Southern New Hampshire University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Розширення меж вищої освіти

Southern New Hampshire University - це приватна, некомерційна, акредитована установа, в якій навчається понад 3000 студентів, понад 135 000 студентів в Інтернеті та мережа випускників, що налічує понад 100 000, що робить його одним з найбільш швидкозростаючих університетів у країні. З моменту свого заснування в 1932 році Університет перетворився зі школи бухгалтерського обліку та секретарських наук на установу, що пропонує понад 200 програм, від сертифікатів до докторських ступенів, включаючи бізнес, освіту, гуманітарні науки, соціальні науки та STEM. Винайшовши вищу освіту відповідно до потреб сучасних студентів та робочої сили, СНГУ забезпечує, щоб студенти йшли в ногу з новими технологіями та професійними вимогами. SNHU надає безпрецедентну підтримку та послуги, щоб допомогти студентам досягти своїх мрій та змінити їхнє життя та життя оточуючих. SNHU з гордістю пропонує вам винятковий досвід студентів з національно визнаними академічними програмами. Ось лише декілька наших нагород:

  • Найвідоміший університет Півночі 2020 року та один із найкращих регіональних університетів США за версією US News & World Report.
  • Нагороджена Премією дистанційного навчання 21 століття за досконалість в галузі Інтернет-технологій Асоціацією дистанційного навчання США (USDLA)
  • Хроніка вищої освіти щороку, з моменту її створення, називається "Великим коледжем, на який потрібно працювати"
  • Одна з 50 найбільш інноваційних компаній Fast Company (2012)

Незалежно від того, чи є ви іноземцем, військовим або шукаєте традиційний досвід коледжу, SNHU пишається тим, що пропонує доступну та доступну освіту, яку студенти можуть здобути в нашому кампусі площею 300 акрів у Манчестері, штат Нью-Йорк, або на нашій інноваційній онлайн-платформі.

Місія університету

Southern New Hampshire University перетворює життя учнів. Наш успіх визначається успіхом наших учнів. Невпинно оскаржуючи статус-кво та надаючи найкращу підтримку у вищій освіті, Southern New Hampshire University розширює доступ до освіти, створюючи високоякісні, доступні та інноваційні Pathways для задоволення унікальних потреб кожного, хто навчається.

Прогрес з метою

Наша місія завжди спонукала нас зосередитись на майбутньому. Отож ми взяли на себе зобов’язання започаткувати « Pathways до освіти», які ще не існують - тож ми можемо допомогти вирішити проблеми, які існують. Починаючи з винайдення коледжу для працюючих дорослих у 1932 році, закінчуючи навчанням в Інтернеті в 1995 році, до створення новаторських освітніх програм на основі компетентностей у 2013 році, наша історія - це новаторська історія.

Сьогодні нас продовжують визнавати агентом змін у вищій освіті - розробляючи власні рішення для навчання робочої сили, навчання на базі громади для наступного покоління тих, хто навчається, і вивчаючи принципово нові способи зробити якісну освіту більш доступною, доступною та досяжною . Для всіх, хто навчається, вдома та по всьому світу.

  • Грант у розмірі 1 мільйон доларів від Google.org для вивчення оцінок м’яких навичок для молоді, яка потребує особливих потреб
  • Визнання Інноватором цифрового навчання 2017 року Консорціумом онлайн-навчання
  • Грант “Перший у світі” від Міністерства освіти США на наш новаторський запуск американського коледжу в 2013 році

Все це робиться з метою обслуговування та підтримки учнів. Тож ми можемо допомогти підготувати їх до тривалого позитивного впливу на постійно мінливий світ.

Розташування

Манчестер

Address
North River Road,2500
03106 Манчестер, Нью-Гемпшир, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія