Прочитайте офіційний опис

Сен-Марія, Університет Міннесоти в Інтернет-програмах

У Сен-Марії ми пишаємося тим, що пропонуємо онлайн-студенти та аспіранти, щоб поповнити графіки робочих дорослих, як ви. Отримайте доступну, зручну освіту з найуспішнішого університету, заснованого на реальних додатках.

Тривалість історії інновацій в освіті університету Сен-Марії продовжується з нашою системою управління навчанням на iPad, що дозволяє навчатися на ходу. Існує також наша відданість нашій ласальській католицькій традиції безперервного навчання, етики та розвитку загального блага. Завдяки нашим онлайн-програмам ми працюємо над тим, щоб заохотити студентів стати вдумливими професіоналами та етичними лідерами.

Візьміть з собою класну кімнату

Дізнайтеся про нашу революційну систему управління навчання на iPad, яка кладуть класи під рукою. Будучи студентом у наших онлайн-програмах, ви отримаєте iPad, завантажений нашою навчальною платформою, для використання протягом усього терміну дії програми.

  • Без проблем доступ до матеріалів курсу
  • Спілкуйтеся з однокласниками та викладачами, де б ви не були
  • Розвиток мобільних технологій навичок роботодавців цінністю

Отримайте практичну, орієнтовану на кар'єру освіту в підтримуючому, учня-орієнтованому онлайн-середовищі. Дізнайтеся більше про Університет Сен-Марії та його історію освітніх інновацій.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Saint Mary's University of Minnesota Online

Покладіть свою пристрасть до роботи. Дізнайтеся у реальних практикуючих, які поділяють той же рух за соціальні та людські зміни, як ви. Теорія змішування з практичними зн ... [+]

Покладіть свою пристрасть до роботи. Дізнайтеся у реальних практикуючих, які поділяють той же рух за соціальні та людські зміни, як ви.

Міжнародний розвиток вимагає поєднання інноваційного мислення та здатності діяти в еволюційному світі. Університет Сен-Марії в Міннесоті розуміє це, поєднуючи понад 100 років ласальської освіти з практикуючими практичними працівниками, які працюють на соціальному розвитку, мікрофінансування, глобальну освіту тощо. Наші курси поєднують теорію з справжніми "чоботами на землі" практичності для ідеального балансу задумливості та дії. Онлайн магістра в програмі міжнародного розвитку складається з 39 кредитів або 13 курсів по 3 кредитних години кожна, і програма зазвичай займає близько 2,5 років, щоб завершити... [-]

США Вінона
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Location address
700 Terrace Heights
Winona, Міннесота, 55987-1399 US
Social Media