South Carolina State University School of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Південна Кароліна державний університет, 1890 грант землі старший комплексне установа близько 3500 студентів, прагне надати програм та доступні для якості студентів та Вища освіта. Через інструкції, досліджень, технологій і послуг, Південна Кароліна State сприяє економічному розвитку, підвищує якість життя громадян, і готує висококваліфікованих, компетентних і соціально відомо випускників зустрітися життєві труднощі та вимоги і дає їм можливість працювати і жити продуктивно в динамічний, глобальне суспільство.

The Школа бізнесу була створена в 1983 році з програмами навчання в звітному, агробізнесу, економіки, менеджменту та маркетингу. У 2005 році програма МВА був доданий з концентраціями в підприємництві і агробізнесу.

Бачення

Бачення ділової програми Південна Кароліна державного університету буде визнана «найкращою цінності на південному сході" через наші програми якості та обслуговування наших студентів та інших зацікавлених сторін.

Місія

Місія ділової програми Південна Кароліна державного університету є забезпечення управління якістю освіти та розвиток лідерських якостей, щоб виробляти конкурентоспроможну та інноваційні випускників до глобальної та різноманітною середовищі.

Основні цінності

Місія Програми Бізнес здійснюватиметься шляхом якість викладання, науково-дослідних, навчально розвитку та обслуговування заходів. Наш загальний успіх у виконанні нашої місії буде вимірюватися підвищення нашою репутацією серед наших студентів, викладачів, колег та інших зацікавлених сторін. З цією метою, ми підтверджуємо наші цінності лідерства, задоволеність клієнтів, робота в команді, роботи з населенням, цілісності і продуктивності. Тому:

  • Ми цінуємо навчання і прагнути сприяти професійному та лідерства розвиток усіх студентів ставляться технологічні, глобальні, етичні та підприємницьких навичок.
  • Ми підтримуємо і реагувати на цілісних потреби всіх студентів.
  • Ми цінуємо співпрацю та партнерські відносини з нашими різними зацікавленими сторонами, щоб працювати в напрямку позитивних результатів, які впливають на нашу програму і спільнота.
  • Ми прагнемо до постійного вдосконалення у виконанні та оцінці наших результатів, забезпечуючи при цьому, що наша цілісність і якість ніколи не скомпрометований.

Керівні принципи

Ми як і раніше зосереджені на найважливіших чинників успіху, що ділова програма, визначених для безперервного вдосконалення. Таким чином, значення ділової програми засновані на розвитку та підтримці якості студентів, програми управління якістю, якість професорсько-викладацького складу та громадські роботи. Ми керуємося такими принципами:

  • Забезпечення сприятливих умов для розвитку якості студентів - Надання освітніх програм управління якістю - Підтримання якості факультет через викладацької, наукової, професійної підготовки та обслуговування.
  • Підтримання міцні відносини з спільнотою через інформаційно-службі.

Розташування

Оранжбург

Address
300 College Street NE
29117 Оранжбург, Південна Кароліна, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: