SUNY Empire State College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Імперія SUNY була заснована в 1971 році опікунською радою SUNY, а потім канцлером та майбутнім комісаром з питань освіти Ернестом Л. Бойєром як видатна загальнодержавна установа SUNY, орієнтована на нетрадиційне викладання та навчання, де наставники викладачів коледжів направляють учнів шляхом проектування особистості ступінь програми в межах 12 широких областей.

Крім того, коледж продовжує свою 40-річну прихильність оцінювати навчання, отримане за допомогою життєвого та трудового досвіду та має чіткий процес оцінювання та присвоєння кредитів за навчання на рівні коледжу, здобутого завдяки досвіду.

Акредитований Комісією середніх держав з питань вищої освіти, коледж обслуговує в основному працюючих дорослих, які здобувають ступінь доцентів, бакалаврів та магістрів на місці в 35 місцях штату Нью-Йорк та за кордоном, а також в Інтернеті всюди.

Будь то в Інтернеті чи віч-на-віч, або комбінація обох, учні вирішують, як, коли та де навчатись.

Коледж також пропонує доступне навчання SUNY; ступеня, які можна налаштувати на відповідність індивідуальній освіті, кар'єрі та особистим цілям; зручна для передачі політика та широка підтримка через MyESC (необхідний вхід).

Партнерство коледжу з організованою робочою силою, усі галузі військової та приватної та некомерційної сфери дають змогу цим організаціям навчати своїх членів та службовців до виконання мандатів та ліцензійних вимог, адаптуватися до вимог нової технології та забезпечувати шляхи просування.

Розташування

Саратозькі джерела

Address
Union Avenue,2
12866 Саратозькі джерела, Нью-Йорк, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: