Прочитайте офіційний опис

Історія Софійського університету

Софійський університет побудував себе на фундаменті перетворюючої, трансперсональної освіти з 1975 року. Софія змінилася і виросла в свій час, як університет, і закликає своїх студентів, щоб зробити те ж саме. Ми запрошуємо Вас взяти більш глибокий погляд в нашу видатного минулого, щоб дізнатися більше про наших перших слідів, як школи.

Трансформаційна трансперсональної Освіта З 1975

Софійський університет, колишній Інститут трансперсональної психології, була заснована в 1975 році д-р Роберт Фраже у відповідь на зростаючу потребу в зміну в педагогіці вищої освіти. Як випускник Гарварда, Фраже випробував перших рук традиційний підхід до вивчення психології і виявив, що не вистачає, і часто фрагментована.

Зокрема, д-р Виховний ідеал Фраже в послухав назад в давньогрецької системи, яка відбулася переконання, що освіта повинна враховувати всі аспекти людського досвіду. З цього ідеалу на увазі, він вирішив створити школу психології, які повною мірою підготуватися психологів зрозуміти людську природу від підходу, який виходить за межі патологічного і охоплює весь людини в контексті культури, фізичного здоров'я, психічного здоров'я, і духовне здоров'я. Сьогодні, Софійський університет продовжує додавати нові програми, щоб розширити свій фокус із застосуванням трансперсональна значення наукових досліджень, освіти, техніки і техніки.

Що трансперсональної?

Софійський університет довгий досліджував кордону психології і духовності для поліпшення людства і стійкості планети.

Трансперсональна психологія психологія повного спектру, яка вивчає континуум людського досвіду і поведінки, починаючи від важкої дисфункції, психічного та емоційного хвороби на одному кінці, на те, що, як правило, вважається "нормальним", здорове поведінку на іншому кінці, і різні ступені нормальної і непристосованість між - і тоді йде далі, додаючи серйозного наукового інтересу до неминучої і трансцендентних розмірів людського досвіду: виняткові функціонування людини, переживання, уявлення і досягнення, справжній геній, характер і значення глибоких релігійних і містичних переживань, незвичайні стани свідомості, і як ми могли б сприяти виконанню наших високих потенціалів, як людину.

Трансперсональна психологи працюють у різних дисциплінах і малювати на ідеї не тільки з різних областей психології, а й науки про пізнання, свідомості та паранормальні явища; Філософія; соціального і культурного теорія; невід'ємною теорії і практики охорони здоров'я; поезія, література, і мистецтво; і в світі духовних і мудрості традицій.

Трансперсональна Піонери

Марія Калкінс

Марія Калкінс був першою жінкою-президентом Американської психологічної асоціації і було відмовлено докторську Гарвардського університету через її статі. Ці дві події допомогли прокласти шлях для майбутніх жінок-психологів і струсіть гендерних бар'єрів у психології.

Олдос Хакслі

Олдос Хакслі, один з великих сучасних мислителів, філософів і соціальних коментаторів 20-го століття, часто підноситься як надихаючі фігури людського потенціалу Руху і подальшого розвитку трансперсональної психології.

Абрахам Маслоу

Абрахам Маслоу є одним із засновників гуманістичної психології і трансперсональної психології. Він вважає, що точне і життєздатним теорія особистості повинна включати не тільки глибини, але і висот, що кожен індивідуум здатний досягнення.

Вільям Джеймс

Для Вільяма Джеймса, психологія обмежена біології на одній стороні і філософії, з іншого; це ім'я всі області людського досвіду. Джеймс допоміг ввести психологію в США, навчання на перший курс і встановлення першого лабораторію.

Карл Юнг

Карл Юнг є одним з найважливіших, найскладніших і найбільш суперечливих психологічних теоретиків. Юнгианская психологія фокусується на встановленні і зміцненні відносин між свідомими і несвідомими процесами.

Карл Роджерс

Карл Роджерс був одним із засновників гуманістичної психології, чиї внески раніше резонують по всьому полю. Його теорія і практика зміщується авторитарний парадигму терапевта під керівництвом психотерапії до практики клієнт-центрованої.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Sofia University

Майстри Софії в консультативної психології навчальної програми вимогам державних освітніх і попередньо ступеня клінічні вимоги до підготовки як Ліцензійного шлюбі та сіме ... [+]

С в психології консультування магістра від Софійського університету, ви будете мати освіту і попередньо-градусний навчання проводити ліцензування як клініцист фахівцеві в цілому-людини підходи до здоров'я і зцілення. Крім того, ви дізнаєтеся, для догляду за власного зростання і благополуччя в сприятливій атмосфері, спільної.

Основні програми

На додаток до клінічних вимог навчальних освітніх і попередньо мірі як для Ліцензія шлюбі та сімейних терапевтів (LMFT) і ліцензії професійного клінічних консультантів (LPCC), програма MACP Софійського університету пропонує:... [-]

США Пало Альто
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 4 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Sofia University

Майстер Софія університету мистецтв в трансперсональної психології (MATP) ступеня є дворічна програма на кампусі створена, щоб дозволити вам брати участь у вашому особист ... [+]

На кампусі програми

Майстер Софія університету мистецтв в трансперсональної психології (MATP) ступеня є дворічна програма на кампусі створена, щоб дозволити вам брати участь у вашому особистому розвитку при підготовці до вивчення докторської рівня і професійних додатків трансперсональна практик і принципів. Якщо ви є цілеспрямованих учень, який бореться з проблемами нашого часу і прагне зробити позитивні зміни у світі, то ця програма для вас. Трансформаційна навчання є основою програми, а наші випускники служать зміни агентів, цілителів, і трансперсональної вчених. Ця програма життя трансформації викладається провідними факультет в трансперсональної психології, які служать в якості наставників і гідів як в класі і налаштування досліджень. Наш факультет публікує в різних областях дослідження, включаючи виняткових людських переживань, свідомість досліджень, творчості, порівняльних релігій, і інтерфейс культурних досліджень і трансперсональної психології. Наша відмінна баланс наукового дослідження, методів навчання і професійного розвитку служить, щоб підтримати вас у пошуку шляхів, щоб взяти трансформаційних концепцій і практики у світі з метою сприяння соціальним змінам і зцілення в різних умовах.... [-]

США Пало Альто
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

MSc

Sofia University

Магістр наук в галузі комп'ютерних наук в Софійському університеті надає студентам з широким фоном в розробці програмного забезпечення та інших основних дисциплін інформа ... [+]

Майстер комп'ютерних наук

Магістр наук в галузі комп'ютерних наук в Софійському університеті надає студентам з широким фоном в розробці програмного забезпечення та інших основних дисциплін інформатики. Це також дає студентам можливість поглибити свої знання у фундаментальних і прикладних питань. Розташований в Пало-Альто, в самому серці Силіконової долини в декількох хвилинах ходьби від головних компаній, таких як Google, Apple, HP і Facebook надає студентам середовищі, багатому можливостями.... [-]

США Пало Альто
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою

Sofia 40 Years History

The Transpersonal Worldview - Sofia University USA