SIT Graduate Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

ЗВТ Вища Інститут пропонує міжнародно градусів зосереджені магістра, сертифікати та програми професійного розвитку в області трансформації конфлікту, міжнародної освіти, сталого розвитку, і TESOL. Починаючи з 1964 року, SIT готує фахівців, щоб бути успішним в міжкультурних і міжнародних умовах.

Ступінь магістра і сертифікат програми в різноманітність контенту областей і формати

SIT Graduate Інститут готує студентів з усього світу, щоб бути ефективними лідерами, професіоналів і громадян. аспірантам і професійні програми розвитку SIT кореняться в моделі експериментального освіти, де навчання відбувається на стику теорії і практики. Студенти навчаються, щоб стати висококваліфіковані практикуючі, які мають командне знання теоретичних основ своєї професії; досвід роботи в даній області; і усвідомлення власних можливостей, цінностей і етики.

Студенти можуть вибрати з різних MA, сертифікат і програми професійного розвитку в областях, починаючи від міжнародної освіти в інтересах сталого розвитку до трансформації конфлікту до викладання мови. Для того щоб врахувати різні професійні та особисті цілі, програми різної тривалості і формату пропонуються на історичному кампусі 200 акрів Сядьте в Вермонт; на SIT Graduate Institute Вашингтон, округ Колумбія Центр; онлайн; і на зарубіжних сайтах на місцях. У кожної програмної області, студенти досліджують сучасні соціальні, економічні і політичні питання, звертаючи особливу увагу на людину і етичних аспектів цих питань.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA » Перегляд Online MA » Перегляд курс »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Магістр в галузі зміни клімату та глобальної стабільності

Навчання в університеті / на кампусі 1 рік September 2018 США Brattleboro Washington

У цій унікальній програмі навчання, ви будете подорожувати по світу, вивчаючи вплив кліматичних змін, інновації та політику боротьби з ними. [+]

Огляд

У цій унікальній програмі навчання, ви будете подорожувати по світу, вивчаючи вплив кліматичних змін, інновації та політику боротьби з ними. Ви розглянете поточне глобальне екологічне врядування та розглянете можливості ефективного кліматичного впливу у швидко мінливому світі.

Починаючи з Ісландії, ви будете ознайомлені з наукою про клімат, методами оцінки, енергетичної та кліматичної політики. Ви побачите ісландські енергетичні альтернативи викопному паливі, а також способи зменшення викидів двоокису вуглецю. Ви також побачите основні політики Ісландії в області екологічного врядування та зміни геополітичної ролі як лідера в енергетичних інноваціях в рамках Європейського Союзу.... [-]


Для зв'язку

Адреса, рядок 1 1 Kipling Road
05302-0676 Brattleboro, Vermont, США

Адреса, рядок 1 1015 15th Street, NW, Washington, DC 20005
20005 Washington, District of Columbia, США