Southern Utah University School of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа бізнесу Діксі Л. Лівітта пропонує навчальне середовище, що поєднує теорію і практику, і призначене для підготовки студентів до повного залучення, продуктивних та етичних членів бізнес-спільноти та суспільства.

Школа бізнесу Діксі Л. Лівітт буде широко визнана провідною бізнес-школою на Заході Міжгір'я за якісне навчання, досвід навчання та успіх студентів.

Завдяки освіті, орієнтованій на студентів, Школа бізнесу Діксі Л. Лівітта надає знання та напрямки, які складають основу для успіху студентів протягом усього життя.

Ми просуваємо середовище, яке забезпечує студентам знання та навички для досягнення своїх цілей за допомогою критичного мислення, ефективного навчання та відповідної професійної підготовки.

• Ми пропонуємо сувору, актуальну та інноваційну навчальну програму, орієнтовану на основні та стійкі принципи бізнесу, що забезпечує студентам знання та навички, необхідні для досягнення успіху.

• Ми створюємо та постійно вдосконалюємо навчальну програму за допомогою досліджень та стипендій та внесків як академічних, так і ділових кіл.

• Ми покращуємо освіту студентів завдяки особистій взаємодії з викладачами, навчанню на досвіді та чудовій педагогіці.

Ми пропонуємо середовище, покликане допомогти студентам сформувати свої амбіції та знайти керівництво як відповідальних та етичних людей як особисто, так і професійно.

• Ми просуваємо культуру, яка спонукає викладачів та співробітників взаємодіяти зі студентами, забезпечуючи їм керівництво та заохочення розкрити свій повний потенціал та внести свій вклад у різноманітний та пов’язаний світ.

• Ми пов'язуємо студентів із громадськими, професійними та університетськими зацікавленими сторонами шляхом участі у клубах, змаганнях, вивченні кар'єри, стажуванні та інших заходах поза класом.

• Ми надаємо можливість всім студентам знайти значущу роботу, вступити до аспірантури або іншим чином виконати свої амбіції.

Розташування

Cedar City

Address
West University Boulevard,351
84720 Cedar City, Юта, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія