Seton Hall University College of Communication and the Arts

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ваша пристрасть. Ваш виклик. Ваше майбутнє.

Коледж комунікацій та мистецтв - це найголовніший вибір для студентів, які прагнуть до високої якості, міждисциплінарного спілкування та ступеня мистецтва, заснованого на здоровій освіті в галузі гуманітарних наук, охоплює сучасну цифрову культуру та надає студентам можливість вести, створювати та спілкуватися з відповідальністю , пристрасть і досконалість.

Аспірантура

Динамічна спільнота, що складається з науковців, теоретиків, критиків і фахівців, аспірантури в коледжі комунікацій та мистецтв, надає студентам захоплюючий досвід навчання, який поєднує теорію і практичні компоненти таким чином, що дозволяє студентам розпізнавати, перевіряти і перекладати навчальний матеріал в академічних, професійних і робочих місцях.

В даний час аспірантура пропонує дві програми на рівні магістратури, зокрема комунікації та музейні професії. Крім того, пропонуються три варіанти подвійного ступеня, включаючи три прискорені програми BA / MA та подвійний ступінь MA в Школі дипломатії та міжнародних відносин.

Випускні програми

Інформаційна, цифрова та культурна індустрії зростають не по днях. Протягом останнього десятиліття попит на комунікаційні та візуальні / виконавські мистецтва зростав більш ніж на 50 відсотків.

Відповідно до цих захоплюючих тенденцій, коледж комунікацій та мистецтв університету Сетона Холла забезпечує інноваційну, справжню та професійну взаємодію в академічних, соціальних, мистецьких та технологічних умовах. Різноманітні та гнучкі програми, які закріплені за гуманітарними науками та за допомогою передових технологій та інноваційних навчальних програм, дають можливість для змістовної співпраці в різних дисциплінах. І його ідеальне місце розташування - всього в декількох хвилинах від Нью-Йорка - надає студентам безліч можливостей для стажування та роботи в мережі безпосередньо під рукою.

Розташування

Південний помаранчевий

Address
400 South Orange Ave
South Orange, NJ

07079 Південний помаранчевий, Нью Джерсі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія