South University

Введення

Прочитайте офіційний опис

South University надає теплим сприятливим навчальним середовищем, яке спонукає вас до співпраці з викладачами, працівниками та студентами, які прагнуть відігравати певну роль, допомагаючи досягти своїх навчальних цілей, на території університету та в Інтернеті. Ми пишаємось досвідом маленьких класів на Півдні, які пропонують практичний досвід, який буде важливим для формування ваших навичок та досконалості у обраній вами галузі, а також допоможе сформувати свого персонажа завдяки залученню громади, волонтерству та прагненню до життя - тривале навчання.

Місія

South University - це академічна установа, яка присвячена наданню освітніх можливостей для інтелектуального, соціального та професійного розвитку різноманітного студентського населення.

Для досягнення цієї мети заклад пропонує цілеспрямовані та збалансовані програми на рівні доцента, бакалавра, магістра та доктора. Пропонується широка основна навчальна програма, що сприяє критичному мисленню, ефективному словесному та письмовому спілкуванню та навичкам протягом усього життя. Крім того, університет зосереджується на розробці реквізитів для оцінювання знань, а також прагнення до навчання протягом усього життя.

Підхід South University до вищої освіти та отриманий таким гнучким академічним досвідом надають студентам інтелектуальне розуміння та розумний підхід, необхідний для створення фундаменту для особистої та професійної діяльності. South University має на меті забезпечити всебічну освіту, яка прищеплює студентам філософію, яка цінує не тільки навчання та професіоналізм, але й внесок та відданість прогресу громади.

Вважаючи, що кваліфіковані особи повинні мати привілей на формальну академічну підготовку, South University вітає тих, хто шукає освітніх проблем. З цією метою університет забезпечує навчальне середовище, як на кампусі, так і в Інтернеті, що допомагає студентам визначати цілі та засоби їх досягнення. Маючи на увазі цю філософію, студенти навчаються, взаємодіючи із спільнотою викладачів, співробітників та адміністрації, присвячених академічній меті South University .

Частина вашої спільноти

Ми прагнемо створити яскраву різноманітну спільноту, яка працює на підтримку ваших цілей. Наші студенти, співробітники, викладачі, випускники - та громада зайнятості - складають багату мережу, яка виходить за рамки вашого часу в школі. Будучи студентом South University , ви станете частиною цієї розширеної сім'ї, яка допоможе вам визначити цілі, перебуваючи в школі, а потім і засоби для їх досягнення. Південь перетворився з одномісного містечка в універсальну університетську систему, яка наразі має 11 місць.

 • Саванна, штат Джорджія Заснована в 1899 році
 • West Palm Beach, FL Створена в 1986 році
 • Монтгомері, штат Алабама, заснований у 1996 році
 • Columbia, SC Заснована у 2002 році
 • Тампа, Флоріда Заснована у 2006 році
 • Орландо, веб-сайт FL
 • Вірджинія Біч, штат Вікторія, заснована в 2009 році
 • Річмонд, штат Вашингтон, заснований у 2009 році
 • Остін, Техас Заснований у 2011 році
 • Інтернет-програми, що пропонуються через Савану, створену в 2004 році
 • High Point, NC Заснована у 2012 році

137006_IMG_0793.jpgSouth University","author_url":"","source":""}" />

Центр кар'єрних послуг університету

Відділ кар'єрних служб університету співпрацює зі студентами, щоб вивчити їхній кар’єрний потенціал, і працює з ними над створенням їхнього професійного бренду протягом усієї навчальної подорожі. Наша мета - заохотити кар'єрний потенціал студентів шляхом полегшення можливостей вивчити їхні інтереси та здобути цінний професійний досвід, використовуючи ресурси, до яких можна дістатися практично або особисто в усіх кампусах South University . Відділ кар'єрних послуг вітає всіх студентів South University взяти участь у будь-яких заходах на кампусі.

Центр кар'єрних послуг

З першого дня занять студенти матимуть доступ до ексклюзивної платформи South EDGE, на якій є безліч відео та заходів, і плата чи витрати, пов’язані з цією послугою, не мають.

Зв'язки випускників

120-річна історія South University - минуле, теперішнє та майбутнє - багато студентів, співробітників, викладачів та випускників внесли свій внесок у дух спільноти та навчання протягом усього життя, що стало важливим для нашої ідентичності. South University зобов’язаний надавати можливості інтелектуального, соціального та професійного розвитку не тільки нашим студентам, а й нашій надихаючій спільноті понад 43 000 випускників у всьому світі.

Наш веб-сайт випускників має на меті знову залучити та привітати наших випускників, відтворивши те сприятливе середовище, яке ви відчули як студент. Тут ви можете відсвяткувати свій успіх, подавши заявку на премію за досягнення випускників або призначити колишнього однокласника, який досяг успіху у своїй галузі. Ви можете поділитися з нами, де ви зараз перебуваєте у своїй кар’єрі, і без жодних витрат використовувати наші ресурси для кар’єри, щоб допомогти вам переслідувати, де ви хочете бути у своєму майбутньому. Більше того, ви можете розкрити способи змінити життя наших нинішніх студентів як заповідача, наставника чи навіть роботодавця.

Підключення роботодавців

Кар'єрні послуги South University надають роботодавцям можливість знайти наступного кваліфікованого кандидата з випускників нашого South University через портал роботи South EDGE. Опублікуйте тут свої робочі місця та можливості стажування.

Записи стенограми

Клацніть тут, щоб отримати інструкції про те, як теперішні та колишні студенти можуть запитати офіційну стенограму South University .

Розташування

Саванна

Address
Mall Boulevard,709
31406 Саванна, Грузія, США

Тампа

Address
North Himes Avenue,4401
33614 Тампа, Флорида, США

Вест-Палм-Біч

Address
University Centre 9801 Belvedere Road
33411 Вест-Палм-Біч, Флорида, США

Монтгомері

Address
5355 Vaughn Road
36116 Монтгомері, Алабама, США

Колумбія

Address
9 Science Court
29203 Колумбія, Південна Кароліна, США

Орландо

Address
5900 Lake Ellenor Drive, Suite 150
32809 Орландо, Флорида, США

Вірджинія Біч

Address
301 Bendix Rd Suite 100
23452 Вірджинія Біч, Вірджинія, США

Річмонд

Address
2151 Old Brick Road
23060 Річмонд, Вірджинія, США

Остін

Address
1220 W. Louis Henna Blvd.
78681 Остін, Техас, США

Саванна

Address
Саванна, Грузія, США

Висока точка

Address
3975 Premier Drive
27265 Висока точка, Північна Кароліна, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія