Southeastern Oklahoma State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

Місія

Південно Державний університет Оклахоми забезпечує середу навчання, що дозволяє студентам реалізувати свій високий потенціал. Маючи особистий доступ до відмінною викладання, складних навчальних програм і позакласних досвіду, студенти будуть розвивати навички і звички, які сприяють значення для підготовки кар'єри, відповідальної громадянської і безперервного навчання.

Сфера & Функція Основний упор в Південно-Східній продовжує залишатися якість вищу освіту. Університет пропонує широкий спектр програм бакалавра рівня, які готують студентів для мінливого суспільства. Крім того, програми на обраному рівні аспірантів передбачені для задоволення потреб регіону.

При виконанні своєї місії, Південно сприяє культурні можливості регіону, економічне зростання, якості навколишнього середовища, науково-технічного прогресу, а також соціальної та особистого благополуччя.

Відповідно до місії південному сході і регіональної спрямованості університет концентрується на досягнення наступних цілей: Для студентів Південно-Східної буде:

Надати можливість досягти успіху через складні, особистісно-орієнтованого навчального середовища. Пропозиція студентську основу в гуманітарних і природничих наук, з акцентом на інтеграцію критичне мислення, навички спілкування і відповідні технологічні додатки до навчального плану у всіх дисциплінах. Забезпечити загальноосвітню програму, що знайомить студентів з основними напрямками науки. Забезпечити професійних, академічних та профорієнтаційної програми бакалаврату та магістратури для задоволення мінливих потреб робочої сили. Забезпечити умови для неакадемічна досвідом, який сприяє розвитку особистості, соціального життя і ефективної реалізації прав громадян. Уявіть систему управління, яка забезпечує надійну інформацію і, при необхідності, включає в себе студентів в процесі прийняття рішень. Активно залучати традиційно недопредставлених студентів і стипендіальних програм пропонують для залучення студентів з різних соціально-економічних і академічних рівнях.

Для викладачів і співробітників Південно волі:

Забезпечення можливостей для професійного розвитку. Використовуйте оцінку, щоб поліпшити рівень навчання студентів і ефективне навчання. Дотримуйтеся добре певних організаційних структур, політики і процедур. Адаптація до постійно змінюваних умов вищого освітнього середовища. Адміністрування системи спільного управління, яка забезпечує надійний інформацію округах установи. Виховуйте кампусу спільноти реагувати на потреби різних верств населення.

Для регіону Південно будуть:

Забезпечити в процесі експлуатації інструкцію для вихователів та інших фахівців, які потрібні, щоб зробити Південно конкурентоспроможними на національному і світовому ринках. Продовжити свою історичну підготовку якісних педагогів для Оклахоми. Забезпечує передові аспірантури і наукових досліджень в областях особливою силою і потребують для регіону і штату Оклахома. Забезпечити можливості для глобальної поінформованості. Поділіться людини, академічних і технологічних ресурсів зі школами, галузей і державних органів шляхом економічного розвитку, партнерства та інформаційно-пропагандистської діяльності. Подавати в якості культурного, мистецького, і інформаційного центру.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA » Перегляд MSc » Переглянути магістерські програми » Перегляд Заочні і вечірні MBA » Перегляд Бакалаври »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Магістр в галузі клінічної консультування психічного здоров'я

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Oklahoma City

Програма радник Освіта в SE готує фахівців консультації для роботи в різних клінічних психіатричних закладах. Приклади таких установок включають душевнохворими медичні центри, програми освітньої допомоги (ППМ), стаціонарні психіатричні установи, токсикоманії лікувальних центрів, міждисциплінарних заходів лікування психічних здоров'я, Департамент США у справах ветеранів (VA) лікарні і поліклініки, військові бази, виправні установи , бізнес або промислових установок, університетські консультаційні центри, або приватний / незалежний практика. [+]

Програма радник Освіта в SE готує фахівців консультації для роботи в різних клінічних психіатричних закладах. Приклади таких установок включають душевнохворими медичні центри, програми освітньої допомоги (ППМ), стаціонарні психіатричні установи, токсикоманії лікувальних центрів, міждисциплінарних заходів лікування психічних здоров'я, Департамент США у справах ветеранів (VA) лікарні і поліклініки, військові бази, виправні установи , бізнес або промислових установок, університетські консультаційні центри, або приватний / незалежний практика.... [-]


MSc

Магістр наук в області спорту досліджень & спортивної адміністрації

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 33 часів September 2018 США Oklahoma City

Магістра в спорті досліджень і Атлетик Admin¬istration забезпечує міцну основу в методології дослідження, спортивної адміністрації, управління і фінансів. Через якості навчання та освітнього досвіду, випускники цієї програми зможуть перейти в позиції в спортивній адміністрації; управління об'єктами; спортивний планування подій; і тренерський. [+]

Магістра в спорті досліджень і Атлетик Admin¬istration забезпечує міцну основу в методології дослідження, спортивної адміністрації, управління і фінансів. Через якості навчання та освітнього досвіду, випускники цієї програми зможуть перейти в позиції в спортивній адміністрації; управління об'єктами; спортивний планування подій; і тренерський.

постановка цілей

Відповідно до місії південному сході і регіональної спрямованості, місії школи аспірантури, і представництва магістра в спорті досліджень і Атлетик адміністрації, цілі для магістра в галузі спорту досліджень і Атлетик адміністрації є: 1. Підготуйте кандидатів адміністративної відповідальності в легкій атлетиці, в тому числі спортивного менеджменту, фінансів, і збір коштів.... [-]


Master

майстер технології в біології

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Oklahoma City

Мета майстер програми Технології ступінь для підготовки випускників для успішної роботи і просування в областях науки і техніки, які сприяють економічному благополуччю південно Оклахома. [+]

Мета майстер програми Технології ступінь для підготовки випускників для успішної роботи і просування в областях науки і техніки, які сприяють економічному благополуччю південно Оклахома. Програма розвиває базу знань через три основних курсів і забезпечує можливістю спеціалізації. Кандидати, які зможуть скористатися перевагами цієї програми включають в себе:

Місцеве бакалаврат випускники школи мистецтв і наук, які бажають отримати ступінь магістра. Особи, зайняті в бізнесі / промисловості, які хочуть розвивати і розширювати свої технологічні та здатності вирішувати завдання. Вчителі в науці, технології та математики, які хочуть, щоб підготувати для роботи в промисловості, розвивати нові навички технології роботи, або просування в області природно-наукової освіти Фізичні особи в регіоні, які бажають вчений ступінь для самозадоволення або позиції просування. Вимоги до кандидатів ... [-]

Відео

'Seize Your Opportunity' at Southeastern Oklahoma State University

Michele Hornbeak SE Student Activities

Henry G. Bennett Memorial Library at Southeastern's 'Shake It Off' Video