Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Стівенса

Сім тисяч студентів, 300 викладачів. Одна з перлин кампусу, поруч з одним дивовижним містом, в топ-3 коледжному містечку. Безліч ідей. Нескінченні питання. І відповідає на це питання. Це Стівенс.

Пристрасний до (Im) можливого

У Stevens Institute of Technology неможливе стає можливим. Ми приймаємо іскру ідеї і робимо її реальною.

Наші студенти працюють разом у міждисциплінарних командах для створення нових продуктів, рішень та послуг. Наш факультет виробляє новаторські дослідження, які дозволяють краще планувати та проводити політику; покращує медичне обслуговування та лікування; будує наше розуміння критичних питань; ділиться корисним розумінням; і робить життя безпечнішим, безпечнішим і комфортнішим. Наші партнери в галузі працюють з нами, щоб перетворити бізнес, створити майбутнє і вирішити великі проблеми.

На зеленому кампусі на вершині пагорба, що має потрібний розмір і прямо через річку з Нью-Йорка, ми навчаємо наступних поколінь лідерів і мислителів - мрійників і виконавців - досліджувати їхні уми, а також стежити за їхніми серцями. Ми навчаємо їх інноваціям, передбачають, співпрацюють. Ми готуємо їх до кар'єри та подальшої освіти, готуємо їх до прибуття та процвітання в реальному світі. І вони процвітають, ефектно.113232_people-woman-coffee-meeting.jpgЗапуск Фотографії / Pexels

Різниця Стівенса

Освіта Стівенса є унікальною. Ми кидаємо виклик і готуємо студентів так, як вони ніколи не знали про це. Ми навчаємо, як через співпрацю реалізуються найбільші здобутки. До того часу, як випускники пройшли через наші двері, вони пережили командну роботу, управління проектами, суєту і надію. І вони були готові досягти майбутнього, яке вони завжди передбачали.

Бачення успіху

Президент Стівенса Наріман Фарвардін працював в університеті з липня 2011 року. Робота зі своїм кабінетом, Радою піклувальників Стівенса та консультативною радою керівництва і керуючись детальним 10-річним стратегічним планом, його керівництво відображає зобов'язання Стівенса про співпрацю, вплив і використання технологій для вирішення найбільш гострих проблем суспільства.

Навчання на відміну від будь-якого іншого

Унікальне поєднання технологічної освіти Стівенса і застосування для вивчення можливостей готує наших студентів до реального світу - і рекрутерів помічає. Ми пропонуємо курсові роботи для студентів першого курсу; широкий вибір міждисциплінарних спеціальностей; і безпрецедентний доступ до високо оцінених стажувань і спільної освіти. Більшість похилого віку Стівенса також беруть участь у проектах, що тривають протягом року.

Хвилини з Манхеттена

Стивенс розташований в ідеальному місці, в топ-3 коледжі міста (Hoboken) і розташований прямо через річку Гудзон з Нью-Йорка - фінансовий і культурний центр світу, і зростаючий центр інноваційних технологій. 55-акровий кампус на вершині пагорба, всього за декілька хвилин від міста на поїзді, автобусі чи поромі? Тепер це доступ до можливостей.

Дослідження, що робить різницю

Повені. Урагани. Хвороба Альцгеймера. Рак молочної залози. Хакери. Стівенс дослідники вирішують важкі питання, спробуйте нові підходи, пройти додаткові кроки і розробити реальні програми, які роблять вирішальну різницю - рятувати життя, захищати приватне життя, допомагаючи людям приймати кращі рішення, і забезпечуючи безпечніше, здоровіше, безпечніше світ.

Основні дослідницькі стовпи

Стівенс виконує передові дослідження в найрізноманітніших критичних дисциплінах. Університет вирішив приділити особливу увагу дослідженню на шість конкретних фундаментальних стовпів, де Stevens в даний час володіє провідними знаннями.

Робота в цих стратегічних напрямках буде мати вирішальне значення для національного та глобального планування, управління, інфраструктури та розвитку технологій, а також регіональної, національної та міжнародної безпеки, безпеки та добробуту. Таким чином, Стівенс буде залучати різноманітних співробітників в академічних, галузевих та урядових організаціях у динамічні партнерські відносини в цих конкретних областях. Завдяки цьому міждисциплінарному співробітництву з дослідженням і зовнішнім партнерством університет продовжуватиме максимально збільшувати свій соціальний вплив у цих сферах.

