Saint Michael's College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому Михайлівський? Примус, освіту світового класу

Коледж Святого Михайла, заснований в 1904 році, поставляє переконливі світового класу гуманітарну освіту в прекрасному Вермонт. Наша Connected Community дозволяє студентам сформувати близькі стосунки один з одним і досвідчених викладачів, забезпечуючи ідеальне середовище навчання, де вони мають місце і підтримку, щоб кинути виклик собі і своїх однолітків. Як коледж розташований в декількох хвилинах від Берлінгтон, один з кращих міст країни коледжу, Санкт-Майкл пропонує безпрецедентний набір навчальних, духовне, культурне, послуг і пустелі досвід. Щоб дізнатися більше, відвідайте smcvt.edu.

Коледж Святого Михайла пропонує програми відмінні магістерської в клінічній психології, освіти і викладання англійської мови носіям інших мов (TESOL). Ці передові програми спеціально розроблені для задоволення індивідуальних потреб різноманітний студентський включаючи працюючих фахівців.

Персоналізовані плани навчання, гнучкий графік клас, кваліфіковані викладачі, і сильні мережі колег і наставників, щоб студенти отримують теоретичні освіту, практичний досвід, і розуміння, щоб стати лідерами в своїх областях. Насправді, коледж відомий серед роботодавців для вирощування висококваліфікованих фахівців. Це одна з причин, має швидкість Працевлаштування випускників рівня майже 100 відсотків.

Ці переваги роблять ступінь магістра коледжу Святого Михайла мудрий інвестицій.

Магістр в галузі викладання англійської мови носіям інших мов (MATESOL) ступеня програма

Міжнародно-визнаним і шановним програма MATESOL коледжу Святого Михайла готує студентів для навчання англійської мови для носіїв інших мов в США і за кордоном. Він має вісім варіантів в тому числі MATESOL (36 кредитів); MATESOL: OnLine + OnCampus (36 кредитів); і Міжнародна програма Корпусу миру магістра (36 кредитів).

Додаткові програми MATESOL + ПК-12 Видача (46 кредитів), MATESOL + ПК-12 Схвалення для ліцензійної вчителів (36 кредитів), і ELL Схвалення для ліцензійної вчителів (18 кредитів). Випускник Сертифікат в TESOL (24 кредитів) і TESOL диплом Програма також пропонуються.

Випускники розташовані по всьому світу, використовуючи навички, які вони вирощують з програмою TESOL в Коледжі Святого Михайла.

Захоплюючий місце у Вермонті

Коледж Святого Михайла розташований на 440 акрах красивих в Колчестер, штат Вермонт в північно-східній частині Сполучених Штатів. Він знаходиться всього в трьох милях від Берлінгтон, найбільшому місті Вермонта і Меккою мистецтва та розваг.

Берлінгтон знаходиться між величними горами і зеленими чудової озера Champlain. Він пропонує модні магазини, ресторани, фантастичні захоплюючу нічну життя, великий жива музика, збагачуючи культурні установи, що бадьорить відпочинок на природі, і великі спеціальні заходи.

Студенти можуть виходити за межами області, щоб насолодитися ще більш пам'яток держави, включаючи весело літніх фестивалях, красиві восени листя і захоплюючих круглий рік спорту, включаючи катання на лижах, сноуборді, походи на снігоступах, туризм, рок / ледолазание, гірський велосипед і каяках, просто назвати декілька.

Фінансова допомога в коледжі Святого Михайла

У Санкт-Майкл, цінність освіти набагато перевищує вартість. Наша маленька школа близькість оскаржуватиме, розширення прав і можливостей, і виховання студентів в ціні, яка зазвичай менше, ніж подібних установ. Санкт Майк не накладає численні додаткові збори, знайдені в інших школах, такі, як курс кредитних платежів, зборів здоров'я, студентських зборів, мит, технологічних або парковку. Більш того, їх Студент Фінансові послуги Управління чекає, щоб допомогти вам керувати навчання, через Федеральної Direct несубсидованого і Федерального Пряма PLUS Випускник кредитів. Ми також пропонуємо план оплати за навчання через Навчальним Pay.

Аспіранти в коледжі Святого Михайла, можуть претендувати на федеральній фінансуються кредитів та аспірантів асистентами, що забезпечують часткову ремісію навчання та стипендії.

Розташування

Берлінгтон

Saint Michael's College

Address
One Winooski Park, Box 286 Colchester,
05439 Берлінгтон, Вермонт, США
Веб-сайт
Телефон
+1 802-654-2000

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія