Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

Про нас

Заснований у 1928 році, коледж Лукас і Вища школа бізнесу був акредитований з 1967 року компанією AACSB International, видатним органом з акредитації для бізнес-шкіл. Ми є найбільшим вкладом випускників бізнесу в Силіконову долину і основний внесок у те, що долина є сьогодні. Як і Університет, в якому він розміщений, коледж Лукас і Вища школа бізнесу відображають яскраву, багатокультурну і глобальну атмосферу Силіконової долини. Маючи більш ніж 175 викладачів і 5000 студентів, наш коледж пропонує студентам глобальні можливості, зберігаючи міцні зв'язки з компаніями Силіконової долини.

Через наші школи та департаменти ми надаємо тринадцять бізнес-концентрацій, і наша аспірантура надає додаткові ступені та сертифікати в галузі бізнесу, бухгалтерського обліку, оподаткування та управління транспортом. Наші центри та інститути надають студентам унікальні можливості для відточування своїх знань і навичок у сфері оподаткування, бухгалтерського обліку, фінансових послуг, управління операціями, глобального лідерства, підприємництва тощо. Інші відзначені нагородами програми вичерпують досвід студентів LCoB, створюючи надзвичайну навчальну спільноту Powering Silicon Valley і за її межами.

Коледж Лукас і Вища школа бізнесу - Потужність Силіконової Долини

Ми надаємо ресурси, навички та можливості студентам для досягнення успіху в Силіконовій долині - одному з найбільш процвітаючих, конкурентоспроможних і інноваційних економічних регіонів у світі і за її межами.

Поєднуючи багатокультурну, глобальну перспективу з історичною основою технологічних інновацій у Силіконовій долині, наші програми є відображенням нашої поважної, місцевої спадщини. З більш ніж 80% наших студентів, що працюють в долині, наші ділові студенти і випускники є дійсно потужною Силіконовою долиною.

Lucas College of Business пропонує студентам значний вибір для своєї зони дослідження з тринадцятьма концентраціями бізнесу. Студентський центр успіху «Джек Холланд» надає індивідуальну увагу, щоб допомогти студентам орієнтуватися у своєму виборі та кар'єрі.

Наші центри та інститути світового класу підтримують досвід студентів з удосконаленою освітою та налагодженням контактів з висококваліфікованими, місцевими фахівцями в різних галузях. Неперевершеними ресурсами студентів, такими як програма Гарі Дж. Сбони, програма стажування Томпсона та наша знаменита факультет забезпечують ресурси та середовище, в якому студенти можуть вивчати професійні перспективи та користуватися унікальним досвідом.

Місія

LCoB бачення, місія і цінності. Як найбільший і найстаріший державний університет в Силіконовій долині, державний університет Сан-Хосе обслуговує освітні потреби нашої громади та її глобального ринку з 1857 року. орган акредитації для бізнес-шкіл. Ми є найбільшим постачальником випускників бізнесу в Силіконову долину і основний внесок у те, що долина сьогодні.

Бачення. Наш коледж наділяє Силіконовою долиною, обслуговуючи глобальні та різноманітні вимоги цього динамічного та інноваційного бізнес-середовища. Ми надаємо освіту 21-го століття, щоб забезпечити успіх наших студентів, роботодавців і громади.

Місія. Ми є інститутом можливостей у Силіконовій долині, навчаючи майбутніх лідерів за допомогою експериментального навчання та розвитку характеру в глобальному діловому співтоваристві та проводячи дослідження, що сприяють теорії бізнесу, практиці та освіті.

Основні цінності

 • Досконалість - Ми керуємося стандартами досконалості у навчанні, дослідженні та обслуговуванні
 • Етика - Ми встановлюємо найвищі стандарти академічної та професійної поведінки для заохочення соціальної відповідальності
 • Підприємництво - Ми сприяємо розвитку культури інновацій та творчості
 • Залучення - ми будуємо культуру, яка цінує різноманітність, відкрите спілкування та співпрацю

Наслідки нашої місії

 • Запровадження можливостей - Ми пропонуємо якісну освіту високої якості, яка надає можливість як студентам, що працюють, так і студентам повного робочого часу, різного віку та різноманітності, трансформувати своє життя.
 • Цілеспрямованість Силіконової Долини - Ми інтегруємо досвід Силіконової Долини у наші програми, дослідження, залучення студентів та відносини з громадами, додаючи цінності для регіону Силіконової долини та за її межами.
 • Досвідчене навчання студентів - Ми навчаємо студентів, використовуючи інноваційні педагогіки та експериментальне навчання, через взаємодію з місцевими та глобальними підприємствами та громадами, професійним розвитком та міжкультурним досвідом.
 • Освіта 21-го століття - ми створюємо технологічне середовище, яке постійно вдосконалюється і розвиває програми, які залучають, впливають і додають цінності як бізнесу, так і суспільству.
 • Лідерство в глобальному бізнес-спільноті - ми надаємо талант, керівництво ідеями та залучення бізнес-спільнот через наші інститути та центри досконалості, які підтримують зростання Силіконової долини на світовому ринку.
 • Дослідження - наш різноманітний факультет орієнтується на дослідження та професійну взаємодію, що впливають на теорію та практику бізнесу та освіти в Силіконовій долині та за її межами.
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

Якщо ви плануєте стати CPA і хочете жити і працювати професійним бухгалтером у Силіконовій долині, ви не знайдете кращу програму, ніж наша. Програма MSA складається з 30 ... [+]

Про

Чи готові ви розпочати кар'єру? Ви працюєте професійним або студентом, які потребують 30 одиниць для сертифікації CPA? Чудова новина! Раніше розроблений для студентів з незначним освітнім рівнем, наш магістр з бухгалтерського обліку тепер вітає всіх, хто має диплом бакалавра.

Наша програма MSA є найдовшою такою програмою в північній Каліфорнії. Ми є надзвичайно підходящими, якщо ви хочете жити і працювати професійним бухгалтером у Силіконовій долині.... [-]

США San Jose
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

Наявність “MST” після вашого імені є високою відмінністю в податковому світі. Це свідчить про те, що ви добре обізнані в сфері оподаткування, кваліфіковані на податкових ... [+]

Про

Наявність “MST” після вашого імені є високою відмінністю в податковому світі. Це свідчить про те, що ви добре обізнані в сфері оподаткування, кваліфіковані на податкових дослідженнях і здатні розумно справлятися зі складністю сьогоднішніх податкових правил. MST - це програма з 30 одиниць, яка дає змогу зайняти повний робочий день і закінчити диплом за 12 місяців або неповний робочий день і закінчити за 24-36 місяців. І говорити про гнучкість, наші класи планується працювати навколо зайнятого податкового сезону.... [-]

США Santa Clara
Січень 2020
англійська
Денне навчання
12 - 36 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

Магістр наук в галузі управління транспортом (MSTM) є повністю акредитованою, 30-блок програми, яка займає два з половиною або три роки, щоб завершити як неповний студент ... [+]

Про

Магістр наук в галузі управління транспортом (MSTM) є повністю акредитованою, 30-блок програми, яка займає два з половиною або три роки, щоб завершити як неповний студент. Навчальний план складається з шести необхідних курсів, двох факультативних курсів, а також двома курсами, які мають кульмінаційний досвід.

Навчальний план очолюють національно визнані інструктори, які є академічними чи галузевими експертами. MSTM повністю акредитована Асоціацією для вдосконалення університетських шкіл бізнесу (AACSB). Заняття проводяться в будні вечорів, дозволяючи студентам працювати повний робочий день, заробляючи свої дипломи. Студенти зазвичай приймають один курс за один раз, одну ніч на тиждень, на кожну сесію з десяти класів, загалом на чотири заняття на рік. Заняття проводяться за допомогою двосторонньої відеоконференції, доповненої веб-навчальними посібниками. Студенти відвідують заняття особисто в місцях розташування по всій Каліфорнії або через онлайн-відеоконференції.... [-]

США Santa Clara
Січень 2020
англійська
Денне навчання
24 - 36 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Address
One Washington Square San Jose, CA
95192 San Jose, California, США
Address
2933 Bunker Hill Lane, Suite 120
95054 Santa Clara, California, США