Штучний інтелект, машинне навчання

Стівенс проводить дослідження в галузі штучного інтелекту, машинного навчання та кібербезпеки з додатками для захисту паролів, пристроїв і мереж, охорони здоров'я, фінансових даних і внутрішньої безпеки, серед інших областей.

Біомедична інженерія, охорона здоров'я

Через наш міждисциплінарний центр інновацій в галузі охорони здоров'я (СІН), Стівенс працює у ключових наукових напрямках, спрямованих на майбутню користь пацієнтів у всьому світі.

Комплексні системи

Працює Центр комплексних систем

Наука про дані та інформаційні системи

Стівенс дослідники даних досліджують та розробляють вибух великих даних, вироблених пристроями та аналітикою, створюючи нові ідеї та технології прийняття рішень.

Фінансові системи

Працює з Центром фінансових систем Hanlon, найсучаснішим фінансовим дослідницьким центром, а дослідження Stevens стосуються всіх аспектів фінансів, включаючи регулювання, інфекцію та інвестиційну стратегію.

Стійкість

Стівенс є міжнародним лідером у дослідженнях стійкості до прибережних та міських територій, вивчаючи та обговорюючи питання захисту прибережних громад від наслідків зміни клімату. Ми також проводимо значні дослідження з питань сталого розвитку та енергетики.113233_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpgPriscilla Du Preez / Unsplash

Лідерство

Технологічний інститут Стівенса є приватним дослідницьким інститутом. Технологічний інститут Стівенса був створений актом законодавчого органу штату Нью-Джерсі в 1870 році і діє як організація, звільнена від оподаткування, відповідно до розділу 501 (c) (3) Кодексу внутрішніх податків. Як приватний інститут, Стівенс керується її Опікунською радою, що діє відповідно до Статуту Університету, та її Президентом.

Управління

Довірені особи Технологічного інституту Стівенса, як приватний університет, діють відповідно до Статуту та Положення, а також політики та процедур, які час від часу приймаються установою. Опікунська рада регулярно збирається і підтримує структуру комітетів Ради, викладені у статутах та статутах кожного комітету. Бібліотека політик є сховищем багатьох політик, прийнятих установою та регулярно оновлюється.

Лідерство Стівенса

Призначений Радою піклувальників, президент Технологічного інституту Стівенса відповідає за нагляд за всіма справами університету та за нагляд за прогресом у досягненні стратегічних цілей університету. Президент тісно співпрацює з проректором, який керує всіма академічними програмами і бере на себе відповідальність президента за відсутності президента, а також віце-президентів, які ведуть великі адміністративні підрозділи в межах університету.

Поза класом

Студентський досвід Стівенса займає значно більше, ніж час у класі та дослідження в лабораторії. Університет пропонує колективу та внутрішню легку атлетику; більше 100 студентських клубів; регулярна програма сцени, музики та інших мистецтв; і багато інших можливостей для особистого зростання, створення спільноти та нової дружби.

Підвищення їхньої гри

Студент-спортсмени Стівенса кидають виклик одномірним стереотипам і процвітають на змаганнях. Поєднуючи розум, характер і пісок, вони змагаються на найвищих рівнях у 26 університетських видах спорту, захоплюючи індивідуальні та командні чемпіонати NCAA.

Приймаючи цибулю

Драматичний театр, що говорить про стан людини. Бродвейський стиль показує, що піднімає наш настрій. Музичні ансамблі, які роблять наші серця співом. У Стівенса ми вважаємо, що здатність творчо вирішувати проблеми пов'язана з пристрастю до мистецтва. А багатоталановиті жінки і чоловіки Стівенса, які безстрашно досліджують художні можливості, втілюють цю творчу енергію.

Змінити агентів

Рівність доходів. Екологічна стійкість. Реформа освіти. Студенти Стівенса не задоволені сидіти в кулуарах. Обіймаючи ролі громадянина і лідера, вони створюють зміни, які мають на меті змінити ситуацію в ширшій громаді, в якій вони живуть.

Розташування

Хобокен

Address
Castle Point Terrace,1
07030 Хобокен, Нью Джерсі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія