St. John's University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1870 році, Сент-Джонс є католиком і Вінсентіанской університет яка готує студентів для особистого і професійного успіху в сучасному глобальному суспільстві. Princeton Review і інші вищі рейтинги незмінно визнають видатні вчені університету, динамічні стажування та волонтерські можливості, зосередитися на студентське життя, і захоплююче навчання за кордоном пропозиції. Наша якість виникає з інституційного бачення передового досвіду і обслуговування. Студенти приходять з майже 50 держав і близько 120 зарубіжних країн проводити більш 100 співробітником, бакалавра, магістра та докторську ступінь в області мистецтва, бізнесу, освіти, права, фармацевтики, науки і спеціалізованих професійних програм. Red Storm є ще велика нічия, що втілює нашу 107-річну традицію жіночої легкої атлетики чоловічий і. Сент-Джонс має три житлових кампуси Нью-Йорка; академічним центром в Oakdale, Нью-Йорк; міжнародні кампуси в Римі, Італія, і Париж, Франція; і навчання за кордоном місць в Севільї, Іспанія, і в усьому світі. Ми запрошуємо вас дізнатися більше про переваги досвіду Сент-Джонс.

Сент-Джонс є католиком, Вінсентіанской, митрополит, і Глобальний

В університеті,

ми зобов'язуємося академічних знань і прагнення до мудрості, яка випливає з вільного дослідження, релігійних цінностей і людського досвіду. Ми прагнемо зберегти і зміцнити атмосферу, в якій наукові дослідження, художня методологія, глобальної поінформованості, і з ентузіазмом прагнення до істини служити в якості основи життєво важливого навчального процесу навчання і розвитку протягом усього життя. Наша основна навчальна програма в галузі гуманітарних наук і прагне збагатити життя, а також професії і служить, щоб об'єднати студентську досвід. Випускник і професійно-технічних шкіл висловлюють свою прихильність досліджень, суворим стандартам, і інноваційне застосування знань. Ми прагнемо бути не тільки відмінні професіонали, які мають здатність аналізувати і формулювати ясно, що є, а й розвивати етичні й естетичні цінності, щоб представити і допомогти зрозуміти, що могло б бути.

Сент-Джонс є католицький університет,

заснована в 1870 році у відповідь на запрошення першого єпископа Брукліна, Джон Лафлін, щоб забезпечити молоді міста з інтелектуальним і моральним вихованням. Ми приймаємо іудеохрістіанской ідеали поваги прав і гідності кожної людини і відповідальності кожної людини для світу, в якому ми живемо. Ми зобов'язуємося створити клімат, візерункової на життя і вчення Ісуса Христа, втіленого в традиціях і практиці Римсько-католицької церкви. Наше співтовариство, яке складається з членів багатьох віросповідань, прагне до відкритості, яка "цілком спрямоване на все це вірно, все, що заслуговує на повагу, все, що чесний, чистий, чудовий, гідний, доброчесний, або гідно похвали" (Флп 4: 8). Таким чином, університет є місцем, де Церква відображає на себе і світ, як він бере участь в діалозі з іншими релігійними традиціями.

Сент-Джонс є університет Вінсентіанской,

натхненні співчуттям і ретельністю Сент-Вінсент де Поль для технічного обслуговування. Ми прагнемо забезпечити чудову освіту для всіх людей, особливо тих, позбавлені економічних, фізичних або соціальних переваг. сервісні програми Співтовариства в поєднанні з відбивною навчання, щоб збільшити класі досвід. Скрізь, де це можливо, ми присвячуємо наші інтелектуальні та фізичні ресурси, щоб шукати причини бідності та соціальної несправедливості і заохочувати рішення, які можуть бути адаптовані, ефективними, і бетон. В традиції Вінсентіанской, ми прагнемо виховати погляд на світ і на подальші зусилля в напрямку глобальної гармонії і розвитку, створюючи атмосферу, в якій все може і вбирає втілювати дух співчутливої ​​турботи про інших, настільки характерної для Вінсента.

Сент-Джонс є столичний і глобальний університет.

У столичному університеті, ми отримуємо користь від культурного розмаїття в Нью-Йорку, його інтелектуальних і мистецьких ресурсів, а також його унікальних професійних освітніх можливостей. З цим багатством приходить відповідальність. Ми рекомендуємо столичне співтовариство використовувати наші ресурси для обслуговування своїх потреб. В якості глобального університету, ми є одним з найрізноманітніших установ нашої країни вищої освіти, збагачена суміш культур, яка доповнює інтернаціональне навчальний план. Завдяки співпраці з іншими установами по всьому світу, навчання за кордоном, можливості і онлайн-курсів і ступенів, наш охоплення охоплює всю земну кулю. У навчанні студентів ми зобов'язуємося розвивати ті якості, необхідні для наших випускників, щоб стати ефективними лідерами і відповідальними громадянами в жвавому місті і динамічного світу.

