Stanford University Law School

Введення

Прочитайте офіційний опис

У переповненому ландшафті юридичної школи Стенфордський закон виділяється.

Вдома в кампусі одного з провідних дослідницьких університетів світу Стенфордський закон пропонує неперевершені можливості. Наш підхід до освіти є чітко орієнтованим на студентів, визначається потребами та амбіціями майбутніх випускників та налаштовується на кожного студента. Створіть свій власний спільний диплом, винайдіть новий курс, дослідіть перетин закону з найдинамічнішими дисциплінами дня - можливості практично безмежні. А переваги виходять за рамки юридичної школи, що призводить до практичних навичок, які вимагають роботодавці, кращих шансів на престижні посади, високого рівня проходження адвокатури та підтримки, коли ви готові розпочати кар’єру.

Ми відомі своєю колегіальною культурою, інтимною та егалітарною. У цій згуртованій спільноті співпраця та відкритий обмін думками є важливими для життя та навчання. Студенти, викладачі, співробітники, випускники - всі підтримують і надихають одне одного на вивчення, досягнення та внесок у світ через закон. Заняття невеликі. Семінари у викладачах, читацьких групах та керованих командами клініках надають досвід, який є напруженим, підтримуючим та складним.

У SLS нас рухає пристрасть до нових ідей та прихильність трансформаційним рішенням. Вірні своїм корінням у Кремнієвій долині та своїй спадщині у Стенфорді, ми зосереджуємось на майбутньому, а не на минулому. Експерименти, дослідження, перетворення нових знань у підприємницькі рішення: все в нашій ДНК. Так само як і міждисциплінарне навчання, піонером якого стало Стенфорд. Факультет SLS залишається поруч із пульсом права, як це практикується у 21 столітті, і спрямовує нашу академічну програму на вирішення нових можливостей у цій професії. З випускниками та студентами як партнерами, вони виступають за право як інструмент позитивних змін на місцевому, регіональному, національному та глобальному рівнях.

Розташування

Стенфорд

Address
Nathan Abbott Way,559
94305 Стенфорд, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: