Seton Hall W. Paul Stillman School of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Традиція досконалості

AACSB Accredited BadgeThe Stillman School of Business в Університеті Сетона Холла була заснована в 1950 році, щоб забезпечити освіту, спрямовану на комплекс, практичні потреби бізнес-лідерів. Школа була першою приватною бізнес-школою в штаті Нью-Джерсі, щоб отримати акредитацію від Асоціації для поглиблення колегіальних шкіл бізнесу (AACSB International). Більш ніж 60 років потому, Школа продовжує підтримувати професійну акредитацію від AACSB і є єдиною школою у північній частині штату Нью-Джерсі, яка має як ділову, так і бухгалтерську акредитацію.

Національно визнаний навчальний досвід

Значок лідерського відмінності 2016 року. Шкіль "Стильман" на національному рівні визнаний "рентабельністю інвестицій" від US News

Наша програма MBA включена в "Найкращі бізнес-школи" в Прінстонському огляді та в новинах США

Поняття в практиці

Шкільний бізнес Стильмана надає навчальний досвід, який "перетворює поняття в практику" та поглиблює навчання поза межами чотирьох стін навчального закладу. Матеріальні приклади цього включають наше:

  • Вісім прикладних навчальних центрів
  • Стажування та можливості працевлаштування
  • Факультет / Студентські дослідницькі партнерства
  • Національно визнана бакалаврат Оцінка

Зворотній зв'язок

Школа підтримує відчуття тісної спільноти з невеликими розмірами класів та зручними графіками курсу. Студенти працюють з викладачами та адміністраторами для досягнення своїх академічних і кар'єрних цілей. Більше того, спільнота випускників - 17 000 сильних - надає учням багатство навчання, створення мереж та кар'єрних можливостей.

Розташування

Південний помаранчевий

Address
400 South Orange Ave
07079 Південний помаранчевий, Нью Джерсі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

AACSB Accredited

Програми