School Of Professional Studies - Columbia University

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Школа безперервної освіти пропонує програми магістратури в області нових і міждисциплінарних полів, курсів і сертифікатів, Колумбія Літо, програми для відвідування внутрішніх і міжнародних студентів, і багато іншого. Школа безперервної освіти в Колумбійському університеті це ресурс для тих, хто побажає взяти своє життя в нових напрямках.

Наші студенти мотивовані, серйозні, академічно орієнтовані люди, які шукають професійну, особисту або академічному розвитку в суб'єктах, які варіюються від наук до гуманітарних наук у мистецтві.

Обсяг школи простягається далеко за межі вечірніх занять для повернення студентів. Наші програми служать не тільки не-градусні і професійних студентів, а й сотні випускників та студентів Колумбійського matriculates щороку.

Даний час ми пропонуємо

Чотирнадцять градусів професійного майстра Postbaccalaureate дослідження в більш ніж 100 предметних областей Більше 50 середньої школи опції програма позакласних Десять рівнів навчання ESL Доступ до мистецтв і наук курсів через аудиту і безперервного навчання програм Університетський Літо Сесії

Хоча ця пропозиція різноманітний, наші програми об'єднані нашої місії: перетворити знання і розуміння в службу блага: справедливого, стійкого і жалісливий глобального суспільства.

Ласка, вивчити наш сайт і розглянути все, що школа Колумбії безперервної освіти повинен запропонувати.

історія

Починаючи з 1995 року, школа Колумбійського університету безперервної освіти введені і розроблені інноваційні програми, які заповнюють різноманітність потреб учнів.

Спочатку названий Відділ спеціальних програм, продовжуючи освіту в Колумбійському почалося з декількох програм без отримання наукового ступеня, один за кордоном за програмами, літня сесія, літо Шкільні програми, програми американську мову, і кілька міжвідомчих домовленостей. Протягом наступних п'яти років, Відділ постійно розширювалися, розпочинає серію програм, спрямованих на аспірантів, які необхідні для підготовки до аспірантури чи кар'єрного зростання і на студентів, які хотіли вчитися за кордоном протягом семестру, року, або протягом літа.

У 2002 році Рада університету Опікунська надано остаточне схвалення на створення Школи післядипломної освіти, першому новому школи в Колумбії в 50 років. За допомогою цього нового статусу, ПКЕ отримав повноваження присвоювати ступінь магістра.

Починаючи з 2002 року, школа зазнала значне зростання. Сьогодні школа управляє 14 професійних освітніх програм MS, postbaccalaureate дослідження в більш ніж 50 предметних областях, Літній сесій програми американську мову і літо Шкільні програми.

Школа в даний час навчається близько 6000 студентів щороку, з усієї країни і по всьому світу. Ми обслуговуємо сотні студентів, що навчаються в інших школах університету протягом літа сесій, наше дослідження за кордоном пропозицій, і через професійно орієнтованих курсів ми монтуємо щороку.

Це стійке зростання є свідченням життєздатності безперервної освіти в Колумбії і в успіх наших студентів і програм. Ми як і раніше розраховуємо на розвиток можливостей для студентів, щоб змінити своє життя за допомогою строгих наукових кіл та складної роботи.

Розташування

Нью-Йорк

Columbia University School of Continuing Education

Address
203 Lewisohn Hall 2970 Broadway, MC 4119
10027 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США
Телефон
+1 212-854-9666