Прочитайте офіційний опис

Про Стівенса

Сім тисяч студентів, 300 викладачів. Одна з перлин кампусу, поруч з одним дивовижним містом, в топ-3 коледжному містечку. Безліч ідей. Нескінченні питання. І відповідає на це питання. Це Стівенс.

Пристрасний до (Im) можливого

У Stevens Institute of Technology неможливе стає можливим. Ми приймаємо іскру ідеї і робимо її реальною.

Наші студенти працюють разом у міждисциплінарних командах для створення нових продуктів, рішень та послуг. Наш факультет виробляє новаторські дослідження, які дозволяють краще планувати та проводити політику; покращує медичне обслуговування та лікування; будує наше розуміння критичних питань; ділиться корисним розумінням; і робить життя безпечнішим, безпечнішим і комфортнішим. Наші партнери в галузі працюють з нами, щоб перетворити бізнес, створити майбутнє і вирішити великі проблеми.

На зеленому кампусі на вершині пагорба, що має потрібний розмір і прямо через річку з Нью-Йорка, ми навчаємо наступних поколінь лідерів і мислителів - мрійників і виконавців - досліджувати їхні уми, а також стежити за їхніми серцями. Ми навчаємо їх інноваціям, передбачають, співпрацюють. Ми готуємо їх до кар'єри та подальшої освіти, готуємо їх до прибуття та процвітання в реальному світі. І вони процвітають, ефектно.113232_people-woman-coffee-meeting.jpgЗапуск Фотографії / Pexels

Різниця Стівенса

Освіта Стівенса є унікальною. Ми кидаємо виклик і готуємо студентів так, як вони ніколи не знали про це. Ми навчаємо, як через співпрацю реалізуються найбільші здобутки. До того часу, як випускники пройшли через наші двері, вони пережили командну роботу, управління проектами, суєту і надію. І вони були готові досягти майбутнього, яке вони завжди передбачали.

Бачення успіху

Президент Стівенса Наріман Фарвардін працював в університеті з липня 2011 року. Робота зі своїм кабінетом, Радою піклувальників Стівенса та консультативною радою керівництва і керуючись детальним 10-річним стратегічним планом, його керівництво відображає зобов'язання Стівенса про співпрацю, вплив і використання технологій для вирішення найбільш гострих проблем суспільства.

Навчання на відміну від будь-якого іншого

Унікальне поєднання технологічної освіти Стівенса і застосування для вивчення можливостей готує наших студентів до реального світу - і рекрутерів помічає. Ми пропонуємо курсові роботи для студентів першого курсу; широкий вибір міждисциплінарних спеціальностей; і безпрецедентний доступ до високо оцінених стажувань і спільної освіти. Більшість похилого віку Стівенса також беруть участь у проектах, що тривають протягом року.

Хвилини з Манхеттена

Стивенс розташований в ідеальному місці, в топ-3 коледжі міста (Hoboken) і розташований прямо через річку Гудзон з Нью-Йорка - фінансовий і культурний центр світу, і зростаючий центр інноваційних технологій. 55-акровий кампус на вершині пагорба, всього за декілька хвилин від міста на поїзді, автобусі чи поромі? Тепер це доступ до можливостей.

Дослідження, що робить різницю

Повені. Урагани. Хвороба Альцгеймера. Рак молочної залози. Хакери. Стівенс дослідники вирішують важкі питання, спробуйте нові підходи, пройти додаткові кроки і розробити реальні програми, які роблять вирішальну різницю - рятувати життя, захищати приватне життя, допомагаючи людям приймати кращі рішення, і забезпечуючи безпечніше, здоровіше, безпечніше світ.

Основні дослідницькі стовпи

Стівенс виконує передові дослідження в найрізноманітніших критичних дисциплінах. Університет вирішив приділити особливу увагу дослідженню на шість конкретних фундаментальних стовпів, де Stevens в даний час володіє провідними знаннями.

Робота в цих стратегічних напрямках буде мати вирішальне значення для національного та глобального планування, управління, інфраструктури та розвитку технологій, а також регіональної, національної та міжнародної безпеки, безпеки та добробуту. Таким чином, Стівенс буде залучати різноманітних співробітників в академічних, галузевих та урядових організаціях у динамічні партнерські відносини в цих конкретних областях. Завдяки цьому міждисциплінарному співробітництву з дослідженням і зовнішнім партнерством університет продовжуватиме максимально збільшувати свій соціальний вплив у цих сферах.

Штучний інтелект, машинне навчання

Стівенс проводить дослідження в галузі штучного інтелекту, машинного навчання та кібербезпеки з додатками для захисту паролів, пристроїв і мереж, охорони здоров'я, фінансових даних і внутрішньої безпеки, серед інших областей.

Біомедична інженерія, охорона здоров'я

Через наш міждисциплінарний центр інновацій в галузі охорони здоров'я (СІН), Стівенс працює у ключових наукових напрямках, спрямованих на майбутню користь пацієнтів у всьому світі.

Комплексні системи

Працює Центр комплексних систем

Наука про дані та інформаційні системи

Стівенс дослідники даних досліджують та розробляють вибух великих даних, вироблених пристроями та аналітикою, створюючи нові ідеї та технології прийняття рішень.

Фінансові системи

Працює з Центром фінансових систем Hanlon, найсучаснішим фінансовим дослідницьким центром, а дослідження Stevens стосуються всіх аспектів фінансів, включаючи регулювання, інфекцію та інвестиційну стратегію.

Стійкість

Стівенс є міжнародним лідером у дослідженнях стійкості до прибережних та міських територій, вивчаючи та обговорюючи питання захисту прибережних громад від наслідків зміни клімату. Ми також проводимо значні дослідження з питань сталого розвитку та енергетики.113233_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpgPriscilla Du Preez / Unsplash

Лідерство

Технологічний інститут Стівенса є приватним дослідницьким інститутом. Технологічний інститут Стівенса був створений актом законодавчого органу штату Нью-Джерсі в 1870 році і діє як організація, звільнена від оподаткування, відповідно до розділу 501 (c) (3) Кодексу внутрішніх податків. Як приватний інститут, Стівенс керується її Опікунською радою, що діє відповідно до Статуту Університету, та її Президентом.

Управління

Довірені особи Технологічного інституту Стівенса, як приватний університет, діють відповідно до Статуту та Положення, а також політики та процедур, які час від часу приймаються установою. Опікунська рада регулярно збирається і підтримує структуру комітетів Ради, викладені у статутах та статутах кожного комітету. Бібліотека політик є сховищем багатьох політик, прийнятих установою та регулярно оновлюється.

Лідерство Стівенса

Призначений Радою піклувальників, президент Технологічного інституту Стівенса відповідає за нагляд за всіма справами університету та за нагляд за прогресом у досягненні стратегічних цілей університету. Президент тісно співпрацює з проректором, який керує всіма академічними програмами і бере на себе відповідальність президента за відсутності президента, а також віце-президентів, які ведуть великі адміністративні підрозділи в межах університету.

Поза класом

Студентський досвід Стівенса займає значно більше, ніж час у класі та дослідження в лабораторії. Університет пропонує колективу та внутрішню легку атлетику; більше 100 студентських клубів; регулярна програма сцени, музики та інших мистецтв; і багато інших можливостей для особистого зростання, створення спільноти та нової дружби.

Підвищення їхньої гри

Студент-спортсмени Стівенса кидають виклик одномірним стереотипам і процвітають на змаганнях. Поєднуючи розум, характер і пісок, вони змагаються на найвищих рівнях у 26 університетських видах спорту, захоплюючи індивідуальні та командні чемпіонати NCAA.

Приймаючи цибулю

Драматичний театр, що говорить про стан людини. Бродвейський стиль показує, що піднімає наш настрій. Музичні ансамблі, які роблять наші серця співом. У Стівенса ми вважаємо, що здатність творчо вирішувати проблеми пов'язана з пристрастю до мистецтва. А багатоталановиті жінки і чоловіки Стівенса, які безстрашно досліджують художні можливості, втілюють цю творчу енергію.

Змінити агентів

Рівність доходів. Екологічна стійкість. Реформа освіти. Студенти Стівенса не задоволені сидіти в кулуарах. Обіймаючи ролі громадянина і лідера, вони створюють зміни, які мають на меті змінити ситуацію в ширшій громаді, в якій вони живуть.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Магістр з програмної інженерії полягає у створенні надійних, чутливих, безпечних і надійних систем програмного забезпечення, які переміщують промисловість і суспільство в ... [+]

Огляд

Магістр з програмної інженерії полягає у створенні надійних, чутливих, безпечних і надійних систем програмного забезпечення, які переміщують промисловість і суспільство вперед у все більш взаємопов'язаному світі. У нашій програмі інженерії програмного забезпечення ви дізнаєтеся про процес життєвого циклу та способи побудови стійких продуктів. Ви будете купувати навички для проектування, побудови, тестування та підтримки програмних систем, а також керувати проектами з оптимальною ефективністю.... [-]

США Хобокен
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Отримати потужні навички як в інженерному будівництві, так і в управлінні бізнесом і підготуватися до провідних мегапроектів у всьому світі. ... [+]

Огляд

Отримати потужні навички як в інженерному будівництві, так і в управлінні бізнесом і підготуватися до провідних мегапроектів у всьому світі.

Програма будівництва та управління майстерністю покликана зміцнити технічну підготовку та розвинути навички управління витратами, часовими обмеженнями, якістю та контролем безпеки під час підготовки студентів до проведення глобальних будівельних проектів.... [-]

США Хобокен
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Вивчайте теоретичні знання та практичні навички, необхідні для аналізу великих даних для функціонального застосування в бізнесі та технології. ... [+]

Огляд

Вивчайте теоретичні знання та практичні навички, необхідні для аналізу великих даних для функціонального застосування в бізнесі та технології.

Попит на вчених-дослідників, які можуть почерпнути висновки з багатства інформації, доступної через сучасні технології, щоб допомогти у прийнятті обґрунтованих рішень, постійно зростає. Магістерська програма з наукової інформації в Стівенсі впроваджує теоретичні знання та практичні навички, необхідні для роботи з сучасним збором, дослідженням, аналізом та моделюванням даних, а також пов'язані з цим виклики, пов'язані з висновком і прогнозом.... [-]

США Хобокен
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

У 21-му столітті затребувані спроможні лідери систем з технічними знаннями для розробки найсучасніших систем і навичок роботи та підтримки їх у все більш складному, глоба ... [+]

Огляд

У 21-му столітті затребувані спроможні лідери систем з технічними знаннями для розробки найсучасніших систем і навичок роботи та підтримки їх у все більш складному, глобально взаємозалежному середовищі бізнесу та політики.

Як найбільший постачальник системної інженерної освіти для федерального уряду США та галузей промисловості по всьому світу, магістр інженерії з системної інженерії Школи систем і підприємств навчає мультидисциплінарним навичкам та підходам, необхідним для архітектури, проектування та управління складними технічними системами та процесами. протягом всього їх життєвого циклу.... [-]

США Хобокен
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Мало хто з менеджерів поєднує ділову хватку з технічними знаннями, щоб направляти їхню організацію в цифрову еру, де цінність створюється через штучний інтелект, глибоке ... [+]

Огляд

Мало хто з менеджерів поєднує ділову хватку з технічними знаннями, щоб направляти їхню організацію в цифрову еру, де цінність створюється через штучний інтелект, глибоке навчання і прогнозну аналітику.

Бізнес-аналітика

Навчальний план охоплює поняття, що стоять на передньому краї революції даних - машинне навчання, обробка мови, веб-видобуток, оптимізація та аналітика ризиків. Класи досліджують ключові бізнес-концепції під час виходу за рамки основ, R, SAS, Hadoop, Python і Sparc. Програма завершується досвідом, в якому ви будете працювати над проектом, використовуючи реальні дані, під керівництвом наставника галузі.... [-]

США Хобокен
інформація
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Станьте затребуваним фахівцем з передовими знаннями та міцними професійними зв'язками. ... [+]

ОглядКомп'ютерна інженерія

Станьте затребуваним фахівцем з передовими знаннями та міцними професійними зв'язками.

