Saint Xavier University

Введення

Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

Санкт-Ксав'є університет

В якості установи вищої професійної освіти, Санкт-Ксав'є займається своїм студентам, його викладачів і співробітників, а також тих, які складають його безпосередні і більш широкі спільноти в основній діяльності з викладання, навчання, науці та обслуговування. Університет названий на честь єзуїта Святий Франциск Ксав'єр, покровителя Мати Френсіс Ксавьє Уорд, який в 1846 році привів сестер милосердя з Піттсбурга в Чикаго і заснував святий Франциск Ксав'є академію для жінок, попередник Санкт-Xavier University.

Католицька організація

Санкт-Ксав'є університет відображає і розширює викладання місію Ісуса. Це служіння Римсько-католицької церкви, відносини стало можливим через його постійної спонсорської підтримки сестер милосердя в рамках Конференції з милосердя вищої освіти. Католицьке вчення, особливо діалог між вірою і розумом і традиції соціальної справедливості Церкви, undergirds місію та цінності університету.

Натхненний спадщини сестер милосердя

Заснована на євангельські сюжети жалісливого і гостинною Ісуса, який любив і служив іншим, Служіння сестер милосердя до бідних, хворих і неосвічені почалося в Дубліні, і тепер поширюється по всьому світу. Їх репутація як педагоги викликані в першу католицького єпископа міста, щоб принести сестер милосердя в Чикаго, де вони заснували Санкт-Ксав'є в 1846 році, що робить його найстарішим Милосердя установа вищої професійної освіти, що існують сьогодні в світі. Просочені духом сестер милосердя, Санкт-Ксав'є університет розширює багату традицію інтелектуальної строгості, милосердного служіння і гостинності для своїх студентів і в світі завдяки роботі вищої освіти.

Виховує чоловіків і жінок

Університет розвиває і підтримує програми і методи, які призводять (L. ducere: керувати), чоловіки і жінки від невігластва до вираження їх повної людського потенціалу. Серед виразів повного людського потенціалу є проявами особистої і професійної кваліфікації, етичних рішень і турботи про благополуччя інших.

Для пошуку істини

В якості навчального служіння Церкви повідомив його милосердя спадщини та спонсорство, Санкт-Ксав'є університет заохочує і підтримує всіх членів свого академічного співтовариства у пошуках істини, в тому числі релігійних і богословських істин, які випливають з або вказують на існування люблячого Бога в чий образ був створений кожна людина. Подорож до істини протягом всього життя - Via, Veritas, Vita - квест, який поважає віру, розум і різні підходи різних дисциплін і методів спостереження, міркування та аналізу.

Для критично мислити

Коли святий Ксавьє став коледж в 1915 році, сестри проектування курс навчання обґрунтовується академічну програму в галузі гуманітарних та природничих наук для того, щоб "звільнити" або "вільних" студентів, щоб жити задумливо, як вони придбали знання і шукали істину в їх особистому та професійному житті. Стати звільнення, в цьому сенсі, вимагає вміння критично мислити. Таким чином, навчальний план Санкт-Ксав'є, минуле і сьогодення, підкреслює ретельного спостереження і дізнання, відображення і споглядання, оцінки, креативність, аргументацію та інтеграції. Навчившись мислити критично, у всіх її аспектах, студенти можуть бути звільнені від трудової під необґрунтованих припущень, упереджень і стереотипів суджень; вони будуть звільнені жити обґрунтовані, продуктивні, гарним життям.

Для ефективного спілкування

Санкт-Ксав'є університет співтовариство дискурсу, в якому знання і критичне мислення індивідів і груп може бути як сумнівам і розширеною. Ефективна комунікація в співтовариство дискурсу вимагає різних навичок і підходів, обґрунтованих у наукових дисциплін і характеризуються ввічливості та поваги до думками, досвідом і переконаннями інших людей. В якості освітнього співтовариства, Санкт-Ксав'є також несе відповідальність поділитися своїм пошуки істини і її критичне мислення з більш широкої громадськості, які як критики, так і споживачів.

Щоб служити грамотно і співчутливо

Служба основна ідея Євангелія та відмінною рисою життя і служіння Ісуса. Таким чином, в католицькій установи під егідою сестри милосердя, Санкт-Ксав'є університет навчає чоловіків і жінок не тільки для себе, а й для інших. Щоб служити мудро припускає створення добрих етичні судження про розташування один-х років і світових ресурсів, у тому числі особистого часу і талантів. Щоб служити з співчуттям, щоб продовжити себе в милосердної акції від імені інших в їх необхідності. Служба у дусі милосердя виникає з усвідомлення потреб інших людей і почуття солідарності з ними, повідомив інтелектуальними принципів, знайдених в релігійних, етичних і моральних навчань і традицій.

На підтримку людської гідності і загального блага

Основна ідея Святого Письма та основного принципу католицького соціального вчення є те, що люди мають вроджену гідність, тому що вони створені за образом і подобою Бога. Це гідність особи не можуть бути пом'якшені умови раси, класу, статі, етнічної приналежності, сексуальної орієнтації, віку і фізичних можливостей. Загальне благо, доповнюють принцип католицького соціального вчення, ґрунтується на принципі, що кожна людина тримає дане Богом відповідальність за сприяння справедливого і милосердного світові, що б полегшити використання переваг Божої доброти, доступні для всіх. Санкт-Ксав'є університет прагне бути навмисним про рішення людську гідність і загального блага в своїх програмах, діяльності та відносин.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA » Перегляд MSc » Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

ма освіти в ранньому дитинстві

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 - 5 років August 2018 США Chicago

Програми раннього дитинства, освіта призначена для людей, які хочуть вчити маленьких дітей (віком від 0 до 2 класу), призводить до ступінь магістра мистецтв, і готує кандидатів проводити Іллінойс професійну ліцензію вихователь, схваленої для дошкільної освіти, з додатковим рано дитячі дошкільні установи затвердження. [+]

Школа освіти в Санкт-Xavier University готує викладачів, які широко і вільно освічених, компетентних в методології змісту і вмілі в навчанні всіх дітей в сучасній школі. Програма освіти в ранньому дитинстві затверджений штату Іллінойс рада з питань освіти і акредитована Національною радою з акредитації педагогічної освіти. The Програма дошкільну освіту призначений для людей, які хочуть вчити маленьких дітей (віком від 0 до 2 класу), призводить до ступінь магістра мистецтв, і готує кандидатів проводити Іллінойс професійну ліцензію вихователь, схваленої для дошкільної освіти, з можливістю раннього дитинства затвердження освіти. Програма вимагає успішного завершення загальноосвітніх курсів, професійних освітніх курсів і основних курсів, як зазначено нижче: Загальні вимоги курс навчання Загальні курси підвищення кваліфікації, які спрямовані вимоги для Іллінойсу ліцензування, можуть бути виконані протягом бакалаврату кандидата. Огляд стенограма (и) кандидат буде вказати, якщо існують які-небудь загальні недоліки освіти. Кандидати можуть вибрати прийняти CLEP іспит для усунення недоліків в галузі образотворчого мистецтва, історії або американського уряду та здоров'я і харчування. Недоліки в галузі літератури, математики та науки має бути вирішене через курсові. Аспіранти, які прагнуть професійну ліцензію вихователь, схваленої для дошкільної освіти, повинні мати один курс в кожному з наступних областях: листи або композиції математика природознавство, з лабораторією Історії США чи американського уряду здоров'я і харчування витончені мистецтва література Вимоги професійний курс освіти за ліцензією (38 кредитів *): Основні вимоги для гольфу (в 12 або 15 кредитів *): EDGCC 511: Основи освіти (3) EDGCC 512: Оцінка викладання та навчання (вимоги до сертифікації) (3) EDGCC 513: Навчально-науково Проектування і розробка (3) EDGCC 514: стипендії навчання: Завершення процесу... [-]

MSc

MSC в області бухгалтерського обліку

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 США Chicago

MS в області бухгалтерського обліку програми є 30-годинна програма, яка може бути легко завершена протягом одного року. Програма призначена для підготовки студентів до CPA як і, можливо, CMA або CFE в залежності від вибору факультативних. [+]

Магістратура з Бухгалтерського обліку Наші комплексні програми призначені для задоволення різноманітних і мінливих потреб студентів і роботодавців. MS в області бухгалтерського обліку програми є 30-годинна програма, яка може бути легко завершена протягом одного року. Програма призначена для підготовки студентів до CPA як і, можливо, CMA або CFE в залежності від вибору факультативних. Необхідні курси Всі курси потрібно при в'їзді, якщо не вказано інше, як "відмовився." Програма доступна тільки для тих, хто з бухгалтерського обліку ступеня бакалавра. Курсова повинна включати в себе 24 годин без урахування бізнес-курсів. Повинен мати ділової етики, Бізнес Комунікації і 2-годинне дослідження компонентів. ACCT 210: Фінансовий облік (3) ACCT 211: Управлінський облік (3) ACCT 301: Проміжний облік I (3) ACCT 302: Проміжний облік II (3) ACCT 303: Проміжний бухгалтерський облік III (3) ACCT 311: Індивідуальний прибутковий податок (3) ACCT 321: Облік витрат (3) ACCT 341: аудит (3) ACCT 351: Додаткові питання бухгалтерського обліку (3) ACCT 361: Корпоративний прибутковий податок (3) ENGL 224: Професійний Написання (3) FINC 300: Принципи фінансів (3) MGMT 380: Бізнес, етика і суспільство (3) 2-Нг досліджень (завершено, якщо прийнято INT II, ​​III) Вимоги до програми (30 кредитних годин) наступні курси вимагається: ACCT 550: Вартість і рентабельності Аналіз (3) ACCT 521: Облік і аналітика Revune оптимізація (3) ACCT 561: Судова і слідча облік (3) ACCT 562: Інформаційна система безпеки (3) ACCT 563: розширені можливості в області оподаткування / регулювання (3) ACCT 564: Облік інформаційних систем (3) ACCT 516: Етичні Issuses в фінансового шахрайства (3) або MGMT 520: Ділова етика в галузі управління (3) ВИБРАТИ три... [-]

MS в області бізнес-аналітики

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Chicago

Магістр наук в бізнес-аналітики (MSBA) програми на Грема школи менеджменту розроблена, щоб дати студентам знання і навички, щоб стати фахівцями в області бізнес-аналітики і просувати свої професійні кар'єри в цій захоплюючій і швидко розвивається області. [+]

MS в області бізнес-аналітики Магістр наук в бізнес-аналітики (MSBA) програми на Грема школи менеджменту розроблена, щоб дати студентам знання і навички, щоб стати фахівцями в області бізнес-аналітики і просувати свої професійні кар'єри в цій захоплюючій і швидко розвивається області. Студенти в цій програмі буде придбати широкий і глибокий знання у всіх областях бізнес-аналітики та аналізу даних великого: статистичне моделювання видобуток і дані сховища даних візуалізація інформаційна безпека оптимізація прийняття бізнес рішень в умовах невизначеності Студенти будуть вивчати програмування інструменти та моделювання даних, необхідних для аналізу великих наборів даних і неструктурованих, які підтримують бізнес процеси прийняття рішень і підвищити ефективність бізнесу. Студенти в цій програмі буде відкрити додатки бізнес-аналітики в широкому діапазоні функціональних областей в різних галузях промисловості, у тому числі бухгалтерського обліку, фінансів, маркетингу, людських ресурсів, управління операціями, роздрібної торгівлі, виробництва, банківського та медичного обслуговування. Чому дослідження бізнес-аналітики в SXU? Програма MSBA на SXU високо прикладний характер; вона об'єднує бізнес-стратегію, навчання на базі проекту, моделювання, тематичних досліджень і конкретних вибору адресації аналітичних потреб різних функціональних областей та галузей промисловості. Через бізнес консультативних рад та партнерських відносин з бізнес-спільнотою, програма також надає студентам прикладних проектів і наборів бізнес-даних, а також доступу до мережі кар'єри та працевлаштування. Грем школа менеджменту також сприяє партнерські відносини з лідерами в галузі бізнесу та некомерційних організацій по зміцненню досвід учнів. Крім того, Центр експериментального освіти забезпечить держава-оф-мистецтво практичний досвід аналітичної лабораторії. Студенти матимуть можливість побудувати відносини з наставниками нашої різноманітної, вчинене і дуже талановитий факультету та випускників з реальним досвідом. [-]

Master

Магістр прикладної інформатики

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Chicago

Майстер програми прикладної інформатики (ГДК) призначений для більш глибокого розуміння учнями обчислювальних технологій, що формують наш світ сьогодні. [+]

Магістр прикладної інформатики Майстер програми прикладної інформатики (ГДК) призначений для більш глибокого розуміння учнями обчислювальних технологій, що формують наш світ сьогодні, і, щоб підготувати студентів для підтримки внесок довічне до технології, пов'язані з кар'єрою. Програма MACS надає студентам теоретичне і практичне розуміння важливих областей в комп'ютерній сфері. Ця програма може бути завершена протягом двох семестрів, заповнивши 16 кредитних годин кожен семестр, або протягом трьох-чотирьох семестрів, поширюючи курси протягом більш тривалого періоду. Майстер ділового адміністрування (MBA) ступеня може бути завершена шляхом прийняття додаткових 24 випускник кредитних годин з Грем школи менеджменту, яка може бути завершена в один рік. П'ятирічний Варіант Отримати ступінь бакалавра і ступінь магістра в області всього п'ять років! Факультет комп'ютерних наук рада оголосити цю нову опцію для всіх вхідних першокурсників. Ви можете ... Виконайте вимоги до бакалавра наук (Computer Science) або бакалавра мистецтв (комп'ютерних досліджень) і на четвертий рік здати два курси на рівні випускника в галузі обчислювальної техніки, яка буде розраховувати протягом восьми годин в сторону загальних занять у ступеня вашої бакалавра, а також 8:00 до ступеня вашого господаря. На п'ятому році, ви берете 24 годин (шість курсів) випускника курсів для завершення ступінь магістра. Ви також можете затримати закінчення зі ступенем бакалавра до кінця п'ятого року, а потім закінчити з обох ступенів майстра і бакалавра в той же час. Ця перевага, тому що, хоча ви будете приймати випускників курсів, SXU буде вважати вас, щоб бути для студентів і не тільки стягувати бакалавра навчання, але і дозволить вам використовувати ваш пакет фінансової допомоги в п'ятий рік. Однак, оскільки... [-]

Відео

SXU Graduate School

SXU - Living on Campus

Для зв'язку

Saint Xavier University

Адреса, рядок 1 3700 West 103rd Street
60655 Chicago, Іллінойс, IL, США
Веб-сайт http://www.sxu.edu
Телефон +1 773-298-3000