Seton Hall University College of Communication and the Arts

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ваша пристрасть. Ваш виклик. Ваше майбутнє.

Коледж комунікацій та мистецтв - це найголовніший вибір для студентів, які прагнуть до високої якості, міждисциплінарного спілкування та ступеня мистецтва, заснованого на здоровій освіті в галузі гуманітарних наук, охоплює сучасну цифрову культуру та надає студентам можливість вести, створювати та спілкуватися з відповідальністю , пристрасть і досконалість.

Базуючись на інноваційній структурі Центру, наша навчальна модель сприяє міждисциплінарному співробітництву та налаштовується на індивідуальні академічні та професійні цілі. Наша навчальна програма зосереджена на навичках, які найчастіше шукають роботодавці: спілкування, робота в команді, творчість та адаптивність. Наші високоосвічені випускники вступають у професійну сферу, готову до успіху.

Аспірантура

Динамічна спільнота, що складається з науковців, теоретиків, критиків і фахівців, аспірантури в коледжі комунікацій та мистецтв, надає студентам захоплюючий досвід навчання, який поєднує теорію і практичні компоненти таким чином, що дозволяє студентам розпізнавати, перевіряти і перекладати навчальний матеріал в академічних, професійних і робочих місцях.

В даний час аспірантура пропонує три програми на рівні магістратури, включаючи музейні професії, спілкування та зв'язки з громадськістю. Крім того, пропонуються чотири варіанти подвійного ступеня, включаючи три прискорені програми BA / MA та подвійний ступінь магістратури у Школі дипломатії та міжнародних відносин.

Випускні програми

Інформаційна, цифрова та культурна індустрія зростає стрибкоподібно. Протягом останнього десятиліття попит на ступінь комунікації та візуальних / виконавських мистецтв збільшився більш ніж на 50 відсотків. До 2020 року робочі місця зі зв'язків із громадськістю збільшаться приблизно на 22 відсотка, а до 2022 року відкриється понад 350 000 нових робочих місць зв'язку.

У відповідь на ці хвилюючі тенденції, новий коледж комунікації і мистецтв університету Сетона Холла був створений для забезпечення інноваційної, справжньої та професійної взаємодії в академічних, соціальних, художніх та технологічних умовах. Його різноманітні і гнучкі програми, закріплені в гуманітарних науках і включають найсучасніші технології та інноваційні навчальні програми, забезпечують можливості для змістовної співпраці між різними дисциплінами. І його ідеальне розташування - лише в декількох хвилинах від Нью-Йорка - надає студентам безліч стажувань та можливостей для спілкування прямо під їхніми кінчиками пальців.

Розташування

Південний помаранчевий

Address
400 South Orange Ave
South Orange, NJ

07079 Південний помаранчевий, Нью Джерсі, США