Магістерська програма з комп'ютерної інженерії готує студентів до спеціалізації в комп'ютерних системах, в реальному часі та вбудованих системах, передачі даних та мережах, проектування цифрових систем, обробки зображень та мультимедіа, інформаційних системах, безпеці інформаційних систем та інтелектуальних системах. Програма готує студентів до кар'єри в галузі комп'ютерної інженерії, що вимагає передових та спеціалізованих знань. До кінця, ви будете мати вражаючі досягнення в розробці апаратного та програмного забезпечення під вашим поясом - а також високо поважну репутацію ступеня інженерії Stevens.... [-]

США Хобокен
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Магістерська програма з машинобудування в Stevens дає вам перевагу у все більш конкурентоспроможній професії, де майстерність досліджень, дизайну, виробництва та навичок ... [+]

Огляд

Створіть майбутнє у програмі, розробленій для просування вашого успіху.

Магістерська програма з машинобудування в Stevens дає вам перевагу у все більш конкурентоспроможній професії, де майстерність досліджень, дизайну, виробництва та навичок тестування настільки ж важлива, як і наступна велика ідея.

Ця програма орієнтована на методи, які дозволяють послідовно створювати продукти через науково обгрунтоване розуміння інженерних матеріалів і виробничих процесів і готує вас до вирішення складних інженерних проблем, позиціонування нових технологій, керівництва розробкою високоякісної продукції, управління проектами і підтримкою вимогливих стандартів у постійно розвивається економіці.... [-]

США Хобокен
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Отримати швидкий шлях, щоб зробити вплив на одній з найшвидше зростаючих сьогодні галузей, маючи ступінь магістра в машинному навчанні. ... [+]

Огляд

Отримати швидкий шлях, щоб зробити вплив на одній з найшвидше зростаючих сьогодні галузей, маючи ступінь магістра в машинному навчанні.

Магістерська програма машинного навчання встановлює теоретичні та практичні основи, необхідні для того, щоб бути на передньому краї прогресу в наступній технологічній революції. Досягнення, досягнуті в машинному навчанні та суміжних дисциплінах, незабаром торкнуться кожної частини технології, роблячи передову освіту важливим активом для успішної кар'єри.... [-]

США Хобокен
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Отримати ступінь попиту в швидко зростаючому полі. Магістерська програма з кібербезпеки в Stevens розроблена спеціально для підготовки студентів до кар'єри, що захищають ... [+]

Огляд

Отримати ступінь попиту в швидко зростаючому полі. Магістерська програма з кібербезпеки в Stevens розроблена спеціально для підготовки студентів до кар'єри, що захищають нашу складну інформаційну інфраструктуру в уряді та промисловості.

Магістерська програма з кібербезпеки розроблена для фахівців з безпеки, які шукають глибоке розуміння технічних знань, пов'язаних з інформаційною безпекою, а також оцінюють організаційні, соціальні, управлінські та правові аспекти безпеки та конфіденційності.... [-]

США Хобокен
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Стівенс прокладає нові кордони в галузі штучного інтелекту, пропонуючи одну з перших випускних програм в країні для вивчення прикладних інженерних додатків. ... [+]

Огляд

Стівенс прокладає нові кордони в галузі штучного інтелекту, пропонуючи одну з перших випускних програм в країні для вивчення прикладних інженерних додатків.

У застосованій магістерській програмі з штучного інтелекту аспіранти розвивають сильний досвід у теоретичних засадах та розробці алгоритмів штучного інтелекту та глибокого навчання з глибоким розумінням різноманітних інженерних додатків. Студенти дізнаються поєднання програмних і апаратних навичок, які застосовуються в різних областях техніки.... [-]

США Хобокен
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Address
Castle Point Terrace,1
07030 Хобокен, Нью Джерсі, США