School Of The Art Institute Of Chicago (SAIC)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Провокаційне мислення та утворення

Ласкаво просимо до School Of The Art Institute Of Chicago (SAIC) , однієї з найбільш значимих історично акредитованих незалежних шкіл мистецтва та дизайну в країні, розташованих в одному з найбільших американських міст. Наші відгуки є багатьма, включаючи визнання, проведене опитуванням Національної художньої журналістики Університету Колумбії, як «найвпливовіший коледж мистецтв у Сполучених Штатах» та наш постійний рейтинг серед найкращих програм випускників образотворчого мистецтва в країні за версією США News and World Report.

SAIC відрізняється тим, що забезпечує аспірантам, аспірантам і студентам міждисциплінарну навчальну програму та необхідну свободу для розвитку як художників, дизайнерів, науковців. У той же час ми прагнемо до рівня жорсткості, розслідування та культурної актуальності, що робить SAIC справді особливим. Наші студенти втілюють найскладніші ідеї у відчутні форми - картини, скульптури, фільми, вистави, книги, інсталяції, винаходи, будівлі, громадські проекти, і, найчастіше, поєднання вищезазначеного. Мало шкіл у США надають такий широкий спектр можливостей.

Наше залучене студентське тіло та нагородами викладачі художників, науковців та провідних практиків працюють у безпосередній близькості, обмінюючись винятковими ресурсами та створюючи форум для енергійного обміну ідеями. Оголошене нове Сучасне крило Інституту мистецтв забезпечує неймовірний ресурс для натхнення та навчання. Інші унікальні ресурси SAIC включають наші передові засоби, Кіноцентр Джина Сискаля, Програму відвідувачів художників та Галереї Саллівана, які демонструють роботи для широкої аудиторії.

Звичайно, центр міста Чикаго надає нашим студентам доступ до одного з найкреативніших та архітектурно найбагатших міст у світі, і ми заохочуємо залучити його до всього спектру культурних вигод. Однак ми повністю усвідомлюємо, що ми живемо в глобалізованому суспільстві, що відображається і на демографічному складі нашого студентського корпусу, і таким чином надаємо безліч неоціненних можливостей міжнародного навчання по всьому світу.

Найперше, SAIC стосується студентів. Ми прагнемо забезпечити повне вільне мистецтво, а також освіту з мистецтв та дизайну, яка буде служити нашим випускникам протягом їхньої багатогранної кар’єри. Ми в захваті від вашого інтересу і щиро сподіваємось, що ви додасте свій голос до діалогу SAIC в такий критичний момент в історії Чикаго, нації та світу.

Розташування

Чикаго

Address
South Wabash Avenue,36
60603 Чикаго, Іллінойс, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія