SCAD - The Savannah College of Art and Design

Введення

Прочитайте офіційний опис

Пропонуючи більше програм та спеціалізацій мірою, ніж будь-який інший мистецтва і дизайну університету, SCAD однозначно кваліфікований, щоб підготувати талановитих студентів для професійних, творчих кар'єри.

Місія СКАД

The Саванна коледжу мистецтв і дизайну існує, щоб підготувати студентів до талановитих професійної кар'єри, підкреслюючи навчання через індивідуальний підхід в позитивному напрямку університетському середовищі.

СКАД бачення

The Саванна коледжу мистецтв і дизайну, Установа з відмітними ще додаткових місць, будуть визнані в якості лідера у визначенні мистецтво і дизайн освіти. Використовуючи інновації у всіх областях, SCAD забезпечить чудову освіту через талановиті і віддані співробітники, викладачі та передові технології, передові навчальні ресурси і комплексних послуг підтримки.

Значення SCAD

Будучи студентом-центру установа. Надання виняткового освіти і змінюють життя досвід для студентів. Демонструючи якість і досконалість в кожному аспекті діяльності. Підтримання поважне і чесне університетському середовищі. Зростає, а постійно вдосконалюється. Будучи інноваційної та орієнтованої на результат. Просування співпраці командний дух і позитивне "можна зробити" відносини. Йдучи "зайву милю".

SCAD кар'єра

СКАД сприяє стимулююча і спільної середовища, в якому різноманітні і талановиті викладачі та співробітники, присвячений розробці наступного покоління лідерів в галузі мистецтва та дизайну.

Історія СКАД

Саванна коледжу мистецтв і дизайну була заснована в 1978 році Річард Г. Роуен, Паула Уоллес, травень Л. Poetter і Пол Е. Poetter надати програми ступеня коледжу, раніше не доступні в південно-східній Грузії і створити спеціалізовану професійну художнє училище, щоб привернути студенти з усієї території Сполучених Штатів і за кордоном. Навчальна програма була створена з двома цілями відмінного художньої освіти та ефективної підготовки кар'єри для студентів. Сьогодні, з декількох місцях і онлайн-пропозицій дистанційного навчання, SCAD продовжує старанно дотримуються цих цілей.

SCAD був юридично зареєстрована в штаті Джорджія вересня в 29, 1978. Був створено опікунську раду, і пошук розпочався для компетентного факультету та відповідного об'єкта.

Навесні 1979 року народження, SCAD придбані та відремонтовані Саванна Волонтер гвардії Збройової в якості першого класу і будівлю адміністрації. Історичне значення структури одна тисяча вісімсот дев'яносто дві була визнана його номінації для включення до Національного реєстру історичних місць. Названий Poetter зал на честь двох засновників, будівля залишається в активному використанні по SCAD сьогодні.

СКАД існує підготувати талановитих студентів для професійної кар'єри, підкреслюючи навчання через індивідуальний підхід в позитивному напрямку університетському середовищі. Мета університету є виховання і культивувати унікальні якості кожного студента через цікавий навчальний план, під надихає середовищі, під керівництвом професорів, що беруть участь.

СКАД є приватною, некомерційною організації акредитовані Південної Асоціації коледжів і шкіл Комісії з коледжів (1866 Південний провулок, Decatur, Джорджія 30033-4097; номер телефону 404.679.4500) градуси нагороду бакалаврів і магістрів. Університет надає бакалавра мистецтв, бакалавр образотворчих мистецтв, магістр архітектури, магістр мистецтв, магістр витончених мистецтв і магістра в галузі міського дизайну градусів, а також студентів і аспірантів сертифікати. Професійний M.Arch. Ступінь акредитована Національним Архітектурний акредитації ради. СКАД ліцензована Південної Кароліни Комісії з вищої освіти. СКАД дизайн інтер'єру бакалавр образотворчих мистецтв ступеня акредитований Радою з акредитації дизайну інтер'єру, 206 Grandville Ave., Suite, 350, Гранд-Рапідс, штат Мічиган 49503. СКАД Гонконг курси навчання зареєстровані в Бюро освіти Гонконгу (реєстраційні номери 261958-261971 262196-262202 і.) Наступні програми SCAD Гонконг ступінь акредитовані Гонконгу ради з акредитації освіти і професійної кваліфікації (10 Сіу Сайвань Road, Ван Чай, Гонконг, 852.3658.0000) і визнаються на Гонконгської кваліфікацій, з терміном дії від 1 травня 2011 року, 30 квітня 2016: ФК Рівень 5 - бакалавр витончених мистецтв в рекламі , QR-Реєстраційний номер: 11/001053/5, бакалавр витончених мистецтв в анімації, QR Реєстраційний номер: 11/001052/5, бакалавр образотворчих мистецтв в області графічного дизайну, QR-Реєстраційний номер: 11/001054/5, бакалавр образотворчих мистецтв на малюнку, QR-Реєстраційний номер: 11/001055/5, бакалавр образотворчих мистецтв в інтерактивному дизайні і розробці ігор, QR Реєстраційний номер: 11/001056/5, бакалавр образотворчих мистецтв в русі дизайну ЗМІ, QR-Реєстраційний номер: 11/001057 / 5, бакалавр образотворчих мистецтв в області фотографії, QR Реєстраційний номер: 11/001058/5, бакалавр витончених мистецтв у візуальних ефектів, QR-Реєстраційний номер: 11/001059/5; ФК Рівень 6 - Магістр в області графічного дизайну, QR-Реєстраційний номер: 11/001060/6, Магістр інтерактивного дизайну і розробки ігор, QR Реєстраційний номер: 11/001061/6, магістр мистецтв в області фотографії, QR-Реєстраційний номер : 11/001062/6, магістр витончених мистецтв в області графічного дизайну, QR-Реєстраційний номер: 11/001063/6, магістр витончених мистецтв в інтерактивному дизайні і розробці ігор, QR Реєстраційний номер: 11/001064/6, магістр витончених мистецтв у фотографії, QR-Реєстраційний номер: 11/001065/6.

Наступні програми SCAD Гонконг ступінь акредитовані HKCAAVQ і відображаються на QF з періодом дії від 1 січня 2013 по 31 грудня 2017: ФК Рівень 5 - бакалавр витончених мистецтв в моді, QR-Реєстраційний номер: 13 / 000159 / L5, бакалавр образотворчих мистецтв в моді маркетингу та менеджменту, QR Реєстраційний номер: 13/000 160 / L5, бакалавр образотворчих мистецтв в дизайні інтер'єру, QR-Реєстраційний номер: 13/000 161 / L5, бакалавр образотворчих мистецтв в живописі, QR- Реєстраційний номер: 13/000 162 / L5, бакалавр образотворчих мистецтв в послідовному мистецтва, QR-Реєстраційний номер: 13/000 163 / L5; ФК Рівень 6 - Магістр в розкоші та моди управління, QR-Реєстраційний номер: 13/000 164 / L6, магістр витончених мистецтв в розкоші та моди управління, QR-Реєстраційний номер: 13/000 165 / L6.

Розмір класу маленький, дозволяючи кожному студенту можливість отримати індивідуальну увагу. Викладачі виділили фони у своїх областях. Міжнародний факультет і тіло студента приходять з усіх 50 штатах і 100 країн. Один англійську як другу мову програми і відданих своїй справі працівників міжнародних студентських послуг доступні, щоб допомогти іноземним студентам з регулюванням в університетському житті в Сполучених Штатах.

SCAD атлетика

Спочатку членом Національної асоціації Міжвузівський легкої атлетики з 1987 по 1992 рік, SCAD потім переходить до III Відділу з Національної асоціації студентського спорту. Бджоли SCAD відправлено 20 команд, щоб NCAA Матчі конкуренції між 1996 і 2 003, і ​​кожна команда з легкої атлетики увійшли SCAD перемог протягом сезону 2001-02.

Перед початком сезону 2003-04, SCAD відновив свою членство в NAIA і тепер конкурує у конференції Sun (раніше сонце Florida Conference). Восени 2010 року, SCAD Атланта стали конкурувати на рівні міжвузівського в NAIA чоловічий та бігових жінок, гольф і теніс.

В останні роки, SCAD спортивні команди були зараховані серед топ-25 команд країни. СКАД атлетика встановив видатний спадщина шляхом залучення талановитих студентів-спортсменів і команд Філдінг у традиції передового досвіду, для яких СКАД є найвідомішим.

Один університет з безмежними можливостями глобальних

СКАД є один університет - пропонуючи градусів в чотирьох різних місцях і в Інтернеті через електронного навчання. Кожен СКАД розташування забезпечує новий досвід. Студенти можуть вибрати для вивчення в будь-якому місці, у будь кварталі під час їх утворення. Знайти свою музу в Lacoste або втратити себе в дивною культурою Гонконзі. Отримати смак швидкого життя в Атланті або закохатися в південній чарівність Савани. Ви навіть можете вибрати власну настройку і насолоджуватися повний доступ через наш електронного навчання середовища.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA » Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

ма в бізнес-дизайну і мистецтв керівництвом

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма September 2018 США Atlanta Savannah Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 5 більше

Новий зближення відбувається між творчій сфері і в діловому світі. СКАД бізнес дизайн і мистецтво програми керівництво очікує зростаючу потребу для нового покоління лідерів, які зливаються оригінальні ідеї з стратегічного бачення для розвитку процвітаючих компаній, піонерські некомерційних та інноваційні мистецтва і культури організації. [+]

Об'єднаймося культури і мистецтва з бізнесом Новий зближення відбувається між творчій сфері і в діловому світі. СКАД бізнес дизайн і мистецтво програми керівництво очікує зростаючу потребу для нового покоління лідерів, які зливаються оригінальні ідеї з стратегічного бачення для розвитку процвітаючих компаній, піонерські некомерційних та інноваційні мистецтва і культури організації. Основні курси в рамках цієї програми створити творчу економіку в якості контексту, підкреслюючи стратегічне мислення, лідерство та управління. Університет співпраця з провідними творчими підприємствами надає студентам реальних проблем культури та бізнесу. Магістр бізнес-дизайну і мистецтв керівництвом Входить до: - Атланта - Саванна - електронне навчання BDAL 701 Принципи бізнесу дизайну і мистецтв лідерства BDAL 709 Бізнес Складнощі в творчих індустрій BDAL 739 Фінансування Мистецтво і культурних ініціатив * BDAL 745 Маркетингові Мистецтво і культурних ініціатив † BDAL 746 Мистецтво Лідерство стажування ‡ § BDAL 749 Бізнес Дизайн та Мистецтво Лідерство М. А. Фінал Project§ BUSI 715 прийняття стратегічних рішень для підприємств успіху BUSI 739 Фінансування Мистецтво і дизайн Ventures * BUSI 745 Маркетинг мистецтво і дизайн Ventures † BUSI 746 Підприємництво Практикум ‡ WRIT 743 Професійний Написання бізнес-додатків - 500- 700 рівня виборного загальний курс навчання: 45 годин Кар'єра в бізнес-дизайну і мистецтв керівництвом Стати директором музею. Стати виконавчий зв'язків з громадськістю. Стати адміністратором мистецтва. Як підприємництва та промисловості покладаючись на творче мислення та інноваційних збільшується рішення проблем, так що ваші можливості для гідного та успішної кар'єри. Запустіть кар'єру в якості професійного: Директор музею Мистецтво адміністратор Виконавчий Зв'язки з громадськістю Бізнес-дизайнер Головний креативний директор Фестиваль / театру Творчий підприємець Розробка і... [-]

ма в дослідженнях кіно

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

У SCAD, студентам підготуватися до кар'єри в якості надійних критиків, рецензентів, журналістів, митців, підприємців та керівників за допомогою програми, присвяченої світі досліджень кіно. Пориньте в аспірантурі, яка дивиться на картину фільму, з унікальною здатністю співпрацювати по зацікавленими відомствами і розвитку широкого товарного, підхід. [+]

Претензія місце в ландшафті кіно У SCAD, студентам підготуватися до кар'єри в якості надійних критиків, рецензентів, журналістів, митців, підприємців та керівників за допомогою програми, присвяченої світі досліджень кіно. Пориньте в аспірантурі, яка дивиться на картину фільму, з унікальною здатністю співпрацювати по зацікавленими відомствами і розвитку широкого товарного, підхід. Ми єдиний університет в США запропонувати як МЗС в кіно і на телебаченні і кіно досліджень магістра для студентів, які хочуть вивчити фільм найбільших глибин. М. в дослідженнях кіно Входить до: - Саванна Cine 703 Методологія дослідження в кіно досліджень СИНЕ 705 Кіно в контексті: Від Ярмаркова до французької Нової Хвилі СИНЕ 715 Історія американського кіно I: Промисловість, Естетика і культура СИНЕ 725 Світ Кіно: Транснаціональні перспективи Cine 737 Семінар Вища кіно досліджень СИНЕ 740 Історія американського кіно II: Мистецтво, Індії та Auteurs в епоху засобів масової інформації конгломератів CINE 747 Проблеми теорії кіно СИНЕ 788 Кіно Дослідження М.А. Дисертація - 500- 700 рівня виборного загальний курс навчання: 45 годин Кар'єра в кіно досліджень Стати кінокритик. Стати фільм архіваріус. Стати розваги маркетингу. Через досліджень кіно, студенти отримують досвід роботи в традиціях кіно і теорії розповіді й зображення рішень. Це готує їх для широкого кола кар'єри і художніх починаннях. Запустіть кар'єру в якості професійного: Кінокритик Кіно і телебачення письменник Кінофестиваль програміст Мистецтво адміністратор Педагог Фільм архівіст Публіцист Розваги маркетингу Захисник І отримати роботу і найнятий кращий з кращих: Turner Broadcasting System, Inc. Мальборо коледж Nuray Фотографії Саванна кінофестивалю Платан Фотографії Повітря дісталася йому Лукас театр Університет Оклахоми [-]

ма в історії мистецтва

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Будучи студентом історії мистецтва в SCAD, вам буде ідеально розташований між всеосяжної академічної краєвид мистецтва та дизайну, з доступом до захоплюючих SCAD Музей мистецтва та інших великих ресурсів. [+]

Стати вільно говорить мовою мистецтва Будучи студентом історії мистецтва в SCAD, вам буде ідеально розташований між всеосяжної академічної краєвид мистецтва та дизайну, з доступом до захоплюючих SCAD Музей мистецтва та інших великих ресурсів. У нас є великий художній історичний факультет в американській вищій освіті, а студенти керуються майстрів дисципліни. Ви також отримати вигоду з видних симпозіумів SCAD з цього питання, і відвідуючи художні критики і історики готові поділитися своїм ремеслом з лідерами історії мистецтва завтрашнього дня. М. в історії мистецтва Входить до: - Саванна Арт 700 Історіографія історії мистецтв Арт 703 Нова і новітня Критична теорія Арт 788 Історія мистецтва М.А. Дисертація - 700-рівня ARLH або Арт виборні * - 700-рівня ARLH або Арт виборні * - 700-рівня Арт виборні * - 700-рівня Арт виборні * - Арт 700 рівня виборні * - Режисер виборні † загальний курс навчання: 45 годин Кар'єра в історії мистецтва Стати мистецтвознавець. Стати захисник. Стати мистецтво оцінювач. Мистецтвознавці дивитися на світ через призму творчого вираження і прагнуть зберегти мистецтво як джерело для розуміння світу і його культури. Візуальний чутливість, знання історії, навчання методам дослідження та письмові навички розвиваються за допомогою вивчення історії мистецтва. Запустіть кар'єру в якості професійного: Архітектурний еколог Мистецтво оцінювач Виставка дизайнера Мистецтвознавець Мистецтво адміністратор Виконавчий директор організації художнього Захисник Історичний мистецтво керівник Історичний керівник сайту І отримати роботу і найнятий кращий з кращих: Смітсоніанського інститут Мистецтво Документи Національна портретна галерея Лівий берег Художня галерея Коркоран галерея мистецтв Мілдред Huie музей Rowman & Літтлфілд Опудало Натисніть Сенатор Джон Хайнц Центр історії Вірджинія Музей... [-]

майстер в послідовному мистецтва

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Savannah Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

У послідовному студента мистецтва в SCAD, ви навчитеся володіти силою оповіді в кожному середовища: комікси, графічні романи, мультфільми, комікси, манга, дитячі книги та розкадровки. [+]

Послідовні художники кажуть сьогоднішні історії У послідовному студента мистецтва в SCAD, ви навчитеся володіти силою оповіді в кожному середовища: комікси, графічні романи, мультфільми, комікси, манга, дитячі книги та розкадровки. І ви будете робити це у відділі так високо шанували, що він був названий "Гарвард коміксів", визнаний USA Today, і назвав серед трьох установ, з яких Marvel Comics новобранців більшість редакторів. М. в послідовному мистецтва Входить до: - Саванна SEQA 501 Малювання Стратегії послідовного мистецтва * SEQA 502 Візуальний Історія розвитку * SEQA 503 Послідовні Мистецтво методи виробництва * Арт 701 Сучасне мистецтво SEQA 701 Теорії і практика послідовного мистецтва SEQA 707 Анатомія і перспектива для послідовного мистецтва SEQA 716 Студія я: Послідовні методи Мистецтво SEQA 717 Досліджуючи оповіді SEQA 731 цифрових журналів Дизайн в послідовному мистецтва SEQA 741 начертателем методи † SEQA 745 Писати для послідовного художнього † SEQA 749 Послідовне Мистецтво М.А. Остаточний проект - 500- до 700-рівня виборного загальний курс навчання: 45 годин * МЗС в послідовному мистецтва Входить до: - Атланта - Саванна SEQA 501 Малювання Стратегії послідовного мистецтва * SEQA 502 Візуальний Історія розвитку * SEQA 503 Послідовні Мистецтво методи виробництва * Арт 701 Сучасне мистецтво Арт 702 мистецтвознавство SEQA 701 Теорії і практика послідовного мистецтва SEQA 707 Анатомія і перспектива для послідовного мистецтва SEQA 712 Концепція дизайну в послідовному мистецтва SEQA 716 Студія я: Послідовні методи Мистецтво SEQA 717 Досліджуючи оповіді SEQA 726 Studio II: Послідовні Мистецтво Додатки SEQA 731 цифрових журналів Дизайн в послідовному мистецтва SEQA 741 начертателем методи † SEQA 745 Писати для... [-]

Master

майстер аксесуар дизайну

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

У Лондоні Бізнес моди зарахував програми випускник моди SCAD, як № 1 загальний в Сполучених Штатах. [+]

Fashion своє майбутнє в якості аксесуару дизайнер Як єдиний університет у світі, щоб запропонувати МЗС у дизайн аксесуарів і перший в США, щоб запропонувати М. в дисципліні, Ми звикли до встановлює планку на SCAD. Ми пишаємося тим, на аксесуар відділу дизайну, який забезпечує студентів з бажаних стажування, високого класу інструментів і знаменитого факультету, які знаходяться на піку професії. Будучи студентом SCAD, ви також отримати вигоду з червоних килимових подій, які приносять найбільші імена в промисловості, а також можливості, щоб дізнатися безпосередньо від зірок аксесуар дизайну. Магістр дизайну аксесуарів Входить до: - Саванна в Лондоні Бізнес моди зарахував програми випускник моди SCAD, як № 1 загальний в Сполучених Штатах. ACCE 501 Аксесуари Дизайн та розробка * FASH 502 Мода та Аксесуари ескізів та ілюстрації * FASH 503 Прогнозування та бізнес-тенденції * ACCE 711 Методології аксесуар дизайну ACCE 715 Презентація методи я: Розробка Портфоліо ACCE 720 Презентація методи II: Маркетинг Персональний Естетика ACCE 725 Комп'ютерний дизайн для Аксесуари ACCE 730 Аксесуари Studio Мені: Колекція Концептуалізація ACCE 740 Аксесуари Studio II: Планування виробництва і виконання ACCE 749 Аксесуари Дизайн МА Остаточний проект Арт 701 Сучасне мистецтво - 500- 700 рівня виборні Всього курс навчання: 45 годин * МЗС у дизайн аксесуарів У Лондоні Бізнес моди зарахував програми випускник моди SCAD, як № 1 загальний в Сполучених Штатах. ACCE 501 Аксесуари Дизайн та розробка * FASH 502 Мода та Аксесуари ескізів та ілюстрації * FASH 503 Прогнозування та бізнес-тенденції * ACCE 711 Методології аксесуар дизайну ACCE 715 Презентація методи я: Розробка Портфоліо ACCE 720... [-]

майстер в анімації

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма September 2018 США Atlanta Savannah Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 5 більше

Ми даємо вам можливість співпрацювати з і прийняти вибору в інших спеціальностей, таких, як візуальні ефекти, руху засобів масової інформації, інтерактивного дизайну і розробки ігор, звуковий дизайн, кіно і телебачення, і послідовного мистецтва. [+]

Мистецтво анімації 2-D. 3-D. Стоп-рух. Цифровий моделювання. Оснащення. Освітлення. Подивіться розвитку. Як анімації студент SCAD, ви освоїте все це. Ми даємо вам можливість співпрацювати з і прийняти вибору в інших спеціальностей, таких, як візуальні ефекти, руху засобів масової інформації, інтерактивного дизайну і розробки ігор, звуковий дизайн, кіно і телебачення, і послідовного мистецтва. Результат? Ви випускник, як динамічною, багатогранної аніматор, надзвичайно затребуваною і готові взяти штурмом промисловості. М. в анімації Входить до: - Саванна - електронне навчання ANIM 501 Анімація Контекст і Історія * ANIM 504 Анімація персонажів Основи * ANIM 505 Анімація Характер Налаштування * VSFX 501 Digital 3-D ефекти * ANIM 705 Анімація Естетика і практика ANIM 709 Комп'ютерна графіка Моделювання та дизайн ANIM 713 Малювання в русі ANIM 714 3-D мультфільм Анімація персонажів † Подивіться ANIM 715 символів Розробка † ANIM 724 3-D анімації персонажів Натуралістична ‡ ANIM 725 Навколишнє середовище Подивіться Розробка ‡ ANIM Спільний проект 737 ANIM 748 Анімація М.А. Остаточний проект Арт 702 мистецтвознавство CLC 580 Collaboration§ - 700-рівня ANIM, DWRI, фільм, ITGM, Mome, парфум, Prod, SFDM, SNDS, Тед або VSFX elective§ загальний курс навчання: 45 годин * МЗС в анімації Входить до: - Атланта - Саванна - електронне навчання ANIM 501 Анімація Контекст і Історія * ANIM 504 Анімація персонажів Основи * ANIM 505 Анімація Характер Налаштування * VSFX 501 Digital 3-D ефекти * ANIM 705 Анімація Естетика і практика ANIM 709 Комп'ютерна графіка Моделювання та дизайн ANIM 713 Малювання в русі ANIM 721 Розкадрування і попередньої візуалізації ANIM Спільний проект 737 ANIM 753... [-]

майстер в галузі архітектури

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

У SCAD, ваш ступінь архітектура поставляється з надійною масиву можливостей. Ви можете інтерн в процвітаючий ринок в Атланті. Ви можете взяти в європейського впливу під час навчання в SCAD Lacoste. [+]

Архітектура та штучна середу У SCAD, ваш ступінь архітектура поставляється з надійною масиву можливостей. Ви можете інтерн в процвітаючий ринок в Атланті. Ви можете взяти в європейського впливу під час навчання в SCAD Lacoste. Ви можете випробувати архітектуру міста світу протягом трьох тижнів занурення в Гонконзі. І ви можете робити все це з бази в Савані, будинку в одному з найзнаменитіших міських планів в світі і міський пейзаж як історичного і сучасного зодчества. Професійний майстер архітектури Входить до: - Саванна АРХ 706 Архітектурні практика АРХ 717 Вища Архітектура Студія я: Міський дизайн і розробка АРХ 719 Структури: Бічні сили АРХ 727 Вища Архітектура Studio II: Комплексна Дизайн та програмування АРХ 737 Вища Архітектура Студія III: Комплексна Деталізація і системи АРХ 745 Семінар Вища в галузі архітектури АРХ 747 Вища Архітектура Студія IV: міждисциплінарної АРХ 779F Вища поле Internship¶ АРХ 779T Вища Викладання Internship¶ АРХ 798 Вища Архітектура Студія: Дисертація я - Розробка Концепції, контекст і програму АРХ 799 Вища Архітектура Студія: Дисертація II - Дизайн Деталізація і підсумкова виставка Полів 727 Advanced Digital Додатки для практики управління та проекту - 500- 700-рівні АРХ, ARLH або виборного Арт - 500- до 700-рівня ВСВФ або URBA виборного - 500- до 700-рівні диверсифікований виборні ** - 500- 700 рівня диверсифікованої виборні ** - 500- для 700-рівень диверсифікованої виборні ** - Режисер виборну - Focused виборні загальний курс вивчення: 90 годин * Кар'єра в галузі архітектури Стати архітектором. Стати менеджером будівництво. Стати на сайт планувальник. Стати будівлю дизайнер. SCAD пресформи фахівці, які вважають, цілий... [-]

майстер в галузі промислового дизайну

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Промислові дизайнери формувати наш світ, від ігор і гаджетів, щоб велосипедів і човнів, щоб стільчиків і шоломи. Будучи студентом SCAD, ви отримаєте практичний досвід приносячи свої ідеї в реальність, що несе на нашій великої традиції розробки дизайнерів світового класу. [+]

Впорядкування світ через промисловий дизайн Промислові дизайнери формувати наш світ, від ігор і гаджетів, щоб велосипедів і човнів, щоб стільчиків і шоломи. Будучи студентом SCAD, ви отримаєте практичний досвід приносячи свої ідеї в реальність, що несе на нашій великої традиції розробки дизайнерів світового класу. В останні роки, наші студенти працювали з деякими з найбільш впізнаваних брендів у світі - в тому числі Coca-Cola, Hewlett-Packard, AT & T, Dell, Mattel, Microsoft, Reebok і Fisher-Price - придумувати практичні рішення реальних проблем. Результат? Видатні портфелі, які допомагають наші випускники взяти професійний світ штурмом. М. в галузі промислового дизайну Входить до: - Саванна ПІН 501 Дизайн контексті * SDES 501 Візуальна комунікація та презентація * SDES 502 Людський фактор, дизайн Мислення * Арт 701 Сучасне мистецтво BUSI 710 Фінансова звітність і аналіз ПІН 711 Методи досліджень контекстної ПІН 713 Промисловий дизайн студія я: відкриття в дизайнерських рішень ПІН 718 Промисловий дизайн Studio II: Виконання проектного рішення ПІН 733 Підприємництво для дизайнерів ПІН 748 Промисловий дизайн М.А. Остаточний проект Сдесь 704 Прикладна теорія в області дизайну - 500- до 700-рівня виборного † загальний курс навчання: 45 годин * МЗС у галузі промислового дизайну Входить до: - Саванна ПІН 501 Дизайн контексті * SDES 501 Візуальна комунікація та презентація * SDES 502 Людський фактор, дизайн Мислення * Арт 701 Сучасне мистецтво BUSI 710 Фінансова звітність і аналіз DMGT 732 Сприяння творче мислення ПІН 711 Методи досліджень контекстної ПІН 713 Промисловий дизайн студія я: відкриття в дизайнерських рішень ПІН 718 Промисловий дизайн Studio II: Виконання проектного рішення... [-]

Майстер в галузі управління проектування

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Будучи студентом тут, ви можете перетворити ваш пристрасть до дизайну в життєво професійного активу, об'єднавши сили з великими брендами у спільних проектах, і посадки жадані стажування в прогресивних організацій голодних для ваших ідей. [+]

Принесіть інноваційний дизайн для найбільших світових брендів СКАД є домом для надійної програми управління дизайн, який визнаний галузевих отримання видатних випускників, готових досягти успіху в професійному світі, як прихильників інноваційного дизайну і творчого вирішення проблем. Будучи студентом тут, ви можете перетворити ваш пристрасть до дизайну в життєво професійного активу, об'єднавши сили з великими брендами у спільних проектах, і посадки жадані стажування в прогресивних організацій голодних для ваших ідей. Магістр проектного менеджменту Входить до: - Саванна - електронне навчання SDES 501 Візуальна комунікація та презентація * SDES 502 Людський фактор, дизайн Мислення * SDES 503 Основи Вищої досліджень * BUSI 710 Фінансова звітність і аналіз DMGT 702 Історія та інтерпретація інновацій DMGT 706 Ідея Візуалізація DMGT 720 Дизайн-інноваційного розвитку та стратегії маркетингу DMGT 732 Сприяння творче мислення DMGT 748 Дизайн Управління М. А. Остаточний проект ПІН 711 Методи досліджень контекстної Сдесь 704 Прикладна теорія в області дизайну - 500- до 700-рівня виборного загальний курс навчання: 45 годин * МЗС в управлінні дизайну Входить до: - Саванна SDES 501 Візуальна комунікація та презентація * SDES 502 Людський фактор, дизайн Мислення * SDES 503 Основи Вищої досліджень * BUSI 710 Фінансова звітність і аналіз DMGT 702 Історія та інтерпретація інновацій DMGT 706 Ідея Візуалізація DMGT 720 Дизайн-інноваційного розвитку та стратегії маркетингу DMGT 732 Сприяння творче мислення DMGT 740 Стійкі практики в дизайн DMGT 747 Співпраця на відстані DMGT 750 Спільне культура в проектних організацій DMGT 757 МЗС дисертаційного дослідження, відкриття, Insight DMGT 779F Вища поле Стажування † DMGT 779T Вища Викладання Стажування †... [-]

майстер в дизайні ЗМІ руху

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Savannah Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Знайти глобальної аудиторії для ваших руху коштів конструкцій при SCAD. Нещодавно наші студенти створили відкриття візуального за Суперкубок - найбільш переглядаються телевізійну трансляцію в історії США. Ще переживання так само, як це чекають вас тут, як і незліченні можливості для взаємодії з відвідуванням експертами, вивчення під штабу руху коштів замовників і бути завербованих найбільших світових брендів. [+]

Покладіть вашу кар'єру в засобах масової інформації руху в повну силу Знайти глобальної аудиторії для ваших руху коштів конструкцій при SCAD. Нещодавно наші студенти створили відкриття візуального за Суперкубок - найбільш переглядаються телевізійну трансляцію в історії США. Ще переживання так само, як це чекають вас тут, як і незліченні можливості для взаємодії з відвідуванням експертами, вивчення під штабу руху коштів замовників і бути завербованих найбільших світових брендів. Ви приземлитися роботу своєї мрії з владою першого в світі спеціалізованого програми ступеня в ЗМІ руху дизайну позаду вас. Магістр дизайну ЗМІ руху Входить до: - Саванна - електронного навчання Mome 501 Екран Дизайн і Поліграфія * Mome 502 Аналіз руху і застосування * Mome 503 Рух Медіа Контекст і застосування * Арт 701 Сучасне мистецтво CLC 580 Співпраця † Mome 705 Візуалізація та Розкадрування Концепція Mome 709 Рух Медіа кінематографії та редагування Mome 729 Динамічна Друкарня Mome 748 Рух Медіа Дизайн МА Остаточний проект SFDM 719 Теорія ЗМІ та додатків SFDM 721 Студія Практика бізнесу - 700-рівня ANIM, DWRI, фільм, ITGM, Mome, парфум, ПРОД, SFDM, SNDS, Тед або VSFX виборні † - Mome 700 рівня виборні загальний курс навчання: 45 годин * МЗС в русі дизайну ЗМІ Входить до: - Атланта - Саванна - електронного навчання Mome 501 Екран Дизайн і Поліграфія * Mome 502 Аналіз руху і застосування * Mome 503 Рух Медіа Контекст і застосування * Арт 701 Сучасне мистецтво CLC 580 Співпраця † Mome 705 Візуалізація та Розкадрування Концепція Mome 709 Рух Медіа кінематографії та редагування Mome 729 Динамічна... [-]

майстер в дизайні інтер'єру

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Savannah Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Будучи студентом SCAD, ви будете мати ексклюзивний доступ до університету неодноразово номінальної номер один для вивчення дизайну інтер'єру по DesignIntelligence. Названий серед кращих архітектурних і дизайнерських шкіл Америки, обидві наші програми бакалаврату та магістратури регулярно отримувати визнання в галузі. [+]

Майстерно організувати свою кар'єру Будучи студентом SCAD, ви будете мати ексклюзивний доступ до університету неодноразово номінальної номер один для вивчення дизайну інтер'єру по DesignIntelligence. Названий серед кращих архітектурних і дизайнерських шкіл Америки, обидві наші програми бакалаврату та магістратури регулярно отримувати визнання в галузі. Через спільних проектів, ви можете працювати на новаторські розробки, як нові SCADpad® - мікро-житловий проект, який отримав глобальну пресу SCAD студентів - рішення дизайну виклики завтрашнього дня. Дизайн інтер'єру місія: Конструкторський відділ СКАД інтер'єр існує, щоб направляти студентів, щоб стати інноваційні дизайнери здатні до критичного мислення, ефективної комунікації та спільної роботи в команді, підкресливши, професійної етики та цінностей у контексті соціальної, екологічної та світовій практиці проектування. М. в дизайні інтер'єру Входить до: - Атланта - Саванна - електронного навчання INDS 702 Інтер'єр Дизайн семінар INDS 706 Інтер'єр Теорія і критика Дизайн INDS 709 Методи дослідження для дизайну інтер'єру INDS 721 Emerging оздоблювальні матеріали INDS 726 Екологічна Психологія дизайну інтер'єру INDS 740 Сучасні проблеми в інтер'єрі INDS 749 Дизайн інтер'єру М.А. Остаточний проект - 500- 700-рівні виборного - 500- до 700-рівня виборного загальний курс навчання: 45 годин МЗС в дизайні інтер'єру Входить до: - Атланта - Саванна INDS 502 Технічні Фонд дизайну інтер'єру * INDS 503 Дизайн Візуалізація, комунікації та документації * INDS 504 Студія дизайну інтер'єру Додатки * INDS 702 Інтер'єр Дизайн семінар INDS 706 Інтер'єр Теорія і критика Дизайн INDS 709 Методи дослідження для дизайну інтер'єру INDS 712 Вища Інтер'єр Дизайн-студія я: Аналіз та проектування Live-роботи Налаштування INDS 714 Вища Інтер'єр Дизайн-студія II: Середовища для особливих... [-]

майстер в живописі

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Savannah Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

У SCAD, ви можете перетворити свою пристрасть до живопису в кар'єрі в образотворчому мистецтві і нових засобів масової інформації. Наші студенти та випускники виставлені на всесвітньо відомих музеїв - від музею Гуггенхайма в Музей сучасного мистецтва в Смітсонівському - і поділитися своєю роботою у найпрестижніших світових арт-ярмарках, у тому числі в Гонконзі Міжнародної художньому ярмарку і Art Basel Miami Beach. [+]

Фарба за межами лінії У SCAD, ви можете перетворити свою пристрасть до живопису в кар'єрі в образотворчому мистецтві і нових засобів масової інформації. Наші студенти та випускники виставлені на всесвітньо відомих музеїв - від музею Гуггенхайма в Музей сучасного мистецтва в Смітсонівському - і поділитися своєю роботою у найпрестижніших світових арт-ярмарках, у тому числі в Гонконзі Міжнародної художньому ярмарку і Art Basel Miami Beach. Протягом усього часу на SCAD, ви будете підтримці видатного факультету, надихаючих об'єктів і щорічних подій, які ставлять SCAD в центрі тонкого світу мистецтва ... там, де ви належите. М. в живописі Входить до: - Атланта - Саванна Малювати 502 методи малювання Studio * PNTG 502 Живопис Методи і форми * PNTG 503 Живопис Естетика і Концепція * Арт 701 Сучасне мистецтво Малювати креслення 708 Вища PNTG 704 Формальні аспекти живопису PNTG 728 Студія я: Мислення PNTG 738 Studio II: теорія на практиці PNTG 749 Картина М. А. Остаточний проект SFIN 716 Теорія і процеси Я: критичний аналіз SFIN 745 Образотворче мистецтво М. Самореклама - 500- до 700-рівня виборного загальний курс навчання: 45 годин * МЗС у живопису Входить до: - Атланта - Саванна - електронного навчання Малювати 502 методи малювання Studio * PNTG 502 Живопис Методи і форми * PNTG 503 Живопис Естетика і Концепція * Арт 701 Сучасне мистецтво Арт 702 мистецтвознавства † Арт 703 Нова і новітня Критична теорія † Малювати креслення 708 Вища PNTG 704 Формальні аспекти живопису PNTG 728 Студія я: Мислення PNTG 738 Studio II: теорія на практиці PNTG 758 Студія... [-]

майстер в кіно і на телебаченні

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Savannah Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Будучи студентом кіно і телебачення в SCAD, ви придбати різноманітні технічні навички, зосередити себе у вигляді твердої речовини творчий і крок легко в вашої професійної кар'єри в кіно. Наші студенти вигоду від занурення в повному спектрі виробничих ролей та обов'язків, орієнтуючись на передові дослідження і практики в обох технічних та концептуальних аспектів кіновиробництва. [+]

Фільм, телебачення і мистецтво розваги Будучи студентом кіно і телебачення в SCAD, ви придбати різноманітні технічні навички, зосередити себе у вигляді твердої речовини творчий і крок легко в вашої професійної кар'єри в кіно. Наші студенти вигоду від занурення в повному спектрі виробничих ролей та обов'язків, орієнтуючись на передові дослідження і практики в обох технічних та концептуальних аспектів кіновиробництва. Стати візуальний оповідач, мультимедійний художник і творчий комунікатор, який повністю готовий до кроку у професійній студії - навіть перш, ніж Ви закінчили. М. в кіно і на телебаченні Входить до: - Атланта - Саванна ФІЛЬМ 501 Технічні Елементи кіновиробництва * ФІЛЬМ 502 Концептуальні елементи кіновиробництва * ФІЛЬМ 503 Практичні Елементи кіновиробництва * СИНЕ 705 Кіно в контексті: Від Ярмаркова до французької Нової Хвилі ФІЛЬМ 710 Кіно і Digital Media Технологія виробництва ФІЛЬМ 717 Озвучка ФІЛЬМ 747 Вища семінар в кіно і телебачення ФІЛЬМ 748 кіно і телебачення М.А. Остаточний проект SNDS 701 звуковий дизайн для кіно та відео - Режисер виборні † - Режисер виборні † - 500- до 700-рівня виборного загальний курс навчання: 45 годин * МЗС в кіно і на телебаченні Входить до: - Атланта - Саванна ФІЛЬМ 501 Технічні Елементи кіновиробництва * ФІЛЬМ 502 Концептуальні елементи кіновиробництва * ФІЛЬМ 503 Практичні Елементи кіновиробництва * Арт 701 Сучасне мистецтво СИНЕ 705 Кіно в контексті: Від Ярмаркова до французької Нової Хвилі Cine 737 Семінар Вища кіно досліджень † ФІЛЬМ 704 Виробництво кіно і телебачення ФІЛЬМ 707 сценарне ФІЛЬМ 710 Кіно і Digital Media Технологія виробництва ФІЛЬМ 717 Озвучка ФІЛЬМ 729 Напрямна... [-]

майстер в моді

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Savannah Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

SCAD студентів бездоганно націлений на лідерство в динамічній і ультра-конкурентному світовому індустрії моди. Наша навчальна програма строгий будується навколо принципів дизайну, творчості і безмежної державою в найсучасніших технологій. [+]

Приєднуйтесь до мінливою світ моди SCAD студентів бездоганно націлений на лідерство в динамічній і ультра-конкурентному світовому індустрії моди. Наша навчальна програма строгий будується навколо принципів дизайну, творчості і безмежної державою в найсучасніших технологій. Програма моди СКАД має глибокі зв'язки промисловості і топ моди моди відвідати і працювати зі студентами часто. З керівництвом нагородами, досвідчених викладачів і наставників, які відвідують, ви освоїте повний спектр моди - від концептуального комерційного. М. в моді Входить до: - Атланта - Саванна - електронне навчання в Лондоні Бізнес моди зарахував програми випускник моди SCAD, як № 1 загальний в Сполучених Штатах. FASH 501 Мода Дизайн та розробка * FASH 502 Мода та Аксесуари ескізів та ілюстрації * FASH 503 Прогнозування та бізнес-тенденції * Арт 701 Сучасне мистецтво FASH 710 мод матеріалів і конструкцій FASH 713 Малювання та ілюстрації для модельєра FASH 715 Мультимедіа Зв'язок для моди FASH 716 Fashion Studio Я: Режисери інноваційного дизайну FASH 721 Комп'ютерний дизайн Мода посилюється FASH 725 Fashion Studio II: Досліджуючи багатогранну естетикою дизайну FASH 749 Мода М. А. Остаточний проект - 500- до 700-рівня виборного загальний курс навчання: 45 годин * МЗС в моді Входить до: - Атланта - Саванна - електронне навчання в Лондоні Бізнес моди зарахував програми випускник моди SCAD, як № 1 загальний в Сполучених Штатах. FASH 501 Мода Дизайн та розробка * FASH 502 Мода та Аксесуари ескізів та ілюстрації * FASH 503 Прогнозування та бізнес-тенденції * Арт 701 Сучасне мистецтво Арт 702 мистецтвознавство FASH 710 мод матеріалів і конструкцій FASH 713 Малювання та ілюстрації... [-]

майстер в області графічного дизайну

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Гонконг Sham Shui Po Savannah Франція Lacoste + 4 більше

Як графічного дизайну студент SCAD, ви станете вільно говорить на візуальному мовою, який визначає сьогодні електростанція брендів і топ-політ організації. Наша цілісна програма графічний дизайн ступінь не тільки покрити основи дизайну, це копається в упаковці, підприємництва, мобільних технологій, дизайну інтерфейсу і користувацького досвіду. [+]

Графічний дизайн і візуальні комунікації Як графічного дизайну студент SCAD, ви станете вільно говорить на візуальному мовою, який визначає сьогодні електростанція брендів і топ-політ організації. Наша цілісна програма графічний дизайн ступінь не тільки покрити основи дизайну, це копається в упаковці, підприємництва, мобільних технологій, дизайну інтерфейсу і користувацького досвіду. Результат? Нагородами професійне портфоліо, досвід роботи на промислових гігантів, і можливість зробити міцний слід в постійно мінливій глобальній візуальної пейзаж - все, перш ніж закінчити. М. в області графічного дизайну Входить до: - Атланта - Гонконг - Саванна - електронне навчання GRDS 502 Відеожурнал зв'язку, науково-дослідний і дискурс * GRDS 503 Друкарські зв'язку * GRDS 504 Комплексне проектування Media * CLC 580 Співпраця † GRDS 701 Графічний Семінар Дизайн: Методології GRDS 702 Дизайн Студія: Методичний Практика GRDS 726 Роль графічного дизайну в соціальній обізнаності GRDS 748 Графічний дизайн М.А. Фінал Портфоліо - 700-рівень або ARLH Арт виборні - 700-рівня GRDS виборні - 700-рівня GRDS студії виборні † - GRDS 700-рівня студію виборну - 500- 700 рівня виборного загальний курс навчання: 45 годин * МЗС в області графічного дизайну Входить до: - Атланта - Гонконг - Саванна - електронне навчання GRDS 502 Відеожурнал зв'язку, науково-дослідний і дискурс * GRDS 503 Друкарські зв'язку * GRDS 504 Комплексне проектування Media * GRDS 701 Графічний Семінар Дизайн: Методології GRDS 702 Дизайн Студія: Методичний Практика GRDS 723 Графічний Семінар Дизайн: Медіа стратегія GRDS 724 Дизайн Студія: ЗМІ Практика GRDS 733 Графічний Семінар Дизайн: Друкарські Стратегія GRDS 734 Дизайн Студія: Друкарські Практика GRDS 753 Графічний Семінар Дизайн: Visual... [-]

майстер волокон

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Відділ волокна СКАД є найбільшим у своєму роді в США, з повною навчальної програми та великих об'єктів, надихаючі забезпечені топ-оф-лайн інструментів і ресурсів. Будучи студентом SCAD, ви приєднаєтеся елітні ряди волокон студентів, які регулярно виграють великі призи на професійних конкурсах та стипендії. [+]

Переплетення творчість і успіх Відділ волокна СКАД є найбільшим у своєму роді в США, з повною навчальної програми та великих об'єктів, надихаючі забезпечені топ-оф-лайн інструментів і ресурсів. Будучи студентом SCAD, ви приєднаєтеся елітні ряди волокон студентів, які регулярно виграють великі призи на професійних конкурсах та стипендії. Дотримуйтесь по стопах наших успішних випускників, волокон, які пішли на земельних неймовірних місць для провідних компаній, таких як антропології, Urban Outfitters, Марта Стюарт Життя, Дайан фон Фюрстенберг, Ліллі Пулітцер, Маки і більше. Магістр волокон Входить до: - Саванна Фібра 502 Суттєвість та Значення в волокна * SDES 502 Людський фактор, дизайн Мислення * SDES 503 Основи Вищої досліджень * Арт 701 Сучасне мистецтво Фібра 704 поверхонь і конструкцій Фібра 707 Історія Тканина як джерело Фібра 716 волокно і тканини Розвідка Фібра 724 Цифровий поверхні Дизайн-студія я: Від концепції до клієнта Презентація † Фібра 728 Конструкційні матеріали і процеси † Фібра 745 Студія Проблеми волокон I: Дослідження і розробки Фібра 748 професійної практики в волокна Фібра 749 Волокна М.А. остаточний проект - 500- до 700-рівня виборного загальний курс навчання: 45 годин * МЗС у волокнах Входить до: - Саванна Фібра 502 Суттєвість та Значення в волокна * SDES 502 Людський фактор, дизайн Мислення * SDES 503 Основи Вищої досліджень * Арт 701 Сучасне мистецтво Арт 702 мистецтвознавство Фібра 704 поверхонь і конструкцій Фібра 707 Історія Тканина як джерело Фібра 716 волокно і тканини Розвідка Фібра 738 Сучасна теорія в волокна Фібра 745 Студія Проблеми волокон I: Дослідження і розробки Фібра 748 професійної практики в волокна... [-]

майстер в рекламі

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Savannah Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

У результаті цього динамічного і творчого підходу, наші студенти регулярно приймають найвищі нагороди в галузі змагань, а наші випускники продовжують розповідати історії про великі світових брендів. [+]

Майстер мистецтво реклами Будучи студентом SCAD, ви отримаєте досвід в кожному аспекті реклами: копірайтинг, напрям мистецтва, цифровий виробництво і інтегровану бренд-маркетинг. У результаті цього динамічного і творчого підходу, наші студенти регулярно приймають найвищі нагороди в галузі змагань, а наші випускники продовжують розповідати історії про великі світових брендів. Спільна середу мистецтва і дизайну університету забезпечує ідеальні умови для вдосконалення сильно розвиненою ремесло інноваційної реклами. М. в рекламі Входить до: - Атланта Поліграфі 501 Реклама і копірайтінг Основи * Поліграфі 502 Арт-директор і Друкарства * Поліграфі 503 Програмне забезпечення та виробництва Основи * Поліграфі 705 Друкарня для дизайнерів Реклама Поліграфі 709 Реклама Studio Мені: Creative Strategies Поліграфі 715 Digital Production Стратегії реклами Поліграфі 719 Реклама Studio II: Брендинг Рішення Поліграфі 729 Арт-директор Поліграфі 731 Творчий Копірайтинг для реклами Поліграфі 749 Реклама М.А. Остаточний проект ITGM 715 Інтерактивна Веб-дизайн - 700-рівня Арт виборні загальний курс навчання: 45 годин * МЗС в рекламі Входить до: - Атланта - Саванна Поліграфі 501 Реклама і копірайтінг Основи * Поліграфі 502 Арт-директор і Друкарства * Поліграфі 503 Програмне забезпечення та виробництва Основи * Поліграфі 705 Друкарня для дизайнерів Реклама Поліграфі 709 Реклама Studio Мені: Creative Strategies Поліграфі 715 Digital Production Стратегії реклами Поліграфі 719 Реклама Studio II: Брендинг Рішення Поліграфі 725 Digital Media з реклами Поліграфі 729 Арт-директор Поліграфі 731 Творчий Копірайтинг для реклами Поліграфі 751 Реклама для альтернативних засобів масової інформації Поліграфі 779F Вища поле Стажування † Поліграфі 779T Вища Викладання Стажування † Поліграфі 791 Реклама МЗС Дисертація Поліграфі 792 Реклама МЗС Візуальний Дисертація ITGM 715... [-]

майстер в розкоші та моди управління

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Гонконг Sham Shui Po Savannah Франція Lacoste + 4 більше

СКАД пропонує перший у світі магістра і програми MFA ступеня в розкоші та моди управління. Це спеціалізоване поле підготує вас до складної кар'єри у швидко розвивається, постійно розвивається. Наша програма охоплює Trendspotting, медіа-стратегії, управління PR, організаційні структури, управління ланцюгами поставок, зв'язку та моди події, гарантуючи, що наші випускники готові взятися за. [+]

Мистецтво розкоші та моди управління SCAD пропозиції Перші програми ступінь в світі магістра і МЗС в розкоші та моди управління. Це спеціалізоване поле підготує вас до складної кар'єри у швидко розвивається, постійно розвивається. Наша програма охоплює Trendspotting, медіа-стратегії, управління PR, організаційні структури, управління ланцюгами поставок, зв'язку та моди події, гарантуючи, що наші випускники готові взятися за. М. в розкоші та моди управління Входить до: - Атланта - Гонконг - Саванна - електронне навчання в Лондоні Бізнес моди зарахував програми випускник моди SCAD, як № 1 загальний в Сполучених Штатах. FASH 503 Прогнозування та бізнес-тенденції * LXFM 501 Професійні концепції та теорії для індустрії моди * LXFM 502 Мода Маркетинг і реклама Принципи * Арт 701 Сучасне мистецтво BUSI 710 Фінансова звітність і аналіз FASH 721 Комп'ютерний дизайн Мода посилюється FASH 763 Мода Просування FASH 782 Теорія моди LXFM 720 Поставка Стратегії управління ланцюжками LXFM 730 Маркетинг розкоші Мода Управління М.А. Остаточний проект LXFM 749 Розкіш і - 500- до 700-рівня виборного загальний курс навчання: 45 годин * МЗС у розкоші та моди управління Входить до: - Атланта - Гонконг - Саванна в Лондоні Бізнес моди зарахував програми випускник моди SCAD як № 1 в цілому в Сполучених Штатах. FASH 503 Прогнозування та бізнес-тенденції * LXFM 501 Професійні концепції та теорії для індустрії моди * LXFM 502 Мода Маркетинг і реклама Принципи * Арт 701 Сучасне мистецтво Арт 702 мистецтвознавство BUSI 710 Фінансова звітність і аналіз BUSI 745 Маркетинг Мистецтво і дизайн Ventures BUSI 760 Стратегічний фінансовий менеджмент Управління BUSI 781... [-]

майстер в скульптурі

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste Savannah + 4 більше

Для SCAD студентів скульптура, натхнення ніколи не далеко. Майстер вашого корабля в одному з найпрекрасніших студій в американській вищій освіті, за проектом архітектора Ренцо П'яно і розташованих поруч з Верховним Музей мистецтв в Атланті. Ви можете партнера з провідними брендами і великими іменами, створюючи незабутній роботу у громадській сфері, як останні великомасштабних робота SCAD студентів, створених для Hyatt Atlanta Midtown. [+]

Форма образотворчого мистецтва у вашій творчій кар'єри Для SCAD студентів скульптура, натхнення ніколи не далеко. Майстер вашого корабля в одному з найпрекрасніших студій в американській вищій освіті, за проектом архітектора Ренцо П'яно і розташованих поруч з Верховним Музей мистецтв в Атланті. Ви можете партнера з провідними брендами і великими іменами, створюючи незабутній роботу у громадській сфері, як останні великомасштабних робота SCAD студентів, створених для Hyatt Atlanta Midtown. Ця робота і більше була відзначена в престижних ЗМІ, включаючи CNN і Wired, - і тепер вони чекають, щоб побачити те, що ви будете робити далі. М. в скульптурі Входить до: - Атланті Арт 701 Сучасне мистецтво SCPT 704 Скульптурна студія Процеси SCPT 713 Скульптура Студія I: Вплив і джерела SCPT 717 Скульптура Студія: поняття та зміст SCPT 723 Скульптура Studio II: Дослідження і дискурс SCPT 743 Скульптура Студія III: Виробництво і критика SCPT 749 Скульптура М. Остаточний проект SFIN 716 Теорія і процеси Я: критичний аналіз - 500- 700 рівня виборного загальний курс навчання: 45 годин МЗС в скульптурі Входить до: - Атланті Арт 701 Сучасне мистецтво Арт 702 мистецтвознавство CLC 580 * Співпраця SCPT 704 Скульптурна студія Процеси SCPT 713 Скульптура Студія I: Вплив і джерела SCPT 717 Скульптура Студія: поняття та зміст SCPT 723 Скульптура Studio II: Дослідження і дискурс SCPT 743 Скульптура Студія III: Виробництво і критика SCPT 773 Скульптура Студія IV: Визначення особистого стилю SCPT 775 Скульптура Студія V: Розробка та виставка Дисертація SCPT 779F Вища поле Стажування † SCPT 779T Вища Викладання Стажування † SCPT 779F Вища... [-]

майстер візуальних ефектів

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Savannah Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Приєднуйтесь до ліг SCAD візуальні ефекти випускників, які поділилися Оскарів за їх роботу на таких феноменальних фільмах, як «тяжкості», «Життя Пі», «Вартові галактики» і «Великий Гетсбі». У SCAD, ми встановлюємо Ви на успіх з виходом на високому кінці, професійних цифрових інструментів і топ-оф-лайн студій та обладнання. [+]

Зміна, як ми бачимо світ Приєднуйтесь до ліг SCAD візуальні ефекти випускників, які поділилися Оскарів за їх роботу на таких феноменальних фільмах, як «тяжкості», «Життя Пі», «Вартові галактики» і «Великий Гетсбі». У SCAD, ми встановлюємо Ви на успіх з виходом на високому кінці, професійних цифрових інструментів і топ-оф-лайн студій та обладнання. Наш факультет включає значний список професіоналів, які працювали для гігантів індустрії, і хто візуальні ефекти натхненників за найбільш знакових анімаційних фільмів нашої ери. Тепер це ваша черга, щоб наслідувати їхній приклад. М. у візуальних ефектів Входить до: - Саванна VSFX 501 Digital 3-D ефекти * VSFX 502 Програмування 3-D моделі і шейдери * VSFX 503 кінематографії за візуальні ефекти * CLC 580 Співпраця † VSFX 705 Програмування Концепції Visual Effects VSFX 709 Теорія візуальні ефекти і застосування VSFX 748 Візуальні ефекти М.А. Студія VSFX 749 візуальних ефектів Портфоліо - Режисер виборні ‡ - Режисер виборні ‡ - Режисер історія мистецтва elective§ - 700-рівня ANIM, DWRI, ФІЛЬМ, ITGM, Mome, парфум, ПРОД, SFDM, SNDS, Тед або VSFX виборні † - 700-рівня ANIM, DWRI, ФІЛЬМ , ITGM, Mome, парфум, ПРОД, SFDM, SNDS, Тед або VSFX виборні загальний курс навчання: 45 годин * МЗС у візуальних ефектів Входить до: - Атланта - Саванна VSFX 501 Digital 3-D ефекти * VSFX 502 Програмування 3-D моделі і шейдери * VSFX 503 кінематографії за візуальні ефекти * CLC 580 Співпраця † VSFX 705 Програмування Концепції Visual Effects VSFX 708 Моделювання для візуальних ефектів VSFX 709 Теорія візуальні ефекти і застосування VSFX 715 Цифровий композітінг I: Мистецтво... [-]

майстер в інтерактивному дизайні і розробці гри

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання September 2018 Гонконг Sham Shui Po США Savannah Atlanta Франція Lacoste + 4 більше

У SCAD, ми беремо гри серйозно. Наша інтерактивна дизайн і розробка ігрова програма завоювала головний приз у грі конкурсу Е3 коледжу протягом двох років поспіль, поряд з прийому похвалу від Princeton Review і анімації Кар'єра огляду. [+]

Це не просто гра - це кар'єра в SCAD, ми беремо гри серйозно. Наша інтерактивна дизайн і розробка ігрова програма завоювала головний приз у грі конкурсу Е3 коледжу протягом двох років поспіль, поряд з прийому похвалу від Princeton Review і анімації Кар'єра огляду. Від участі у професійних конференціях на можливості співпраці з промисловими гігантами, наші студенти мають всі шанси заробити на своїй пристрасті для інтерактивного дизайну. Ми надамо топ-оф-лайн інструменти, видатний факультет і передові навчальні програми вам потрібно - ви просто привести свій A-гру. М. в інтерактивному дизайні і розробці гри Входить до: - Гонконг - Саванна - електронного навчання ITGM 502 гри Дизайн Перспективи * ITGM 503 Дизайн Методи Інтерактивність * ITGM 505 ігри Мистецтво Методи * Арт 701 Сучасне мистецтво CLC 580 Співпраця † ITGM 705 Інтерактивний дизайн і медіа додатків ITGM 706 Дизайн гри Документація ‡ ITGM 709 візуальний інтерфейс і дизайн Інформація ‡ ITGM 710 символів Development§ ITGM 715 Інтерактивна Веб Design§ ITGM 719 сценаріїв для Інтерактивність # ITGM 721 Середовища для ігор # ITGM 723 людино-центру Інтерактивний дизайн ITGM 748 Інтерактивний дизайн і Розробка ігор М.А. Остаточний проект - 700-рівня ANIM, DWRI, ФІЛЬМ, ITGM, Mome, парфум, ПРОД, SFDM, SNDS, Тед або VSFX виборні † - 700-рівня ANIM, DWRI, ФІЛЬМ, ITGM, Mome, парфум, ПРОД, SFDM, SNDS, Тед або VSFX виборні загальний курс навчання: 45 годин * МЗС в інтерактивному проектування та розробки гри Входить до: - Гонконг - Саванна - електронного навчання ITGM 502 гри Дизайн Перспективи * ITGM 503 Дизайн Методи Інтерактивність * ITGM 505... [-]

майстер дизайну для стійкості

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

У SCAD, ви будете мати всі інструменти, керівництва та натхнення вам потрібно, щоб врятувати світ. Наш дизайн для програми сталого розвитку зосереджена на підготовці студентів до піонером організаційних змін, технологічного та матеріально інновації, громадянин пропагандистської діяльності і більше в якості лідера галузі. [+]

Дизайн сталого майбутнього У SCAD, ви будете мати всі інструменти, керівництва та натхнення вам потрібно, щоб врятувати світ. Наш дизайн для програми сталого розвитку зосереджена на підготовці студентів до піонером організаційних змін, технологічного та матеріально інновації, громадянин пропагандистської діяльності і більше в якості лідера галузі. Ви будете користуватися нашої динамічної, спільної середовища, де революційні проекти, як SCADpad® і партнерства з найбільшими брендами у світі відбуваються щодня. Магістр дизайну для стійкості Входить до: - Саванна SDES 501 Візуальна комунікація та презентація * SDES 502 Людський фактор, дизайн Мислення * SDES 503 Основи Вищої досліджень * DMGT 740 Стійкі практики в дизайн ПІН 711 Методи досліджень контекстної SUST 704 прикладних теорій стійкості в Sust 708 Принципи сталого матеріалів SUST 713 Міждисциплінарний Studio Мені: Дизайн Лідерство SUST 748 Дизайн для стійкості М. А. Фінал проекту - Режисер виборні † - Режисер виборні † - 500- до 700-рівня виборного загальний курс навчання: 45 годин * МЗС у дизайн для стійкості Входить до: - Саванна SDES 501 Візуальна комунікація та презентація * SDES 502 Людський фактор, дизайн Мислення * SDES 503 Основи Вищої досліджень * ANTH 701 глобальної теорії культури Біола 700 Наука про навколишнє середовище і стійкого розвитку DMGT 740 Стійкі практики в дизайн ПІН 711 Методи досліджень контекстної SDES 739 біомімікрія Методологія SUST 704 прикладних теорій стійкості в Sust 708 Принципи сталого матеріалів SUST 713 Міждисциплінарний Studio Мені: Дизайн Лідерство SUST 743 Міждисциплінарний Studio II: Сталий живий лабораторії SUST 779F Вища поле Стажування † SUST 779T Вища Викладання Стажування † SUST 791 Дизайн... [-]

майстер звукового дизайну

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Проводити свою пристрасть до звуковий дизайн в перший і єдиний університет, щоб надати БФА, MA і МЗС градусів в поле. Ви будете занурені в навчальній програмі, що моделі робочого процесу професійного виробництва засобів масової інформації, приймаючи вашу роботу на наступний рівень, перш ніж ви навіть випускник. [+]

Звук успіху Проводити свою пристрасть до звуковий дизайн в перший і єдиний університет, щоб надати БФА, MA і МЗС градусів в поле. Ви будете занурені в навчальній програмі, що моделі робочого процесу професійного виробництва засобів масової інформації, приймаючи вашу роботу на наступний рівень, перш ніж ви навіть випускник. У SCAD, ви також отримати вигоду з співробітництва з колегами в інших плівкових і цифрових засобів масової інформації відділів, що працюють разом, щоб розробити фільми, анімація і відео-ігор. М. в звуковий дизайн Входить до: - Саванна Cine 703 Методологія дослідження в кіно досліджень SNDS 705 Виробництво Змішування SNDS 729 Теорія і практика в Sound Design SNDS 730 Скоринг Картинка SNDS 734 АДР і Фолі Змішування SNDS 737 гри Аудіо Дизайн * SNDS 743 Озвучка методології * SNDS 749 Sound Design Остаточний проект М.А. - 700-рівня Арт виборні - 500- 700 рівня виборного загальний курс навчання: 45 годин МЗС у звуковий дизайн Входить до: - Саванна Cine 703 Методологія дослідження в кіно досліджень SNDS 705 Виробництво Змішування SNDS 729 Теорія і практика в Sound Design SNDS 730 Скоринг Картинка SNDS 734 АДР і Фолі Змішування SNDS 737 гри Аудіо Дизайн * SNDS 741 Звукові ефекти і діалог Редагування SNDS 743 Озвучка методології * SNDS 755 Звук Дизайн-студія МЗС SNDS 756 Звук Мистецтво і установка SNDS 761 обробки аудіосигналу SNDS 776 Surround Sound для ЗМІ SNDS 779F Вища поле Стажування † SNDS 779T Вища Викладання Стажування † SNDS 790 Звук Дизайн МЗС Дисертація - 700-рівня Арт виборні - 500- 700 рівня виборні - 500-... [-]

майстер меблевого дизайну

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Програма дизайн меблів СКАД заснована в контексті надійної мистецтва і дизайну університету, де студенти створюють меблі, які вдумливий, ергономічний, красивий і стійкий. [+]

Оздоблення вашого майбутнього успіху Програма дизайн меблів СКАД заснована в контексті надійної мистецтва і дизайну університету, де студенти створюють меблі, які вдумливий, ергономічний, красивий і стійкий. Співпраця з колегами в суміжних сферах творчої привести до новаторських проектам, як SCADpad®, де студенти дизайну СКАД меблі інноваційні мікро-житлових меблів рішень, які були і функціональні і захоплює дух. Можливості просто, як це чекають вас в університеті творчих кар'єри. М. в дизайні меблів Входить до: - Саванна SDES 501 Візуальна комунікація та презентація * SDES 502 Людський фактор, дизайн Мислення * SDES 503 Основи Вищої досліджень * Фурн 708 3-D автоматизованого проектування для меблів FURN 715 Методи виробництво меблів Фурн 732 Еволюція дизайну меблів Фурн 738 Меблі Студія: розробка та реалізація Фурн 748 Меблі Студія: процес і прототип Фурн 749 Дизайн меблів М.А. Остаточний проект - 700-рівень або ARLH Арт виборні - Режисер виборні † - 500- до 700-рівня виборного загальний курс навчання: 45 годин * МЗС в дизайні меблів Входить до: - Саванна SDES 501 Візуальна комунікація та презентація * SDES 502 Людський фактор, дизайн Мислення * SDES 503 Основи Вищої досліджень * Фурн 708 3-D автоматизованого проектування для меблів FURN 710 Проблеми дизайну меблів FURN 715 Методи виробництво меблів Фурн 732 Еволюція дизайну меблів Фурн 738 Меблі Студія: розробка та реалізація Фурн 742 Режисер дослідження в Дизайн меблів Фурн 748 Меблі Студія: процес і прототип Фурн 754 Режисер дослідження я: Дисертація Дослідження, додатків і Дизайн Фурн 764 Режисер дослідження II: Дисертація Розробка, виконання та виставки Фурн 770 Професійне портфоліо: Підприємницька та бізнес-стратегії... [-]

майстер міського дизайну

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Не тільки ми, тільки мистецтво і дизайн університет у США запропонувати магістра в галузі міського дизайну міри, що ми робимо все це в розпал одного з найзнаменитіших міських планів у світі. Поза Вашим Homebase в Савані, ви також можете вчитися на чверть або більше при наших місцях в Атланті, Lacoste і Гонконзі, де ви можете спостерігати з перших рук, як міста ростуть і функції у різних контекстах і на різних континентах. [+]

Планування майбутнього в міський дизайн Не тільки ми, тільки мистецтво і дизайн університет у США запропонувати магістра в галузі міського дизайну міри, що ми робимо все це в розпал одного з найзнаменитіших міських планів у світі. Поза Вашим Homebase в Савані, ви також можете вчитися на чверть або більше при наших місцях в Атланті, Lacoste і Гонконзі, де ви можете спостерігати з перших рук, як міста ростуть і функції у різних контекстах і на різних континентах. Ми даємо вам всі інструменти вам знадобляться, щоб процвітати в якості міського дизайнера, що робить міські більш гарним, більш функціональним і більш яскраві. Майстер міського дизайну Входить до: - Саванна АРХ 765 розвиваються міських проблем ARLH 739 Міські Форма і громадянських ідеалів через історії Полів 720 геопросторової Аналіз і Digital Design для міського середовища ВСВФ 726 Відновлюючий центри міста URBA 709 Вища Urban Design Studio Мені: Placemaking в масштабі сусідства URBA 719 Нерухомість Положення нерухомості та фінансів URBA 725 Міська екологія URBA 729 Вища Urban Design Studio II: Шкала міста і міста URBA 739 Економіка міського та регіонального розвитку URBA 759 Вища Міський дизайн-студія III: Регіон і Метрополіс URBA 769 Urban Design науково-дослідний семінар URBA 779F Вища поле Стажування * URBA 779T Вища Викладання стажування * URBA 791 Вища Міський дизайн-студія IV: Дисертація я - Дослідження та Концептуальний дизайн URBA 792 Вища Міський дизайн-студія V: Дисертація II - Дизайн Розробка і підсумкова виставка - 500- 700 рівня виборні - 500- 700 рівня виборні - 500- 700 рівня виборні - 500- 700 рівня виборного загальний... [-]

майстер у збереження історичного

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Будучи студентом історичного збереження в SCAD, ви зможете скористатися єдиною історичної програми збереження в країні, який пропонує захоплюючі досвідом у США, Європі та Азії, з найбільшим факультету, присвяченій збереженню освіти. [+]

Зберігати минуле, а майбутнє захисту вашого Будучи студентом історичного збереження в SCAD, ви зможете скористатися єдиною історичної програми збереження в країні, який пропонує захоплюючі досвідом у США, Європі та Азії, з найбільшим факультету, присвяченій збереженню освіти. Проводити свою пристрасть у школі, яка була в авангарді збереження протягом більш ніж трьох десятиліть, адаптивно повторного використання майже 100 історичних об'єктів по всьому світу, які будуть служити в якості ексклюзивного живого лабораторії. М. у збереження історичного Входить до: - Саванна - електронного навчання ARLH 501 Історія сучасної архітектури * ВСВФ 501 Зв'язок для захисник * ВСВФ 502 Технологія історичних споруд * ВСВФ 701 Історія та теорія Збереження ВСВФ 703 Закон Збереження та пропаганда ВСВФ 704 Економіка і розвиток Збереження ВСВФ 706 Збереження Дослідження та обстеження ВСВФ 709 Збереження Наука: Лабораторні методи і аналіз ВСВФ 716 Будівництво Оцінка Я: Дослідження, аналіз та інтерпретація ВСВФ 734 Збереження реабілітації ВСВФ 749 Історичне Збереження МА Остаточний проект - 500- до 700-рівня виборного загальний курс навчання: 45 годин * МЗС у збереження історичного Входить до: - Саванна ARLH 501 Історія сучасної архітектури * ВСВФ 501 Зв'язок для захисник * ВСВФ 502 Технологія історичних споруд * ВСВФ 701 Історія та теорія Збереження ВСВФ 703 Закон Збереження та пропаганда ВСВФ 704 Економіка і розвиток Збереження ВСВФ 706 Збереження Дослідження та обстеження ВСВФ 709 Збереження Наука: Лабораторні методи і аналіз ВСВФ 712 цифрових інновацій і застосування для збереження історичної спадщини ВСВФ 716 Будівництво Оцінка Я: Дослідження, аналіз та інтерпретація ВСВФ 734 Збереження реабілітації ВСВФ 755 Збереження Філософія і критика ВСВФ 757... [-]

майстер фотографії

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Гонконг Sham Shui Po Savannah Франція Lacoste + 4 більше

У центрі фотографії є ​​особистим баченням і відмінним точка зору. Це спосіб бачення, на перспективу. СКАД вчить талановитих студентів, щоб дивитися в і розвивати свої власні ідеї, перш ніж приступати до захоплюючої кар'єри в якості професійного фотографа. [+]

Мистецтво фотографії У центрі фотографії є ​​особистим баченням і відмінним точка зору. Це спосіб бачення, на перспективу. СКАД вчить талановитих студентів, щоб дивитися в і розвивати свої власні ідеї, перш ніж приступати до захоплюючої кар'єри в якості професійного фотографа. Тут ви отримаєте широке розуміння традиційних методів при розробці вашого власного стилю. Ви також будете мати можливість для зміцнення ваших навичок фотографії, досліджуючи пов'язані творчі поля, як графічний дизайн або реклами. Відвідний? Більш глибоке усвідомлення складу, який допомагає професійних фотографів помітили. М. фотографією Входить до: - Гонконг - Саванна - електронного навчання ФОП 501 Опитування: Фото * ФОП 502 фототехніки і Позначення * ФОП 503 Фото Портфоліо Процес * ФОП 709 Вища Критика семінар ФОП 714 Цифровий Ремесло Я: Техніка й концепція Фот 719 Фотографічні Мистецтво I: Мислення і експерименти ФОП 730 Цифровий Методологія Друк ФОП 749 Фото М. Підсумковий Портфоліо - 700-рівня Арт виборні - Режисер виборні † - Режисер виборні ‡ - 500- 700 рівня виборного загальний курс навчання: 45 годин * МЗС у фотографії Входить до: - Атланта - Гонконг - Саванна - електронного навчання ФОП 501 Опитування: Фото * ФОП 502 фототехніки і Позначення * ФОП 503 Фото Портфоліо Процес * Арт 701 Сучасне мистецтво Арт 702 мистецтвознавство ФОП 709 Вища Критика семінар ФОП 714 Цифровий Ремесло Я: Техніка й концепція Фот 719 Фотографічні Мистецтво I: Мислення і експерименти ФОП 722 фотографічного мистецтва II: Визначення та розвиток проекту ФОП 753 фотографічного мистецтва III: Естетика і напрямок Фот 762 Проблеми сучасного Фото Фот 764 Фотографічні Мистецтво IV: Послідовність... [-]

майстер ювелірних виробів

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

З дипломом SCAD, ви можете взяти на себе всі грані індустрії дизайну ювелірних виробів. У нас є великий програми ювелірні вироби в США, з об'єкта 13562 квадратних футів, де передові технології на кінчиках ваших пальців. [+]

Капіталізація на пристрасть до ювелірних виробів з дипломом SCAD, ви можете взяти на себе всі грані індустрії дизайну ювелірних виробів. У нас є великий програми ювелірні вироби в США, з об'єкта 13562 квадратних футів, де передові технології на кінчиках ваших пальців. Через професійних партнерських відносин з великими брендами, як Limited, Майкл Kors годинник Fossil і ви отримаєте з перших рук досвід в ювелірній дизайнера для розробки вашого резюме та фондового свій портфель ще до закінчення школи, готувати вас до процвітати в сьогоднішній творчої економіки. М. в ювелірному Входить до: - Саванна MTJW 502 Сучасні процеси в студії практики * SDES 501 Візуальна комунікація та презентація * SDES 502 Людський фактор, дизайн Мислення * Арт 701 Сучасне мистецтво MTJW 702 Історія ювелірних виробів в якості джерела MTJW 705 контекстна Дослідження I: Технічний дослідний MTJW 708 контекстна Дослідження II: Розробка концепції MTJW 724 сучасних питань Ювелірні вироби MTJW 731 кратно: Об'єкти для прикраси MTJW 739 Теорія і критика для ювелірних виробів MTJW 749 ювелірних виробів М.А. Остаточний проект - 500- до 700-рівня виборного загальний курс навчання: 45 годин * МЗС в ювелірному Входить до: - Саванна MTJW 502 Сучасні процеси в студії практики * SDES 501 Візуальна комунікація та презентація * SDES 502 Людський фактор, дизайн Мислення * Арт 701 Сучасне мистецтво Арт 702 мистецтвознавство MTJW 702 Історія ювелірних виробів в якості джерела MTJW 705 контекстна Дослідження I: Технічний дослідний MTJW 708 контекстна Дослідження II: Розробка концепції MTJW 724 сучасних питань Ювелірні вироби MTJW 731 кратно: Об'єкти для прикраси MTJW 739 Теорія... [-]

майстер ілюстрації

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Savannah Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Програма ілюстрація SCAD в підготовку студентів, щоб створити художню малюнки, в результаті чого ідеї, символи та особистостей до життя за допомогою традиційних і цифрових методів. Будучи студентом тут, ви будете вчитися працювати в професійному середовищі за допомогою програми структурованої як робочої студії. Ви будете розвивати свій власний стиль і техніку, навчитися виражати свій власний унікальний бачення при формуванні всебічно поглянути на дизайн. [+]

