Прочитайте офіційний опис

Чому саванна держава?

 • Заснована: 1890 р
 • Загальна кількість студентів: близько 4,900
 • Акредитація: Південна асоціація коледжів та шкіл
 • Академічні програми: 30 бакалаврів та спеціальностей; 6 випускників
 • Факультет: 145
 • Фінансова допомога: Більше 90 відсотків студентів Саванна штату отримують певну стипендію чи фінансову допомогу.
 • Діяльність: Більше 75 клубів, організацій, студентські видання, почесні звання, соціонні та братства, а також внутрішні види спорту.
 • Легка атлетика: штат Саванна є членом дивізії NCAA I АА
  • Чоловіки - футбол, баскетбол, бейсбол, трек і поле,
  • Жіночий - баскетбол, софтбол, теніс, крос, тренажери, волейбол
  • Талісм: тигр

У 128 років Savannah State University був важливою частиною вищої освіти. Будучи найстарішою громадською організацією HBCU в Грузії та найстарішим вищим навчальним закладом у історичному місті Саванна, СумДУ служив цій громаді з відмінністю, дотримуючись освітніх потреб все більш різноманітного студентського населення.

201-акровий кампус, безумовно, наймальовничий у штаті Джорджія. Захаращені мохом широкі дуби, експансивна болотно-історична архітектура створюють блискучу, але спокійну атмосферу. Під красою та пишнотою - це живий містечко, що розривається на швах з вімом та енергією якісного колегіального життя: відповідні академічні спеціальності, читання лекцій, передові дослідження, якісне залучення фахівців та виховання навколишнього середовища. Я запрошую вас стати частиною сім'ї СумДУ. Будь ласка, продовжуйте вивчати Savannah State University - як в Інтернеті, так і особисто - і поділитися нашим хвилюванням.

Місія

Savannah State University , найстаріший державний історично чорний університет штату Джорджія, розвиває продуктивні члени світового суспільства за допомогою висококваліфікованого навчання, стипендії, досліджень, обслуговування та залучення громад. Університет сприяє навчанню та особистому зростанню в навчально-орієнтованому навколишньому середовищі, який святкує афроамериканську спадщину при вихованні різноманітного студентського корпусу. Savannah State University пропонує випускні та бакалаврські студії, в тому числі національно акредитовані програми в галузі ліберального мистецтва, наук і професії.

Бачення

Savannah State University стане інституцією вибору в нашому регіоні, де студенти максимізують свій потенціал у сприятливій середовищі, яка охоплює соціальне та інтелектуальне різноманіття. Університет створить ефективну культуру, зосереджену на студентах, яка відповідатиме потребам своїх зацікавлених сторін, підтримка ідеалів та етичних істин, лояльних до багатюща спадщини та спадщини.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Savannah State University

Програма магістра наук у галузі морських наук забезпечує навчальну програму, призначену для задоволення потреб осіб, які хочуть отримати ступінь вищої кваліфікації, щоб п ... [+]

Програма магістра наук у галузі морських наук забезпечує навчальну програму, призначену для задоволення потреб осіб, які хочуть отримати ступінь вищої кваліфікації, щоб підготувати їх до кар'єри для вирішення питань морського ресурсу та прибережних питань навколишнього середовища через дослідження, освіту та охорону навколишнього середовища. Програма користується перевагами розташування кампуса поряд із солоним болотом, і є єдиним навчальним підрозділом в університетській системі Грузії з прямим доступом до океану та морськими лабораторіями на кампусі. Спільна угода з Інститутом океанографії Skidaway, Національним управлінням океанографічної та аерокосмічної діяльності (NOAA) та постійними програмами співпраці та контрактами з університетами, державними установами та федеральними відомствами також сприяє створенню системи якості та передового досвіду.... [-]

США Savannah
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

Savannah State University

Акредитований Радою з освіти соціальної роботи, Програма магістра соціальної роботи (MSW) Savannah State University є адміністративним шляхом, який готує студентів стати ... [+]

Акредитований Радою з освіти соціальної роботи, Програма магістра соціальної роботи (MSW) Savannah State University є адміністративним шляхом, який готує студентів стати архітекторами для соціальних змін. Протягом своєї ступеня студенти вивчають державну політику та вивчають кризові втручання у багатій освітній традиції, коріння якої сягає соціальної справедливості та соціальних змін.

... [-]
США Savannah
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою