Saint Peter’s University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Що відбувається, коли ви поклали один з найбільших в світі навчальних організацій поряд з одним з найбільших міст в світі? Ви отримуєте університет Святого Петра, єзуїтський установа вищої професійної освіти в декількох хвилинах від Нью-Йорка, глобальний центр культури, розваг, бізнесу - і професійних і кар'єрних можливостей.

Святого Петра є одним з 28 єзуїтських коледжів і університетів в Сполучених Штатах, заснованих в тій же традиції, як Джорджтаунського університету і Бостонського коледжу. Заснована в 1872 році, університет Святого Петра поєднує унікальний досвід форми строгими вченими, стажуваннях, які забезпечують реальний досвід, громадські роботи, і справжнє, дбайливе співтовариство, яке підтримує вас довгий час після закінчення школи.

З студентському співвідношенні студент-факультету 12-к-1 і зоряної здатності доручені до вашого успіху, пропозиції Святого Петра понад 50 бакалаврату, а також рівень магістра та доктора програм. Ми досить малі, щоб знати вас по імені і досить великим, щоб привести світ до ваших дверей.

Наша місія

Університет Святого Петра, натхненний його єзуїт, католицька ідентичність, відданість індивідуальної уваги і заземлення в галузі гуманітарних наук, виховує різноманітні спільноти учнів в студентів, аспірантів і професійних програм, щоб досягти успіху в інтелектуальному, привести з етичної точки зору, служити співчутливо і сприяти досягненню справедливості в нашому мінливою міської та глобального навколишнього середовища.

Перші дні коледжу Святого Петра

Коледж Святого Петра, єзуїтський коледж Нью-Джерсі, був заснований як коледж гуманітарних наук для чоловіків в 1872 році. Коли класи вперше почалася в Джерсі-Сити 2 вересня 1878 р сімдесят один студенти спочатку вступив в підготовче відділення.

Це число виросло до ста двадцяти трьох до кінця року. Вони у віці від десяти до п'ятнадцяти років, і, таким чином, жоден з них не робили роботу на рівні коледжу. Як прибутку більше студентів, робота почалася на новому шкільному будинку на Гранд-стріт в 1899 році (на фото праворуч).

До 1900 року коледж надав 63 ступеня бакалавра і 26 магістра. П'ять років по тому, коледж і Вища школа Святого Петра, хоча і знаходиться в тій же будівлі, були різні наукові установи.

З 1918 по 1930 рік, коледж закритий через вплив Першої світової війни, і тому, що єзуїти начальству хотілося сконцентрувати трудові ресурси в інших коледжах на Східному узбережжі. Як було відзначено в щорічнику коледжі, "Класи пішли порожніми. Факультет закрили свої markbooks, і залишали на полях битв ".

Новий початок

Святого Петра знову відкритий в 1930 році на четвертому поверсі торгово-промислової палати будівлі в центрі Джерсі-Сіті, а жінки були допущені до вечірньої сесії в перший раз. Роберт І. Геннон, SJ, був деканом.

При повторному народженні Святого Петра в 1930 році, преподобний Геннон назвав павич офіційний талісман коледжу, відображаючи дух "воскресіння і вічного життя." Павич також пов'язує коледж до поселення Джерсі-Сіті, спочатку названий "Pavonia" або "Земля павича." преподобний Геннон представила шість нових членів факультету єзуїт, який приніс новий імпульс і перспективи для коледжу, підкресливши, як і їх попередники, сильну католицьку програму гуманітарних наук, відмінною рисою за освітою в єзуїтів. До 1933 року коледж зробив серйозні зусилля, щоб рухатися від центру міста Джерсі-Сіті на своє нинішнє місце на колишньої Едвард Янг нерухомості.

У 1936 році коледж переїхав на своє нинішнє місце на бульварі Кеннеді в Джерсі-Сіті. Зміни були поступово зроблені на новому кампусі (серед інших будівель, McDermott зал, Dinneen зал, відновлювальний центр Yanitelli, і Уїлан зал були розпочаті в 1949, 1956, 1973 і 1992, відповідно).

Зростання і розширення

Святого Петра офіційно став повністю спільного навчання в 1966 році, коли жінки були допущені до денної сесії, хоча 35 жінок насправді були зараховані в 1944 році для того, щоб тримати коледж посідав у важкі фінансові часи.

У 1975 році Сент-Пітер створив кампус гілка, "коледж для дорослих", в Englewood Cliffs, Нью-Джерсі, і почав працювати, щоб поліпшити кампусу Джерсі-Сіті, з реконструкцій, які включали перетворення трави чотирикутника в бетон чотирикутника в університетському містечку сьогодні ,

Коледж запропонував свою першу дипломну програму в сфері освіти в 1980 році. Крім того, в 1980 році Сент-Пітер вітає студентів-резидентів на території кампусу в перший раз.

У 1990-ті роки виявилися десятиліттям розширення і зростання, з різким збільшенням числа учнів і додавання більшої кількості гуртожитків для задоволення зростаючого організму студента.

Коледж Святого Петра відзначила своє 130-річчя в 2002 році.

17 серпня 2012 року, Коледж Святого Петра офіційно став відомий як Університет Святого Петра.

Університет Святого Петра

Університет Святого Петра залишається вірним своїй прихильності до утворення місії Товариства Ісуса. Університет Святого Петра, натхненний його єзуїт, католицька ідентичність, відданість індивідуальної уваги і заземлення в галузі гуманітарних наук, виховує різноманітні спільноти учнів в студентів, аспірантів і професійних програм, щоб досягти успіху в інтелектуальному, привести з етичної точки зору, служити співчутливо і сприяти досягненню справедливості в нашому мінливою міської та глобального навколишнього середовища.

Сьогодні президент Євген Дж Корнаккья веде університет і далі до багатообіцяючим майбутнім. Університет Святого Петра є знаковим на бульварі Кеннеді в Джерсі-Сіті, а також пропонує кілька місць за межами кампуса для дорослих студентів бакалаврату та магістратури.

Акредитація

Санкт-Петерс університету Акредитації включають в себе:

Держав Близького Комісія з вищої освіти Комісія по Collegiate сестринської освіти (бакалавр наук, магістр наук, і Докторські програми по догляду) Міжнародна асамблея тлумачний бізнес-освіти (магістр ділового адміністрування, магістр наук в області бухгалтерського обліку, ступінь бакалавра наук в області управління бізнесом, міжнародний бізнес, маркетинг та бухгалтерський облік) Освіта Рада з акредитації Учитель (викладач програми підготовки) Університет Святого Петра затверджений штату Нью-Джерсі Департамент освіти для підготовки вчителів. Школа ділового адміністрування в Університеті Святого Петра був привласнений статус кандидата на акредитацію Міжнародної Асамблеї тлумачний бізнес-освіти (IACBE), розташованого за адресою 11374 Стренга Line-роуд в Lenexa, штат Канзас, США.
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MSc » Перегляд Програми BBAs » Перегляд Заочні і вечірні MBA » Перегляд Бакалаври »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Магістр наук в області бухгалтерського обліку

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 США Jersey City Englewood Cliffs + 1 більше

MS в області бухгалтерського обліку є 30 кредитно-годинну програму надання фізичним особам з навичками і знаннями, необхідними для йти в ногу зі змінами в практиці бухгалтерського обліку. Унікальною особливістю програми є її акцент на управлінні ризиками і питання дотримання, підготовка людей для зростаючої складності корпоративного світу. [+]

MS в області бухгалтерського обліку є 30 кредитно-годинну програму надання фізичним особам з навичками і знаннями, необхідними для йти в ногу зі змінами в практиці бухгалтерського обліку. Унікальною особливістю програми є її акцент на управлінні ризиками і питання дотримання, підготовка людей для зростаючої складності корпоративного світу.

Багато держав вимагають 150 загального обсягу кредитів, щоб сидіти на іспит CPA. Цей ступінь, поряд з 120 кредитних годин магістрант обліку мірою задовольняє годинний курс, необхідні для здачі іспиту. Об'єднаний MSA і MBA розширює основу студента включати бухгалтерський облік, управління ризиками, а також фундамент відповідності широті знань, отриманих в програмі МВА.... [-]


Магістр наук в області комп'ютерної безпеки

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 3 семестри September 2018 США Jersey City Englewood Cliffs + 1 більше

Університет Святого Петра є створення програми ступеня новий магістра в галузі комп'ютерної безпеки. 30-кредит, програма 10-курс надасть вам передові навички, необхідні для охорони і захисту інформаційних систем від кібер-атак. У аспірантура Кібербезпека навчатимуться у вечірній час на території кампуса Джерсі-Сіті. Кожен клас буде 2 ½ години і буде відповідати один раз в тиждень. [+]

Новий Запуск Осінь 2016 року Семестр

Університет Святого Петра є створення програми ступеня новий магістра в галузі комп'ютерної безпеки. 30-кредит, програма 10-курс надасть вам передові навички, необхідні для охорони і захисту інформаційних систем від кібер-атак. У аспірантура Кібербезпека навчатимуться у вечірній час на території кампуса Джерсі-Сіті. Кожен клас буде 2 ½ години і буде відповідати один раз в тиждень.... [-]


Магістр наук в області науки даних з концентрацією в області бізнес-аналітики

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 16 місяця September 2018 США Jersey City Englewood Cliffs + 2 більше

З ростом великих даних за останні кілька років, потреба в вчених даних стає все більш і більш помітним і актуальним. Університет Святого Петра в даний час пропонує передній край академічної програми для задоволення таких вимог і підготовки нового покоління вчених даних. Магістр наук в області науки даних з концентрацією в бізнес-аналітики. [+]

Необхідність даних вчених

З ростом великих даних за останні кілька років, потреба в вчених даних стає все більш і більш помітним і актуальним. Університет Святого Петра в даний час пропонує передній край академічної програми для задоволення таких вимог і підготовки нового покоління вчених даних. Магістр наук в області науки даних з концентрацією в бізнес-аналітики. Наука даних з акцентом на бізнес-аналітики є дисципліною, яка інтегрує наукові методи з статистики, інформатики та управління бізнесом на основі даних для здобуття знань з даних і прийняття рішень приводу. Магістр наук даних навчального плану надає студентам суворого курсу навчання в великих даних технологій, додатків і практики. ... [-]


Відео