правда

Знання відповідно до реальністю, поведінка вірним етичним стандартам. Сент-Джонс підтверджує потрійна місія університету, щоб шукати істину на основі досліджень, поширювати її через вчення і діяти на ньому. Значення університету і використовує перспективи різних культур для надання допомоги своїм членам в пошуку істини і розробці етичних стандартів, підтверджуючи іудео-християнської традиції.

любов

Зосередження і розширюючи уми і серця, щоб розвивати свою власну, а інший добре. Любов виражається в співтоваристві університету це не почуття, але дія для корпоративного блага проявляється через час, талант і енергію його членів. Це відповідальне посвята використовувати наявні ресурси і перетворити їх в сторону блага людства.

Повага

Розуміння і повагу для всіх людей. Чемний щодо всіх людей, чиє різноманітність сприймається і спільно в процесі навчання, навчання і служіння іншим в рамках спільноти університету і за його межами.

МОЖЛИВІСТЬ

Обставини, сприятливі для служіння іншим і підготовці себе до повноцінного життя. Керуючись своєю центральною прихильність рівності, справедливості і християнської моралі, Університет робить свої ресурси доступними для всіх своїх членів здійснювати свої індивідуальні та колективні інтереси.

Досконалість

Прагнення, зростає, ніколи не будучи задоволеними. Спільнота Сент-Джонс дає і надихає студентів, співробітників, викладачів і адміністрацію, щоб домогтися успіху в програмах, які допомагають їм у кожній області досягнення.

Служба

Вінсентіанской духовність в дії, відповідь на Божий заклик, щоб дати про себе. Наш обов'язок і прихильність до обслуговування лежать не тільки в нашому активному співчуття як інститут, але при вирощуванні цих пріоритетів і цінностей в члени нашої спільноти. Ми прагнемо до життя стратегічного управління в якості наглядача Богом таланти, ресурси і знання, і вихователь, пов'язані із задоволенням потреб інших людей.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA » Перегляд MSc »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

майстер в уряді і політиці

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Queens Village Staten Island Junction Італія Рим Oakdale Франція Paris New York Mills Oakdale Acres + 7 більше

Майстер програми мистецтв в уряді і політиці в Університеті Сент-Джонс поєднує в собі строгі академічні дослідження з можливість розвивати цінні практичні навички, які є досить привабливими для широкого кола роботодавців в масштабах державного та приватного секторів. [+]

The Майстер програми мистецтв в уряді і політиці в Університеті Сент-Джонс поєднує в собі строгі академічні дослідження з можливість розвивати цінні практичні навички, які є досить привабливими для широкого кола роботодавців в масштабах державного та приватного секторів. Ви отримати вигоду з наших невеликих розмірів класу, індивідуальну увагу наших шановних викладачів і гнучкість розробки широту і глибину в галузі державного управління та політології. Ви станете експертом в складанні аналітичних записок та доповідей; розробці та оцінці пропозицій щодо проектів, постанови та публічні заяви; і завершення поглиблені оцінки вітчизняних і зарубіжних подій і тенденцій. Програма підготує вас масив можливостей в цивільних або іноземних служб, позиції політичної або адміністративної відповідальності в державному або приватному секторі, кар'єрі в галузі освіти, а також для подальшого вивчення в якості докторської або студент юридичного факультету. Програма 33-кредитної М.А. пропонує як теза і варіант без дисертації і може бути завершена протягом одного року восени, навесні і влітку семестру. Ми пропонуємо п'ять концентрацій: американський уряд, міжнародні відносини, порівняльна політика, політична теорія та державної політики та управління. Ви можете виконати будь-яке з цих п'яти концентрацій на нашому кампусі Квінс, Нью-Йорк, і може завершити концентрацію міжнародних відносин на нашій прекрасній, центрально розташований в університетському містечку в Римі, Італія. Ви також можете вчитися в обох кампусах для чергуються семестрів або скористатися нашими зимових подорожей міжсесійний курсів. Щоб додати дослідне вимір вашого дослідження аудиторії, ми рекомендуємо вам скористатися нашою енергійної програми стажувань, яка пропонує широкий спектр відповідного досвіду як в Нью-Йорку і Римі, Італія. Ви також можете отримати сертифікат в області державного управління в... [-]

MSc

майстер бухгалтерського обліку

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання September 2018 США Queens Village Staten Island Junction New York Mills Італія Рим Oakdale Франція Paris Oakdale Acres + 7 більше

Магістр наук в області бухгалтерського обліку (MSA) від Peter J. Tobin Коледж бізнесу розроблений, щоб допомогти фахівцям зрозуміти функцію обліку в рамках глобального ринку і пов'язаних з складних теоретичних концепцій до практичних проблем. [+]

The Магістр наук в області бухгалтерського обліку (MSA) з Пітер Дж Тобін бізнес-коледжу призначений, щоб допомогти фахівцям зрозуміти функцію обліку в рамках глобального ринку і пов'язаних з складних теоретичних концепцій до практичних проблем. Попит на фахівців в області бухгалтерського обліку різко прискорюється, як фінансові положення розвивалися і будуть тільки рости, як корпорації прагнуть стати більш прозорою. Випускники програми готові використовувати свою освіту і навички, щоб стати професіоналами обліку в майбутньому. Вхід Всі кандидати повинні мати ступінь бакалавра в акредитованому навчальному закладі або міжнародний еквівалент до зарахування на університетському рівні. Претенденти на участь МС в обліковій програмі, має бути студентом бізнес-майора. На додаток до кандидатів плату Заявка та поверненню не підлягає повинні подати такі документи: були присутні офіційні стенограми від всіх студентів, аспірантів і професійних шкіл Офіційний тест Прийом Graduate Management (GMAT) забиває гол, зроблена протягом останніх п'яти років Машинописний постановка професійних цілей Поточний резюме Два рекомендаційних листи, отримані від професійних або академічних посилань Офіційні оцінки TOEFL або IELTS необхідні для заявників, чия рідна мова не є англійською Кар'єра Результати Магістр наук в області бухгалтерського обліку (MSA) ступеня забезпечує студентів з широким знанням бізнесу і готує їх для міжфункціональних прийняття рішень. Навчальна програма дає студенту більш глибоке розуміння проблем у сфері управління і положення торгова фірма в економічній структурі суспільства. Мета концентрації громадського обліку є доповнення MSA з рівнем технічної компетентності, яка дозволяє студенту, щоб увійти і просування в професії державного обліку. Програма буде готувати випускників до: Продемонструвати здатність застосовувати компетенцію дисципліни Визначити, вимірювання та узагальнення фінансової інформації Аналіз впливу і... [-]

майстер в TESOL

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання September 2018 США Queens Village Oakdale Acres Staten Island Junction Італія Рим Oakdale Франція Paris New York Mills + 7 більше

Ці дослідження і заснованими на стандартах аспірантських програм підготовки професійних, кваліфікованих, турботи і мультикультурних викладачів англійської мови учнів (Ells). Ступінь магістра наук в галузі викладання англійської мови носіям інших мов (TESOL) пропонує два треки, для тих, хто і без штату Нью-Йорк сертифікації. [+]

Ці дослідження і стандарти на основі аспірантських програм підготовки професійних, кваліфікованих, турботи і мультикультурних вихователів Вивчають англійську мову (ELLs). Ступінь магістра наук в галузі викладання англійської мови як іноземної (TESOL) пропонує два треки, для тих, хто і без штату Нью-Йорк сертифікації. Вимоги до вступників Будь ласка, перегляньте школи освіти Graduate Вимоги до вступників Заявка на детальну інформацію про допуск. заповнена заявка Реєстраційний внесок в розмірі $ 70 постановка цілей Офіційні стенограми від кожної установи, в тому числі присвоєнням ступеня "B" або краще в середньому Кар'єра Результати Програма готує випускників: Продемонструвати знання мови і культури, різноманітний мову, пізнавальні і культурні характеристики, які вивчають англійську мову (Ells), класи К-12, в тому числі виключних учнів, а також їх індивідуальних потреб навчальних Продемонструвати knowedge мови як системи, яка служить основою для розвитку грамотності Продемонструвати знання понять, теорії, практики і досліджень, пов'язаних з першим і другим придбанням мови і навчання мови. Продемонструвати знання про природу і ролі культури, соціально-культурних процесів, лінгвістичних, когнітивних, професіоналізм і академічні аспекти різних студентів і як це знання підтримує розвиток грамотності, успішності і культурної самобутності Продемонструвати знання національних, державних і міських політик, правил, законів, законів, науково обґрунтованих досліджень і практики в галузі оцінки та розробки навчальних програм, Продемонструвати знання різних навчальних програм для елів (K-12) для різних мовних, пізнавальних та соціально-культурного середовища Продемонструвати відповідні державні і національні стандарти в TESOL і в суміжних областях контенту Визначити і сформулювати узгодження відповідних стандартів і навчальних практик, оскільки вони пов'язані з навчальними планами і матеріалами для Елів, K-12 Визначити зразкові навчальні практики для розвитку... [-]

майстер в шкільній будівлі керівництва

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма September 2018 США Queens Village Staten Island Junction Oakdale Італія Рим Франція Paris New York Mills Oakdale Acres + 8 більше

Школа Лідер будівлі (SBL) ступінь магістра наук або Advanced Certificate в адміністрації області освіти забезпечує інтелектуальне середовище, яка дозволяє студентам удосконалити наявні знання і розробки нових знань, практики і навичок в галузі управління, оцінки і навчального плану. [+]

Школа Лідер будівлі (SBL) Магістр наук Ступінь або Advanced Certificate в адміністрації області освіти забезпечує інтелектуальне середовище, яка дозволяє студентам удосконалити наявні знання і розробки нових знань, практики і навичок в галузі управління, оцінки і навчального плану. Випускники цієї інноваційної програми заробити сертифікації штату Нью-Йорк, щоб стати лідером будівлю школи. Ступінь включає в себе концентрацію предметну, які можуть претендувати вчителів для постійного сертифікації викладацького складу і buildinglevel сертифікації. Гнучкість цієї програми дозволяє викладачам виконувати свої специфічні потреби, незалежно від того, щоб задовольнити вимоги, що пред'являються до їх постійної сертифікації або пройти курси, які враховують потреби свого шкільного округу. Всі курси призначені для підготовки професійних педагогів взяти на себе різні адміністративні, наглядові та керівні пости в школах. До 15 кредитів на Advanced Certificate може бути застосований до докторського ступеня, на основі аналізу транскриптов. Вимоги до вступників включають ступінь бакалавра в акредитованому коледжі або університеті (мінімальний середній бал 3,0 в загальну середню і в великих) і як мінімум три роки успішного досвіду викладання і / або зіниці кадрових служб. Кандидати повинні мати постійний або професійний сертифікат в класі педагогічної служби або служби персоналу учня. Вимоги до вступників для тих, хто без постійної атестації вчителів включають ступінь бакалавра в акредитованому коледжі або університеті, 3,0 середній бал в загальну середню і в основний області, як мінімум один рік успішного досвіду викладання і / або зіниці кадрових служб, а також Нью-Йорк державне початкове навчання по сертифікації. Кандидати, як правило, заявки неповний робочий день (два курси в семестр) для більшості їх програми. Курси пропонуються на кампусі... [-]

майстер в інтелектуального аналізу даних і прогностичної аналітики

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Queens Village Staten Island Junction Італія Рим Oakdale Франція Paris New York Mills Oakdale Acres + 7 більше

Прогностична аналітика застосовує потужні методи статистичного та інтелектуального аналізу даних для великих наборів даних з метою отримання корисної інформації, виявити закономірності і тенденції, і будувати моделі для прогнозування майбутніх подій. [+]

Прогностична аналітика застосовує потужні методи статистичного та інтелектуального аналізу даних для великих наборів даних з метою отримання корисної інформації, виявити закономірності і тенденції, і будувати моделі для прогнозування майбутніх подій. Застосування цих методів в даний час перетворення процесу прийняття рішень в рамках бізнесу, уряду, охорони здоров'я та наукових кіл. Попит на фахівців знають в цій області, за прогнозами, швидко рости в найближчі роки. Випускники MS в інтелектуального аналізу даних і програми Predictive Analytics отримають різні навички, необхідні для аналізу великих масивів даних і моделювання для розробки рішень для підтримки прийняття рішень. Вони також будуть розвивати спеціалізацію в області або маркетингової аналітики або аналітику в області охорони здоров'я. Спеціалізація в області аналітики охорони здоров'я ґрунтується на студентів інформатики охорони здоров'я нашої дивізії майор, який зараз знаходиться в своєму четвертому році. Програма спрямована на підготовку студентів з необхідною кваліфікацією, щоб стати "інтелектуального аналізу даних аналітики / інженери" або "прогностичні модельєри". Критерії прийому Прийом в програми залежить від оцінки здатності кандидата успішно проводити аспірантуру. Ця оцінка буде проведена шляхом вивчення попередньої академічної успішності, рекомендаційні листи, есе заявника, досвід роботи, продуктивність на стандартизованих іспитів (наприклад, GRE), а також будь-які інші докази того, що приймальна комісія вважає актуальними. Претенденти повинні подати такі докази їх здатності проводити аспірантуру: ступінь бакалавра від регіонально акредитованому коледжі або університеті. Стенограми від кожної установи повинні бути представлені, навіть якщо ступінь була присуджена. Запис наукового досягнення на університетському рівні. Кандидати повинні мати 3,0 (на основі шкали 4.0) кумулятивний студентську середній бал, а 3.0 в їх основної спеціальності. Заявник, чий середній бал... [-]

Відео

Define Yourself @ St. John's University, Visit Us Today