Southern University Baton Rouge

Введення

Прочитайте офіційний опис

Південний університет розглядає різноманітність як життєво важливе значення для здоров'я будь-якого навчального підприємства. Щоб підтримати цю філософію, університет вживає позитивних кроків для підтримки полікультурного факультету, персоналу та студентського корпусу. Різноманітність досягається головним чином наполегливими зусиллями з підбору персоналу та багатогранними міжнародними програмами.

Університет прагне набирати та підтримувати професорсько-викладацький склад, який своєю підготовкою та науковою діяльністю чинить глибокий вплив на різні установи в державі, регіоні, нації та світі. Окрім традиційних ролей, викладачі виконують видатні послуги, які доповнюють та розширюють як викладацькі, так і наукові ініціативи та надають додатковий механізм для впливу Південного університету на громаду взагалі.

Університет розробляє і підтримує безпечне та сприятливе для інтелектуального зростання та розвитку фізичне середовище, працюючи відповідно до найвищих стандартів фіскального та адміністративного управління. Це середовище покращується за допомогою останніх інформаційних технологій, які пропонують громаді університету доступ до ресурсів з усього світу.

ОРГАНІЗАЦІЯ ГРУЗОВОЇ ШКОЛИ

Вища школа розміщується в Управлінні післядипломної освіти, до складу якого входять декан, директор приймальних служб, консультанти з прийому, асистент виконавчого апарату, адміністративний помічник та адміністративний координатор. Декан аспірантури доповідає виконавчому віце-президенту та провістору.

Управління аспірантури відповідає за дотримання мінімальних загальних стандартів аспірантури в Південному університеті-Батон-Руж і за координацію програм випускників в різних школах та коледжах. Загальна політика та стандарти аспірантури встановлюються Вищою радою. Відповідальність за детальну, щоденну роботу випускних програм покладається на окремі кафедри, школи та коледжі.

Управління аспірантури опрацьовує приблизно 2000 заявок і обслуговує понад 1100 студентів, що навчаються. Це включає в себе отримання та обробку всіх заявок на вступ до випускників школи; реєстрація аспірантів та аспірантів; та обробка та очищення абітурієнтів для всіх аспірантів.

ІСТОРІЯ ГРАДУСЬКОЇ ШКОЛИ

28 квітня 1956 року Державна рада з питань освіти просила чиновників Південного університету створити аспірантуру. У весняному семестрі 1957 року Південний університет прийняв своїх студентів до аспірантури. 8 серпня 1958 року, наприкінці літньої сесії, Південний університет присвоїв перші магістерські програми восьми кандидатам.

За порівняно короткий період, починаючи з 1958 року, вища освіта в Південному університеті постійно зростає. Магістерські програми з біології, хімії та математики були додані в 1960-х роках, а в 1983 році були реалізовані магістерські програми з бухгалтерського обліку, інформатики, державного управління та спеціальної освіти. У січні 1986 року аспірантура спільно з Інститутом вивчення та реабілітації дітей та молоді, що займаються винятком, ініціювала перші докторські програми Південного університету - ступінь доктора філософії з спеціальної освіти (доктор наук) та доктор наук Освіта в спеціальній освіті (Ред. Д.). З цього часу понад вісімнадцять магістерських програм та п’ять кандидатів наук. програми додано.

Щоб вирішити виклики наступного тисячоліття, Південний університет та коледж A&M в Батон-Ружі швидко перетворюються на докторські наукові установи. Аспірантура набула обертів завдяки новій та переробленій освіті випускників, а також спеціалізованому випускнику - цілеспрямованій групі, до якої входять наукові працівники Фулбрайта, видатні дослідники та наставники.

Можливості існують у ряді навчальних дисциплін, включаючи доктор наук. програми з державної політики, науки / математики, сестринської справи, екологічної токсикології, спеціальної освіти та міського лісового господарства.

Сьогодні численні науково-дослідні центри, комп'ютерні та навчальні лабораторії, засоби дистанційного навчання та мультимедіа-навчання, бібліотека з більш ніж мільйонами томів є серед широкого спектру ресурсів. Кваліфіковані студенти доступні для випускників та асистентів для випускників.

Розташування

Батон Руж

Address
Harding Boulevard,801
70807 Батон Руж, Луїзіана, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія