Sacred Heart University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ми віримо в силу вашої мрії.

Справжня цінність вашого Священного Серця досвід не буде вимірюватися фактами ми вчимо вас або навички ви придбаєте, поки ви тут. Це не буде щось, що ми даємо вам.

В Університеті Святого Серця в Fairfield, штат Коннектикут, ми вважаємо, що запит, переслідуючи знання та інтелектуальний відображення - як всередині, так і за її межами класної кімнати - створити більш широкі можливості і вибір. Ми закликаємо вас бути безстрашними в вашу цікавість і мужнім у вашому служінні іншим.

Ми захоплені ролі, яку ми граємо, допомагаючи вам розкрити свій справжній потенціал. Відкриття вашого власних талантів, здібностей, сильні сторони, характер і мрії є найбільш цінним результатом ми прагнемо як вихователі і наставники.

Це те, що ви даєте нам.

Ми віримо можливість неоціненна.

Прибуток на інвестиції

Повернення за якістю

Святе Серце вже давно визнана одним з провідних університетів країни. ШУ входить в число "Кращих 377 коледжів" The Princeton Review і в "Best 294 бізнес-шкіл" з топ-рівня рейтингу в США Новини & World Report за останні десять років. Крім того, престижний Ліллі Фонд недавно виступив спонсором національного форуму для інших коледжів, щоб дізнатися нагородами основний навчальний план шу, The Human Journey, і як це могло б бути імітовані в іншому місці. Він був визнаний Американською асоціацією коледжів та університетів (AAC & U) як національний лідер в області високоякісних навчальних програм бакалаврату.

Рентабельність академічного майстерності

Роботодавці та аспірантур оцінити значення і строгість в освіті Священного Серця, і це не важко зрозуміти, чому. Наш Джек Коледж бізнесу - названий на честь легендарного колишній голова і головний виконавчий директор General Electric - акредитована AACSB International, позначення, досягнутий менш ніж на 5 відсотків бізнес-шкіл по всьому світу. СХВ є провідним незалежним вихователем держави вчителів і адміністраторів, а його дві докторські програми - у фізичній терапії і в сестринської практиці - заробляють вищі оцінки від акредитив, так і студентів. Академічні програми продовжують рости, щоб задовольнити потреби мінливої ​​економіки, з такими доповненнями як магістра в галузі зв'язку та інформаційних технологій в Доктор ділового адміністрування (DBA) в області фінансів

рентабельність відносин

Прагнення до особистого увазі вже давно розрізняли освіту SHU. Студент до відношенню здатності від 15 до 1, середній розмір класу 22 студентів і консультування програми національно визнаних першокурсник академічна лише деякі із способів наших викладачів і співробітників особисто спілкуватися з студентами та сприяти їх успіху. SHU також пропонує інноваційні житлові-освітні спільноти, де студенти користуються всі звичайні переваги життя в університетському містечку в гуртожитку, з додатковою перевагою життя серед групи, яка розділяє академічних цілей і інтересів. І, наш перший річний досвід курси охоплюють різні дисципліни за темами, які є захоплюючими і ставлення до життя наших студентів. Це невеликі класи, які вимагають високого рівня участі, що зміцнення студента до студента і студента до професора відносин при розробці листи студентів і усні навички презентації.

рентабельність успіху

Навіть в складних економічних умовах, студенти SHU дуже успішні після закінчення навчання, з 99% робочих місць, які забезпечують та / або післявузівської освіти. Цілих 39% наших випускників продовжують безпосередньо в аспірантуру, щоб отримати їх ступінь магістра або кандидата наук.

Які форми, які ми, як і університет, який ми станемо?

Ми вважаємо, що наша віра замислив, наше безжалісне переслідування і обійми інтелектуального обміну, а також наше прагнення до пристрасної служби є важливими елементами Священного Серця університету як інституту і як спільноти. На нашому ядрі, ми як і раніше зосереджені на збереженні і передачі гуманітарних наук і католицької інтелектуальної традиції.

Ці цінності змушують нас, як викладачі та вчені, щоб постійно створювати більш різноманітні і складні програми, стажування та можливості для наших студентів, так і для нас самих, які засновані на прагненні до істини і знань.

Наша віра в безмежні можливості кожного члена громади Святого Серця привела нас не виконувати не менше, ніж безкомпромісної чесності, мужнього керівництва і загального досвіду від наших студентів, випускників, викладачів і співробітників.

Наша непохитна віра в гідність і цінність кожної людини підбадьорює нас, щоб стати безстрашними в нашому інтелектуальному відкритті, дізнання, розуміння і терпимості всесвіту ідей, етики, проблеми, подібності та відмінності.

Разом ми живемо, вчитися, рости і служити в якості людей, які пристрасно втілюють цінності Священного Серця університету в наших інтелектуальних, особистісних, професійних та духовного життя.

Ми піонери для загального блага. Ми прагнемо до створення кращого майбутнього для себе, для інших, нашого суспільства та нашого світу.

Більш ніж оволодіння фактами, навичок і дисципліни.

Як академіків і наставників, ми займаємося надати нашим студентам освіту безкомпромісної якості та можливості.

В університеті, ми невблаганні в інформуванні, підтвердивши і кидає виклик нашим студентам в їх стипендії, керівництва та служби.

Ми виросли з одного класу менш ніж 200 студентів в базовий рівень міжнародного навчального співтовариства, включаючи:

кампуси в Сполучених Штатах і Європі Більш 8200 студентів і аспірантів 645+ професорсько-викладацького складу 70+ бакалаврату, магістратури та докторантури градусів 18 національних товариств честі

У Святого Серця, ми прагнемо до вдумливого, стратегічного зростання. Ми домоглися величезних успіхів у справі розширення засобів і служб університету, додавши, високо дипломований і досвідчений викладацький склад та підвищення рівня успішності учнів.

Стратегічний план університету викладає сміливий, всеосяжний і орієнтований на дії бачення Священного Серця університету як інститут, який приваблює і культивує академічних знань і досягнень.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA » Перегляд MSc »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

магістр гуманітарних наук: зв'язок - АМФ Надсилання & пр

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 48 тижнів September 2018 США Fairfield + 1 більше

Розроблений лідерів в області та членів нашого консультативної ради, MACOMM поєднує в собі навчання в класі з розвитком навичок практичного і професійних можливостей для підготовки студентів до успіху в постійно мінливій медійному середовищі. [+]

Стати майстром Communicator Потужні історії потрібні потужні казкарів. При концентрації в корпоративних комунікацій і зв'язків з громадськістю (КПЧ), ефірного мовлення і цифрової журналістики (BDJ) і цифровий мультимедійної продукції (DMP) магістра в галузі зв'язку (MACOMM) програма в Священному університеті серця позиціонує своїх студентів, щоб виділитися, як інноваційні казкарів і творцям контенту в сучасній медіа-індустрії. Відносини корпоративної комунікації та громадськістю Digital Multimedia Виробництво Broadcast і цифрової журналістики Розроблений лідерів в області та членів нашого консультативної ради, MACOMM поєднує в собі навчання в класі з розвитком навичок практичного і професійних можливостей для підготовки студентів до успіху в постійно мінливій медійному середовищі. Програма розбита на шість-вісім тижнів модулів, які пропонують студентам індивідуальний план навчання з урахуванням їх інтересів і дати їм можливість освоїти свою майстерність, отримуючи досвід роботи в галузі. Студенти Очна закінчити протягом одного року, приймаючи два класи на модуль в той час як студенти неповний робочий день зарахування в одному класі на модуль. У програмі MACOMM, студенти зосередитися на розповідати значущі історії, які резонують з їх цільової аудиторії за допомогою вивчення зв'язків з громадськістю, корпоративних комунікацій, журналістики та мультимедійної продукції. CCPR класи зосередитися на засадах корпоративного брендингу, відносин зі ЗМІ, соціальних медіа та планування подій в той час як DMJ і DMP класи зосереджені на звітності, записи відео і аудіо, редагування і виробництва. Всі студенти MACOMM навчитися ефективно спілкуватися за допомогою різних медіа-платформ, в тому числі відео, телебачення, соціальні мережі, подкасти, мультимедійні веб-сайтів та інших методів традиційної і онлайн або мобільного communication., Щоб підготувати їх до вимог цифрового робочого місця, MACOMM студенти... [-]

магістр гуманітарних наук: спорт комунікації і медіа-акції

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 - 2 років September 2018 США Fairfield + 1 більше

З академічних / професійних доріжок в спортивному мовленні та спортивних комунікацій і просування по службі, Майстер мистецтв в області спорту зв'язку і засобів масової інформації спеціально розроблений з гуманітарною традицією для демонстрації мультимедійної продукції і вигоду ідеального географічного положення Священного Серця університету в самому серці США спорту медіа-індустрії. [+]

The Магістр мистецтв в області спорту і засобів масової комунікації Програма (СКМ) готує студентів до міріади обов'язків професії спортивних засобів масової інформації в 21-м столітті. Студенти SCM дізнатися передові професійні навички, необхідні для ефективного спілкування в різних спортивних медіа-платформ. SCM пропонує два різних варіанти звукових доріжок в спортивних трансляцій (SB) і спортивних комунікацій і просування по службі (ACP). Кожен трек навчить вас, як планувати, створювати і поширювати мультимедійні продукти для публікації і трансляції. Аспіранти в програмі SCM отримають знання і технічні навички, щоб продовжити кар'єру в цифровому світі спортивних комунікацій і спортивного мовлення, при розробці теоретичних, естетичне і історичне розуміння професійних областях зв'язку. Попередній досвід спортивних зв'язку не потрібно для завершення програми SCM, і ми закликаємо всі мотивованих учнів з будь-якого студентів основного або кар'єри застосувати. СТУДЕНТИ У програмі СКМ: Купувати соціальні, художні і технічні навички, необхідні для створення професійних проектів мультимедійні комунікації та презентації. Розвивати знання і методи, необхідні для успіху в спортивних медіа-ринку праці сьогодні, в тому числі ефективної комунікації, досвіду роботи з промисловими стандартами цифрових технологій, спільної роботи і навички вирішення проблем. Працюйте з професіоналами спортивних ЗМІ як на і поза кампуса через в класі роботи, стажування та Практикум досвідом. Розуміння відносини ЗМІ до демократії і суспільства, а також обов'язки бути професійним комунікатором. ПРОГРАМА ПОКАЗНИКИ: Ідеальне розташування: Розташований прямо в географічному центрі спортивної індустрії засобів масової інформації, кампус Святого Серця університету знаходиться менш ніж в годині їзди від ESPN в Брістолі, штат Коннектикут, всього в 30 хвилинах від NBC Sports, рестлінга і Так Мережі в Стемфорді, штат... [-]

майстер мистецтв: навчання

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 18 - 30 місяця September 2018 США Fairfield + 1 більше

(СХВ) Феррінгтон Коледж Святого Серця університету освіти пропонує випускник програми, що ведуть до магістра мистецтв в області навчання (MAT) для тих, хто сертифікованих вчителів в штаті Коннектикут. Призначений для вчителя в класі, циновка будує навички в таких областях, як навчання в класі, розробки навчальних програм та управління класом. [+]

(СХВ) Феррінгтон Коледж Святого Серця університету освіти пропонує випускник програми, що ведуть до магістра мистецтв в області навчання (MAT) для тих, хто сертифікованих вчителів в штаті Коннектикут. Призначений для вчителя в класі, циновка будує навички в таких областях, як навчання в класі, розробки навчальних програм та управління класом. КУРС НАВЧАННЯ Програма Це ступінь магістра вимагає завершення 33-36 кредитних годин курсових робіт. Курси можуть бути прийняті на повний робочий день або неповний робочий день. Заняття заплановані протягом будніх вечорів з деякими з курсів в Інтернеті. Програма може бути завершена протягом 1,5 років очного навчання. Частина часу студенти зазвичай займає від 2 до 2,5 років навчання для виконання своїх вимог курсу. Ті, хто отримав свою первинну навчальне свідоцтво через Святого Серця університету може отримати кредит протягом деякого курсових робіт вже завершено. ПРОГРАМА ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ інтернатури кандидати MAT отримати цінний досвід роботи в нашій навчанні, оплачуваних повний робочий день програми стажувань, в яких ми співпрацюємо з численними шкільних округів в районі. Практиканти розміщуються в системі шкільної освіти протягом одного року, щоб служити в якості навчальних помічників, переслідуючи аспірантуру в вечірніх класах. Студенти, які закінчили річну інтернатуру отримає еквівалент 30 кредитів випускників навчання стосовно їхнього студентського рахунок університету Святого Серця. FARRINGTON Педагогічний коледж Феррінгтон Коледж освіти в SHU бере участь в підготовці чоловіків і жінок, щоб жити і внести свій вклад в людське співтовариство шляхом заохочення культури передового досвіду в мінливому світі. Давно визнано в якості лідера в галузі освіти, Феррінгтон коледж освіти звертається до багатьох з найважливіших потреб в наших школах націй. Займався... [-]

MSc

Магістр наук: кібербезпека

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма September 2018 США Fairfield

У цій динамічній програмі, ви будете купувати великі знання мереж і мережної безпеки і навчитися активно вирішувати постійно мінливих загроз безпеки і методів інфільтрації. [+]

Боротьбу з існуючими Кібератаки. Захиститися від майбутніх. Зі збільшенням залежності від кіберпростору для всього, від комунікацій до національної оборони приходить велику вразливість. Хакери, відключення мережі, віруси і кібер-атаки роблять набагато більше, ніж незручності індивідуальних користувачів. Вони скомпрометувати корпоративні торгові секрети, порушують національну безпеку і задушити онлайн-комерцію, що призводить до невимовним втраченого доходу. Зростання кібер-загроз створює безпрецедентний попит на кібербезпека фахівців-людей, які можуть вміло використовувати аналітичні рамки та інструменти для запобігання, виявлення, адреси та відновлення після кіберінцідентамі і порушень безпеки. Щоб задовольнити цей попит в квітучий цій галузі процвітаючий, Святе Серце університет пропонує ступінь магістра наук в ступені CyberSecurity. Більша впровадження хмарних обчислень, центрів обробки даних і пристроїв бездротового зв'язку також стимулює попит на фахівців в області кібербезпеки. Насправді, кібербезпека промисловість за прогнозами, виросте на 37 відсотків до 2020 року, швидше, ніж в середньому по всіх професій в будь-якій сфері. (Джерело: Бюро статистики праці, Довідник професійних Перспективи, 2014-15) Чому кібербезпека? У цій динамічній програмі, ви будете купувати великі знання мереж і мережної безпеки і навчитися активно вирішувати постійно мінливих загроз безпеки і методів інфільтрації. Більш конкретно, ви: Досліджуйте нові продукти і додатки, які допомагають зробити світ безпечнішим від кібер-загроз Піддаватися впливу практики управління ризиками ефективної технології Навчитися виявляти нові і існуючі загрози і визначити методи їх зниження Купувати базові знання в створенні безпечних і продумане систем Побудувати навички, необхідні для поліпшення вашої конкурентоспроможності Аналіз ризиків кібербезпеки і застосовувати реальні рішення Проведення досліджень з кібербезпеки і отримати практичний досвід роботи з інструментами безпеки Навіщо вивчати кібербезпека в SHU? Програма магістра шу є... [-]

Магістр наук: прикладної психології

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 8 тижнів September 2018 США Fairfield + 1 більше

Магістр наук в області прикладної психології (MSAP) при Священному університеті серця (SHU) навчить вас, як застосовувати науку про поведінку людини для вирішення практичних завдань в реальному світі за допомогою унікальної системи доставки восьми тижнів гібридних курсів. [+]

Магістр наук в області прикладної психології (MSAP) при Священному університеті серця (SHU) навчить вас, як застосовувати науку про поведінку людини для вирішення практичних завдань в реальному світі за допомогою унікальної системи доставки восьми тижнів гібридних курсів. Вечірні курси будуть запропоновані на нашому кампусі Fairfield з онлайн дискусійних зустрічей класу доповнюють. Ви зробите всю ступінь протягом одного календарного року, приймаючи два класи за вісім тижнів сесії. Параметри програми: На додаток до необхідних основних курсів, всі студенти приймають послідовність з чотирьох страв в тій чи іншій області спеціалізації. Промислові / Організаційна психологія співтовариство психології Студенти також можуть почати 12-кредитний сертифікат в одному з цих двох спеціальних областей, які в подальшому можуть бути застосовані до ступеня магістра в концентрації. Завдяки міцної основи в методах дослідження та кількісного обґрунтування і його численних зв'язків з громадськими організаціями, школами і корпорацій, ця програма забезпечує відмінну підготовку для широкого кола професій в сучасній економіці керованої даними. Студенти особливо добре підготовлені для різних керівних посадах в державних, громадських, корпоративних налаштувань і докторської роботи. Програма побудована на вчений-практик модель, в якій студенти набувають міцну основу в науці психології і навчитися застосовувати отримані знання і вміння встановити для вирішення реальних практичних завдань. Відповідно до загальної місією університету, розгляд етичних питань, людської гідності та соціальної справедливості переплітаються впродовж всієї програми. Навіщо ПРОГРАМУ MSAP? Propel свою кар'єру практично в будь-якій галузі Насолоджуйтесь унікальною системою доставки восьми тижнів гібридних курсів Повний ступінь вашого магістра протягом одного календарного року Скористайтеся основний навчальний план науково-дослідної ініціативи Вибір між двома концентраціями профорієнтаційної: промислові / організаційні або... [-]

Магістр наук: управління людськими ресурсами

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 15 - 24 місяця September 2018 США Fairfield + 1 більше

Майстер Святого Серця університету наук в галузі управління людськими ресурсами (MS в HRM) допомагає фахівцям розвивати передові навички кількісного і реальні знання потрібно, щоб сприяти на найвищому рівні. [+]

Познайомитися з нашими MS в галузі управління людськими ресурсами: "Наш народ наш найцінніший актив." Це повідомлення чув голосно і ясно з вищих чинів сьогоднішніх провідних організацій. Для виконавчих керівників, залучення та утримання талановитих співробітників буде присвоєно після того, висококваліфікований і ефективний менеджер людських ресурсів на місці. Зрештою, роль лідера HR розвивається в тому, що з щільно інтегрованої бізнес-партнера - той, хто може побудувати сильну кадровим резервом, який дає значну конкурентну перевагу. «HR тільки повинен бути настільки ж важливим, як і будь-який інший функції в компанії. Справді, чому б не HR бути настільки ж важливим, як фінанси? Зрештою, якщо вам вдалося бейсбольної команди, ви б слухати уважніше до команди бухгалтера або директора гравець персоналу? І бухгалтер і директор гравець персоналу належить, поряд з генеральним директором, за столом, де приймаються рішення. "- Джек Уелч з" Перемога " Майстер Святого Серця Університету наук в галузі управління людськими ресурсами (MS в HRM) допомагає фахівцям розробляти передові кількісні навички і реального світу знань потрібно, щоб внести свій внесок на найвищому рівні. Випускники готуються до кар'єри як менеджерів з персоналу та керівників -. Позиції з високими темпами зростання, що, за прогнозами, продовжить своє сходження * * Бюро трудової статистики, Міністерства праці США, Професійне Керівництво Перспективи, 2012-13 Edition. Заглибимося в ступені HRM: 33-кредитної неповний робочий день і 39-кредитної повний робочий день MS в HRM працює за розкладом, у другому триместрі, що дозволяє студентам отримати вищу освіту менш ніж за два роки. Програма неповний робочий день підходить для професіоналів людських ресурсів , які шукають просування, або для бізнес... [-]

Магістр наук: фінанси та управління інвестиціями

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 18 місяця September 2018 США Fairfield

(СХВ) Майстер Святого Серця Університету наук в галузі фінансів та управління інвестиціями (MSFIM) готує студентів до кар'єри в нагородженні інвестиційного аналізу, управління активами і управління портфелем. [+]

SHU MSFIM Math / Фінанси табір | 22 серпня - 2 вересня 2016 Всі вхідні студенти MSFIM рекомендується взяти участь в нашій 2 тижні Math / Фінанси табір в серпні до початку занять на осінь 16. Ми пропонуємо WGB 603 в якості попередньої умови під час регулярного осіннього семестру, який охоплює подібний матеріал. Math / Фінанси табір, як правило, довжиною в два тижні (чотири дні / тиждень) і проводиться в період з 22 серпня по 2 вересня, якраз перед початком осіннього семестру. (СХВ) Майстер Святого Серця Університету наук в галузі фінансів та управління інвестиціями (MSFIM) готує студентів до кар'єри в нагородженні інвестиційного аналізу, управління активами і управління портфелем. Фінанси розвивається і постійно більший акцент робиться на кількісному аналізі. Від оцінки активів і розробки продуктів для управління ризиками, сьогоднішні фінансові фахівці вимагають передових технічної підготовки. Ці поліпшені кількісні вимоги, в зв'язку зі зміною фінансових законів і нормативних актів, підвищили попит на кандидатів з ультрасучасної знанням теорії інвестицій, математики, статистики та аналізу даних інтенсивно, а також сильні письмові та усні навички спілкування. AACSB-accrediated Джек Уелч Коледж бізнесу пропонує MSFIM для задоволення цього зростаючого попиту. РЕЗУЛЬТАТИ НАВЧАННЯ: Купувати поглиблене розуміння теорії управління інвестиціями Методи оцінки Майстер, управління портфелем і управління ризиками Дізнайтеся, як розробляти клієнтські рішення проблем інвестицій і управління ризиками на основі тематичних досліджень, стажування, досвід проблемного навчання і великого взаємодії з фахівцями-практиками Будьте готові сісти за строгий іспит Chartered Financial Analyst® і отримати сертифікацію з управління фінансовими ризиками. Підготуйтеся до МАЙБУТНЄ: Ця сувора програма поєднує в собі поглиблене вивчення кількісних методів,... [-]

Магістр наук: цифровий маркетинг

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 15 місяця September 2018 США Fairfield + 1 більше

Магістр наук в області цифрового маркетингу (MSDM) готує студентів для задоволення експоненціально зростаючий попит на кваліфікованих кандидатів на роботу в цифрових областях маркетингу. Міждисциплінарна програма охоплює цифровий маркетингової стратегії, тактики і засобів на основі подвійного підстави маркетингової стратегії плюс веб-розробки і дизайну. [+]

Магістр наук в області цифрового маркетингу (MSDM) готує студентів для задоволення експоненціально зростаючий попит на кваліфікованих кандидатів на роботу в цифрових областях маркетингу. Міждисциплінарна програма охоплює цифровий маркетингової стратегії, тактики і засобів на основі подвійного підстави маркетингової стратегії плюс веб-розробки і дизайну. Студенти також можуть завершити цифровий сертифікат програми маркетингу 12-кредиту, який може бути застосований до ступеня магістра. Маркетинг Пішов Digital. Чи ти? Цифровий студент з маркетингу Sacred Heart University Маркетинг пішов цифровий. До 2016 року, цифровий маркетинг витрат, як очікується, щоб піднятися на $ 77 млрд і складають 35 відсотків усіх витрат на рекламу. * Зростання в цифровому просторі є тенденція, яка тільки набирає більше пара. Багато компаній шукають оголошення з інтерактивним досвідом, які можуть допомогти створити адаптивні веб-сайти і додатки і розробити або налагодити цифрові стратегії. Великий оптимізм з приводу загального бізнес-ландшафту призвело до великих маркетингових бюджетів. З великою кількістю грошей, доступних для нових проектів, зокрема цифрових маркетингових ініціатив, як повний робочий день, що шукають роботу і фрілансерів в цьому просторі знаходять можливості для кар'єрного зростання. Згідно зі звітом по обстеженню окладів творчої групи, робота перспективи для цифрового маркетингу є позитивним зі ставками найму і ставок заробітної плати на підйомі. * Джерело: Forrester Research Инк Пильний погляд на диплом з цифрового маркетингу Цифровий студент з маркетингу аспірантів Святе Серце UniversityOur в цифровому маркетингу проінструктовані виділеному SHU факультету - лідерами в своїй області, які забезпечують передові дослідження для конференцій і глобальних публікацій - а також фахівців-практиків старшої ланки, які приносять свій досвід в реальному часі всередину класі. Спираючись на... [-]

майстер науки: хімія

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма September 2018 США Fairfield

Наша популярна програма вбудований на досягнення конкретних результатів залучає студентів з усього світу, які прагнуть отримати конкурентоспроможну, вчений ступінь і скористатися ідеальної визначення місця розташування короткого відстані Святого Серця від багатьох провідних фармацевтичних і промислових компаній країни. [+]

Від відкриття нових ліків до нанотехнології, захоплюючі можливості є у великій кількості в динамічно розвивається області хімії. Для того, щоб забезпечити ефективний досвід навчання, відповідних класі курсова змішується з практичними роботи лабораторії, яка має місце в Святе Серце університету (СХВ) державою в найсучасніших засобів, які оснащені деякі з найбільш передових вимірювальних приладів. Наша популярна програма вбудований на досягнення конкретних результатів залучає студентів з усього світу, які прагнуть отримати конкурентоспроможну, вчений ступінь і скористатися ідеальної визначення місця розташування короткого відстані Святого Серця від багатьох провідних фармацевтичних і промислових компаній країни. Цей ступінь також готує студентів проводити ступінь доктора філософії Програма. Багато аспіранти відвідують SHU проводять ступінь їх під час роботи, таким чином, дипломні курси пропонуються у вечірній час і по суботах. Студенти Очна завершать свою ступінь в чотирьох семестрів (два роки). Крім того, випускник програми хімії Shu дозволяє студентам, які мають ступінь бакалавра наук в науковій галузі, крім хімії, щоб отримати ступінь магістра в галузі хімії. Для цього вони повинні спочатку повна передумовою курсових робіт, як визначається відділом хімії. LABS, споруд та обладнання Вісім стан мистецтва лабораторії хімії задовольняти потреби біохімії, аналітичної, органічної і фізичної хімії досліджень. ОБЧИСЛЮВАЛЬНА ТЕХНІКА Є модельні станції молекулярні і сервер хімії забезпечує ліцензоване програмне забезпечення для використання студентів. Виберіть один з трьох концентрацій Загальна хімія: Дис або Non-Thesis доріжки Молекулярна біохімія: Non-Thesis доріжки Chem-Біоінформатика: Non-Thesis доріжки 1. Загальна хімія: Дис або Non-Thesis доріжки Отримати досвід в сучасних експериментальних методів і поглибити своє розуміння лабораторних робіт і комп'ютерного моделювання комп'ютера. В дипломної доріжці, ви будете працювати під... [-]