Saint Joseph's University, Haub School of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Протягом 160 років Університет Сент-Джозефа покращив професійні та особисті амбіції чоловіків і жінок, забезпечивши жорстку єзуїтську освіту, яка вимагає високих досягнень, розширює знання, поглиблює розуміння, підкреслює ефективні міркування та спілкування, розвиває моральний та духовний характер, а також дає міцну гордість. Освіта Святого Йосифа охоплює всі аспекти особистого зростання та розвитку, що відображає Ігнатійское кредо "Кури персоналіс". Керуючись факультетом, який прагне до викладання та стипендії, студенти розвиваються інтелектуально через інтенсивний курс вивчення ліберальних мистецтв та поглиблене навчання в обраній дисципліні. Студенти зрілі в суспільстві, беручи участь у житті кампуса Сент-Джозефа, відзначають його багату різноманітність дій та інфекційний ентузіазм. Студенти ростуть етично та духовно, живучи власними цінностями у великому суспільстві за межами кампусу. Університет Сен-Джозефа, розташований на межі столичного Філадельфії, надає гостям доступ до величезних можливостей кар'єрного росту та культурних ресурсів п'ятого за величиною містом Америки, а також надає студентам згуртований та інтимний досвід кампусу. Щоб отримати індивідуальну допомогу у вивченні варіантів вищої кваліфікації, будь ласка, зв'яжіться з Крістін Андерсон за номером 610-660-1690 або sjumba@sju.edu.

Вимагаюча освіта для вимогливих часів

Занурений у єзуїт, католицька традиція, Університет Св. Йосифа забезпечує жорстку, інтенсивну освіту, яка обидва дисципліни і розширює свій розум. В основі цієї освіти лежить загальноосвітня програма (ГЕП), яка висуває студентів до основних напрямів дослідження та культурних цінностей, які формують наш світ. Єзуїтський акцент на зацікавленому вченні та наставництві пронизує університет.

Випускники, які ведуть та досягають

Випускники святого Йосифа піднімаються до найвищого рівня лідерства та використовують цей вплив, щоб перетворити свої організації на зразкові моделі успіху та цілісності. Заснована на тривалій гордістю своїм альма-матер, мережа випускників Сент-Джозефа майже 50 000 є сильною і готова допомогти студентам знайти значущу зайнятість після закінчення навчання.

Кампус це не для глядачів

Студенти святого Йосипа захоплюються всіма аспектами життя університету - академічними, соціальними, спортивними, етичними та духовними. Їхня активна участь створює яскраву, динамічну спільноту кампуса та виробляє взаємовигідне, гуманне та толерантне середовище для індивідуального успіху та служіння іншим.

Розташування

Філадельфія

Saint Joseph's University

Address
5600 City Ave
Mandeville Hall, Suite 280

19131 Філадельфія, Пенсильванія, США
Веб-сайт
Телефон
+1 610-660-1693