Santa Clara University - School Of Education & Counseling Psychology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Керуючись сильної відданістю навчання і служіння суспільству, школа освіти і психологія консультування в Університеті Санта-Кларі виховують жалісливі, компетентні та етичні професіонал, прихильних змістовне і підтримки взаємодії з різними людьми, школами та громади, побудовані на фундаменті наші основні цінності.

Хто ми

Хто ми

Ви знайшли нас, тому що ви зацікавлені в тому, різниця в світі: Ви хочете, щоб справити позитивний вплив на дітей, сімей, окремих осіб і вашої спільноти. Ви покликані до утворення або консультування в деякому роді, і ми вважаємо, що наші програмами є ідеальним місцем для вас, щоб вивчити ці інтереси, поглибити свої навички, розуміння і знання, і почати нову кар'єру.

Ми запрошуємо Вас вивчити наші програми магістра в галузі консультативної психології, викладач Освіта, навчальні посібники і міждисциплінарний освіту, а також можливості, доступних через Центр професійного розвитку і коучинг Джеррі Сміта в Академії Life. У багатьох галузях освіти, у нас є програма, спеціально адаптована для католицьких викладачів, а також тих, для громадськості, чартерних та незалежних школярів.

В Університеті Санта-Клари, ми місія і цінності приводом. У нашій роботі ми натхненні традиціями єзуїтів:

Навчання чоловіків і жінок, для інших Наша мета не тільки надати вам освіту, а й надихнути вас використовувати, що освіта на службі інших.

Культивування керівництва з метою Ми допоможемо вам розвинути свій потенціал для лідерства в залежності від того, поля ви перед собою ставите, але єзуїт керівництво зосереджено на тому, щоб світ став кращим.

Інтелектуальна глибина і виклик Ми будемо вам виклик інтелектуально, щоб досліджувати нові ідеї і точки зору, а також вивчити нові способи дивитися на світ навколо вас.

«Cura Personalis» або «Просвещение всю людину» У той час як виклик вам інтелектуально, ми також зосередити увагу на виховання людини в цілому, з індивідуалізованим увагою до потреб студентів і в оцінці того, що кожен з нас привносить в нашу роботу.

Ми присвячені служінню расово і етнічно різноманітний район Затоки способами, які є значущими і ефективними. Наша Latino програма консультування є унікальною і дозволяє студентам ПСИХОЛОГІЇ отримати спеціальні знання, щоб краще обслуговувати різні громади. Крім того, наша співпраця з Фондом латиноамериканського освіти і доступністю освіти курсів на нашому університетському містечку Іст-Сан-Хосе дозволяє студентам можливості дізнатися про навчання в контексті декількох високоефективних чартерних шкіл, орієнтованих на потреби громади не завжди добре служила в сфері освіти.

Ми збуджуються роботою нашого факультету і студенти тут в Школі освіти та консультативної психології. Ви приєднуєтеся до спільноти вчених, викладачів і консультантів, чиї прихильність соціальної справедливості і мати позитивний вплив можна побачити у всій своїй роботі. В Університеті Санта-Клари, ми пропонуємо Вам можливість вивчити, як консультування психології та освіта може бути засобом для поліпшення життя, організацій і громад в самих різних контекстах.

Ми запрошуємо Вас вивчити наші програми ступеня і можливості, доступні вам тут SCU. Dig навколо на веб-сайті; дзвонила додому й запитувати; прийти до інформаційної сесії, або відвідати заняття в сесії. Приєднуйся до нас!

Місія та Бачення

Керуючись сильної відданістю навчанні і служіння суспільству, школа освіти і психології консультування в Університеті Санта-Клари виховує жалісливі, компетентних і етичних професіоналів, прихильних змістовного і підтримки взаємодії з різними людьми, в школах і громадах.

Основні цінності

  1. Академічне Перевага Через Займався викладання і навчання
    Ми вважаємо, що прогрес знання, теорії, дослідження і застосування полегшується за рахунок активних і захоплених викладання і навчання, орієнтованих на розвиток професійної компетентності, совісті і співчуття студентів.
Освіта повного особи (Cura Personalis)
Ми вважаємо значуще всеосяжне навчання відбувається, коли навчання студентів включає в себе і інтегрує приватне і професійний розвиток в служінні людства. Ми також вважаємо, що навчання є постійним і триває після закінчення і за її межами. Такий підхід підтримує відкрите і вітальне повагу всіх релігійні та філософські традиції і походить від багатовікової єзуїтської освітньої місії і католицької ідентичності.

Мультикультуралізм і соціальна справедливість
Ми вважаємо, що освіта збагачується оцінки людей з усіх верств суспільства (наприклад, статі, раси, етнічної приналежності, сексуальної орієнтації, національності, мови, культури, релігії, економічного статусу, віку, здібностей і т.д.). Крім того, ми готові служити і виступати з недопредставлених, недостатньо, і безправними групами населення на місцевому рівні і в глобальному масштабі.
Інноваційна освіта для Совісті і Співчуття
З метою задоволення потреб різних учнів і найбільш ефективного охоплення осіб, шкіл і громад, ми зобов'язуємося до того, що освіта повинна впроваджувати інновації і вийти за рамки стандартних методів з використанням передових технологій і педагогічних підходів.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Акредитації

Santa Clara University is accredited by the Western Association of Schools and Colleges.

The following credentials are offered by the School of Education and Counseling Psychology and accredited by the California Commission of Teacher Credentialing:

  • Preliminary Multiple Subject Teaching Credential
  • Preliminary Single Subject Teaching Credential
  • General Education Clear Credential
  • Preliminary Administrative Services Credential
  • Clear Administrative Services Credential

The California Board of Behavioral Sciences has approved Santa Clara University's programs for both MFT and LPCC training.

Перегляд MA »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Магістр в галузі освітніх керівництва

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 18 - 24 місяця August 2019 США Santa Clara + 1 більше

Ступінь магістра мистецтв в області освіти адміністрації включає в себе 36 одиниць курсових робіт, необхідні для попередніх адміністративного обслуговування (облікових даних, який акредитований в Каліфорнії комісії вчителів Кредентіелінга) плюс додаткові 9 одиниць елективного курсу. Кандидати, що переслідують Попередні Адміністративні послуги Credential можуть заробити ступінь магістра мистецтв, заповнивши три додаткових елективні курсів, обраних у співпраці з науковим керівником. [+]

Одиниці: 45 квартал одиниць (15 курсів) Тривалість програми: 1,5 - 2-х років; повний робочий день / часткова зайнятість Дати початку: Осінь, зима, весна чи літо Навчальний Метод: На території Магістр гуманітарних наук в галузі освіти адміністрації включає в себе 36 одиниць курсових робіт, необхідних для попереднього адміністративного обслуговування (облікових даних, який акредитований в Каліфорнії комісії вчителів Кредентіелінг) плюс додаткові 9 одиниць елективного курсу. Кандидати, що переслідують Попередні Адміністративні послуги Credential можуть заробити ступінь магістра мистецтв, заповнивши три додаткових елективні курсів, обраних у співпраці з науковим керівником.... [-]


Магістр в психології консультування

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 3 років August 2019 США Santa Clara

Магістр в області психології консультування забезпечує інтенсивний 90-блок Майстер програми мистецтв для студентів. Студенти можуть вибрати, щоб включити будь-якого з наших трьох областей акценту у виправній психології, медичної психології, або Latino консультуючи їх ступеня. Упор функція, як неповнолітні. Студенти не вибирають акценту можуть вибрати з різних факультативів, щоб розширити свої знання в різних областях. [+]

Одиниці: 90 квартал одиниць (3 квартал одиниць = 2 семестр одиниць) Тривалість програми: 3 роки (повний робочий день) Доріжки: LPCC, MFT, LPCC / MFT і No Track Варіанти Упор: Latino консультування, корекційна психологія і психологія здоров'я Дати початку: Осінь, Зима, Весна, Літо, або Навчальний Метод: На території Магістр мистецтв в області психології консультування забезпечує інтенсивний 90-блок Майстер програми мистецтв для студентів. Студенти можуть вибрати, щоб включити будь-якого з наших трьох областей акценту в Корекційна психологія, психологія здоров'яАбо Latino консультування їх ступеня. Упор функція, як неповнолітні. Студенти не вибирають акценту можуть вибрати з різних факультативів, щоб розширити свої знання в різних областях.... [-]


майстер мистецтв у викладанні + викладацьким вірчих (mattc)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 - 2 років August 2019 США Santa Clara + 1 більше

Магістр мистецтв в програмі навчання + Навчання Credential (MATTC) є першим кроком для людей, які хочуть досягти їх багаторазового предмета (MS) або єдиний суб'єкт (СС) попереднього навчального посвідчення. По завершенню програми, кандидати отримують ступінь магістра мистецтв в галузі викладання ступеня і рекомендацію для декількох Subject California SB2042 або одного суб'єкт попереднього викладання посвідчення. Це не можливо для студента проводити тільки навчальний мандат або тільки ступінь магістра мистецтв в галузі викладання ступеня. [+]

Одиниці: Кілька Випробовувані-56; Одне Тема-50 Кредентіелінг: Попередній єдиний суб'єкт і багаторазовий суб'єкт Тривалість програми: 1 рік (повний робочий день) або 2-х років (неповний робочий день) Дати початку: Осінь, Зима, Літо або Навчальний Метод: На території Магістр мистецтв в програмі навчання + Навчання Credential (MATTC) є першим кроком для людей, які хочуть досягти їх багаторазового предмета (MS) або єдиний суб'єкт (СС) попереднього навчального посвідчення. По завершенню програми, кандидати отримують ступінь магістра мистецтв в галузі викладання ступеня і рекомендацію для декількох Subject California SB2042 або одного суб'єкт попереднього викладання посвідчення. Це не можливо для студента проводити тільки навчальний мандат або тільки ступінь магістра мистецтв в галузі викладання ступеня. ... [-]