (500 і вище), при мінімальному обсязі C і мінімальний середній бал 3,00. По крайней мере, двадцять один кредитів повинен бути з курсів інформатики, які були визначені префіксом CS. Принаймні три з курсів повинні бути взяті з цього набору: CS 510 Принципи мов програмування CS 511 Паралельне програмування CS 513 Data Mining і управління знаннями CS 520 Введення в операційні системи CS 521 TCP / IP-мережі CS 522 Мобільні системи і додатки CS 524 Введення в Cloud Computing CS 526 Enterprise і Cloud Computing CS 537 Інтерактивна комп'ютерна графіка; CS 541 Штучний інтелект CS 545 взаємодії людини з комп'ютером CS 546 Веб-програмування CS 548 Enterprise Архітектура і дизайн програмного забезпечення CS 549 розподілених і хмарних обчислень Системи... [-]

майстер в бізнес-аналітики та аналітики

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма September 2018 США Hoboken

Виживання на сучасному ринку вимагає професіоналів, які поєднують в собі пристрасть до інновацій зі здатністю аналізувати та інтерпретувати великі обсяги даних. [+]

Виживання на сучасному ринку вимагає професіоналів, які поєднують в собі пристрасть до інновацій зі здатністю аналізувати та інтерпретувати великі обсяги даних. Але мало хто керівники мають технічної підготовки, щоб успішно керувати набіги своєї організації в області технологій, таких як Twitter, Facebook та Інтернет речей. Це залишає ці компанії змогли отримати вигоду від безмежних можливостей, доступних за допомогою таких повсюдно доступних інструментів і нескінченних даних, які вони надають. Програма Ступінь бізнес-аналітики та аналітика магістра надає аналітичні та професійні навички, необхідні, щоб скористатися цими даними, щоб перейти від організації традиційного способу інтуїції на основі прийняття рішень на основі фактів прийняття рішень. Навчальна програма охоплює концепції та інструменти на передньому краї революції великих даних: управління базами даних, сховищ даних, даних і аналіз тексту, соціальна мережа аналітика, оптимізація, аналітика ризиків і технологій, таких як Hadoop і потоків даних аналітики. Після заробляючи їх ступеня, студенти завершили курс дипломний вимагаючи від них, щоб працювати над великим проектом, з використанням реальних даних, під керівництвом галузевого наставника. Курсова також підкреслює підготовку в традиційних бізнес-навичок, таких, як усні та письмові комунікативні навички, аналітичне мислення і етичні міркування. Вихід за межі даних Програма Business Intelligence & Analytics підкреслює застосування великих даних для бізнес-задач, забезпечення випускників можуть побудувати дієві стратегії, засновані на числах. Хто повинен застосовувати була створена магістра в галузі бізнес-аналітики та аналітики для підключення кількісно орієнтованих студентів з промисловістю, щоб підготувати їх довести суміш управлінських і аналітичних навичок для компаній в сфері фінансових послуг, науки про життя, роздрібної торгівлі, засобів масової інформації та за його межами. Навчальна програма призначена... [-]

майстер в цивільному будівництві

Навчання в університеті / на кампусі September 2018 США Hoboken

У Стівенса, магістерська програма інженерно-будівельний виходить за рамки вивчення теорії і фокусується на дослідження і практичного застосування інженерних принципів. Перебуваючи в самому серці столичної області дозволяє студентам аспірантам вивчити галузі і отримати практичний досвід роботи під час навчання. Аспірантура тісно пов'язана з науково-дослідницької діяльності факультету, поєднавши з чотирма концентраціями, які пропонуються в програмі магістра. [+]

Сьогодні фахівці цивільного будівництва повинні розробити безпечні, стійке, естетично привабливі, ефективні і структурно-звукових систем для державного і приватного використання. Оскільки цивільні інженери покликані працювати над великими проектами міждисциплінарного характеру, вони повинні бути в змозі працювати в команді і ефективно спілкуватися при дотриманні етичних стандартів професійної практики. Ступінь магістра демонструє прихильність області і чудове розуміння дисципліни, які можуть бути надзвичайно вигідним на ринку праці. У Стівенса, магістерська програма інженерно-будівельний виходить за рамки вивчення теорії і фокусується на дослідження і практичного застосування інженерних принципів. Перебуваючи в самому серці столичної області дозволяє студентам аспірантам вивчити галузі і отримати практичний досвід роботи під час навчання. Аспірантура тісно пов'язана з науково-дослідницької діяльності факультету, поєднавши з чотирма концентраціями, які пропонуються в програмі магістра. випускає Концентрації структурний транспорт Геотехнічний / Геоекологічні водні ресурси Стівенс має давню історію інновацій, будучи батьківщиною стандартної рейки, використовуваної всіма вантажних і пасажирських поїздів, а також Джерсі бар'єри, які захищають мільйони водіїв щодня. Стівенс пропонує живу систему підтримки підприємництва та інновацій в галузі цивільного будівництва. Можливі Кар'єра в цивільному будівництві Цивільний інженер проекту Інженер сайту Структурно / Інженер міст Інженер-будівельник Цивільне будівництво конструктор транспорт Інженер Огляд програм Концентрації доступні в області структурної, перевезення, геотехнічної і водних ресурсів техніки. Ваші основні курси варіюються в залежності від концентрації: Інженерні концентрації цивільного Проектування будівель і споруд CE 519 Advanced Structural Analysis CE 579 Розширений залізобетонних конструкцій CE 595 Геотехнічний Design CE 660 Розширений Сталеві конструкції CE 681 Методи кінцевих елементів транспортне машинобудування CM 508 Транспортне машинобудування CE / ES 5xx Транспортні системи планування і проведення операцій... [-]