Малювання майбутнє через ілюстрації Програма ілюстрація SCAD в підготовку студентів, щоб створити художню малюнки, в результаті чого ідеї, символи та особистостей до життя за допомогою традиційних і цифрових методів. Будучи студентом тут, ви будете вчитися працювати в професійному середовищі за допомогою програми структурованої як робочої студії. Ви будете розвивати свій власний стиль і техніку, навчитися виражати свій власний унікальний бачення при формуванні всебічно поглянути на дизайн. М. на малюнку Входить до: - Атланта - Саванна - електронного навчання Illu 503 Стратегії ілюстрації * Illu 504 Малювання Стратегії Ілюстрація * Illu 505 Вплив на малюнку * Арт 701 Сучасне мистецтво Illu 701 ЗМІ та методи Illu 714 Малювання для ілюстраторів Illu 727 Ілюстрація поняття і склад Illu 730 Digital Solutions для ілюстрації Illu 735 Ринки Ілюстрація Illu 742 Режисери проекти в Ілюстрація Illu 749 Ілюстрація М. А. Остаточний проект - 500- до 700-рівня виборного загальний курс навчання: 45 годин * МЗС в ілюстрації Входить до: - Атланта - Саванна - електронного навчання Illu 503 Стратегії ілюстрації * Illu 504 Малювання Стратегії Ілюстрація * Illu 505 Вплив на малюнку * Арт 701 Сучасне мистецтво Арт 702 мистецтвознавство Illu 701 ЗМІ та методи Illu 714 Малювання для ілюстраторів Методи Illu 721 Розширений студія Illu 727 Ілюстрація поняття і склад Illu 730 Digital Solutions для ілюстрації Illu 735 Ринки Ілюстрація Illu 742 Режисери проекти в Ілюстрація Illu 764 Ілюстрація до публікації Illu 774 професійної практики в Ілюстрація Illu 779F Вища поле Стажування † Illu 779T Вища Викладання Стажування † Illu 779F Вища поле Стажування... [-]

МЗС в дизайні послуг

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Дизайнери Сервіс змінюють світ, впровадження інновацій і підхід на людину, на охорону здоров'я, транспорту, освіти і в роздріб. SCAD був першим університетом у США, щоб запропонувати як БФА і ступеня MFA в цій розквітаючій області, і ви можете приєднатися спадщина інновацій, який процвітає тут. [+]

Майбутнє Reimagined через дизайн послуг Дизайнери Сервіс змінюють світ, впровадження інновацій і підхід на людину, на охорону здоров'я, транспорту, освіти і в роздріб. SCAD був першим університетом у США, щоб запропонувати як БФА і ступеня MFA в цій розквітаючій області, і ви можете приєднатися спадщина інновацій, який процвітає тут. По-перше, скористатися малого класів з викладачами, які також практикуючих фахівців, можливості для роботи з провідними організаціями і співпраця з творчими колегами - а потім створити проектні рішення завтрашнього дня. МЗС в дизайні послуг Входить до: - Саванна SDES 501 Візуальна комунікація та презентація * SDES 502 Людський фактор, дизайн Мислення * SDES 503 Основи Вищої досліджень * ANTH 701 глобальної теорії культури DMGT 720 Дизайн-інноваційного розвитку та стратегії маркетингу DMGT 783 Дизайн Ф'ючерси: тенденції, Форсайт і інтуїція IACT 701 Теорія інтерактивного дизайну IACT 731 Інформаційна архітектура для дизайнерів ПІН 711 Методи досліджень контекстної Сервьен 711 Проектування послуг: Принципи та практика Сервьен 722 Критичні Методи прототипів Послуги і досвіду Сервьен 724 орієнтований на користувача дизайн для служб Сервьен 728 Послуги Дизайн-студія я: Створення послуги, продукти і досвіду Інтерфейси Сервьен 753 Послуги, інновацій та підприємництва Сервьен 769 Послуги Дизайн-студія II: Прогулянкові основі підходів до надання дизайну Сервьен 779F Вища поле Стажування † Сервьен 779T Вища Викладання Стажування † Сервьен 790 Проектування послуг Дисертація МЗС - 500- 700 рівня виборні - 500- 700 рівня виборні - 500- 700 рівня виборні - 500- 700 рівня виборного загальний курс навчання: 90 годин * Кар'єра в дизайні послуг Стати мультимедіа дизайнер. Стати дизайнером користувальницького інтерфейсу. Стати розробник... [-]

МЗС в драматургії

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

У SCAD, студенти драматургії освоїти нюанси мови, як вони підготувати незабутні оповідання для театру, кіно, телебачення, анімації та художнього більше. Наша позиція в якості головного університету мистецтва і дизайну означає, що ви будете користуватися товарним знаком SCAD синергії між талановитими однолітками в кожної творчої арені. [+]

Дивіться ваші слова в русі У SCAD, студенти драматургії освоїти нюанси мови, як вони підготувати незабутні оповідання для театру, кіно, телебачення, анімації та художнього більше. Наша позиція в якості головного університету мистецтва і дизайну означає, що ви будете користуватися товарним знаком SCAD синергії між талановитими однолітками в кожної творчої арені. Див ваша робота оживають завдяки співпраці з режисерами, акторами, дизайнерами і техніками, а ви дізнаєтеся з промислових гігантів, які відвідують SCAD щороку, і пропонують нічого зворотний зв'язок на Вашій роботі. МЗС в драматургії Входить до: - Саванна Арт 701 Сучасне мистецтво Арт 702 мистецтвознавство DWRI 708 форми в драматургії * DWRI 728 Аналіз сценаріїв * DWRI 738 драматургії: Елементи й виконання DWRI 740 Драматурги, актори і режисери Лабораторія DWRI 775 Драматургія DWRI 779F Вища поле Стажування † DWRI 779T Вища Викладання Стажування † DWRI 790 Драматичний Дисертація МЗС Лист ФІЛЬМ 704 Виробництво кіно і телебачення ФІЛЬМ 706 Крафт короткометражний фільм сценарій ФІЛЬМ 707 сценарне ФІЛЬМ 708 Проектування Пострілів ФІЛЬМ 762 Написання телебачення ФІЛЬМ 763 сценаріїв Епізодична Комедія ‡ ФІЛЬМ 769 пілотний випуск ‡ - 500- 700 рівня виборні - 500- 700 рівня виборні - 500- 700 рівня виборні - 500- 700 рівня виборного загальний курс навчання: 90 годин Кар'єра в драматургії Стати сценарист. Стати драматург. Стати редактор сценаріїв. Як ви дізнаєтеся, писати для сцени, кіно і на телебаченні, ви співпрацюватиме зі студентами в наших виконавських мистецтв, кіно і телебачення, анімації і послідовних програм мистецтва розвивати різноманітний набір навичок, які зроблять вас більш затребуваною як професіонал , SCAD студентів драматургії пішли... [-]

МЗС у архітектурної історії

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

СКАД є одним з усього лише двох американських університетів пропонують ступінь бакалавра в архітектурній історії, і наш флагман серед розташування однієї з найбільш збережених міських пейзажів в країні становить Саванна прем'єр установку для вивчення цього ремесла. [+]

Розкрийте людський досвід через архітектурної історії СКАД є одним з усього лише двох американських університетів пропонують ступінь бакалавра в архітектурній історії, і наш флагман серед розташування однієї з найбільш збережених міських пейзажів в країні становить Саванна прем'єр установку для вивчення цього ремесла. Скористайтеся навчальний план, який охоплює всі основні історичні періоди в західних і глобальних традицій, можливість їздити за кордон, щоб ідеально збереглася середньовічній селі, і бажані стажування та ресурси на кінчиках ваших пальців. Величезний світ архітектурної історії чекає. МЗС у архітектурної історії Входить до: - Саванна ARLH 700 Методи дослідження в історії архітектури ARLH 705 Архітектурний Історія Методологія та історіографія ARLH 770 Документування та інтерпретація антропогенного середовища ARLH 779F Вища поле Стажування * ARLH 779T Вища Викладання стажування * ARLH 779F Вища поле Стажування † ARLH 779T Вища Викладання Стажування † ARLH 787 Режисер дослідження в історії архітектури ARLH 790 Архітектурний Дисертація Історія МЗС CLC 580 Співпраця - 700-рівня ARLH виборні Аналіз американського півкулі - 700-рівня ARLH виборного: Аналізуючи сучасності - 700-рівня ARLH виборного: Оцінка попередньо Сучасні традиції - 700-рівня ARLH виборні: Дослідження незахідного світу - 700- Рівень ARLH семінар - 700-рівня ARLH виборні ‡ - 700-рівень або ARLH Арт виборні - 700-рівня Школа мистецтв Будівництво виборних - 500- 700-рівні диверсифікований виборні - 500- 700 рівня студія виборні - 500- 700 -рівень студія виборні загальний курс навчання: 90 годин Кар'єра в архітектурної історії Стати консультантом в спадщину. Стати архітектурний критик. Стати координатором культурних ресурсів. Архітектурні історики проводити дослідження та оцінки, допоможе управляти і зберігати історичні артефакти і забезпечити збереження... [-]

МЗС у виконавського мистецтва

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Якщо ваша мрія виступати на сцені або в кіно, як голос улюбленого мультиплікаційного персонажа або особа незабутнього реклами, ви можете досягти глобальної аудиторії в SCAD. Наші студенти отримують цілеспрямованої інструкцію і незліченні можливості втрутитися в центрі уваги. [+]

Творчі кар'єра в центрі уваги Якщо ваша мрія виступати на сцені або в кіно, як голос улюбленого мультиплікаційного персонажа або особа незабутнього реклами, ви можете досягти глобальної аудиторії в SCAD. Наші студенти отримують цілеспрямованої інструкцію і незліченні можливості втрутитися в центрі уваги. Ви терти лікті з найвидатніших акторів нашого часу на фестивалі Саванна кінофестивалю, і вчитися під професорів, які самі по собі є нагородами виконавці, режисери і сценаристи - все тому, що в SCAD, ваша пристрасть у центрі уваги. МЗС у виконавського мистецтва Входить до: - Саванна PERF 701 Вища Імпровізація Техніка для Екран і сцена PERF 705 Мистецтво бою для Екран і сцена PERF 708 Вокальні Техніка для екрану, сцену і голос за кадром PERF 711 сучасної драми в контексті PERF 718 Розширений Голос і мова для життя і записаних носіїв інформації PERF 721 Стилі Продуктивність: Класичні та період Тексти PERF 731 Стилі Продуктивність: Реалізм PERF 735 на камері Продуктивність Техніка PERF 741 Стилі Продуктивність: Сучасний обов'язки PERF 745 на камері Діючі Стилі PERF 755 на камері методи Audition PERF 770 Брендінг, Self-маркетинг для Учасника PERF 775 на камері Стилі Комедії PERF 777 Застосування в продуктивності PERF 790 Виконання МЗС Мистецтво дисертацію - 700-рівня Арт виборні - 500- 700 рівня виборні - 500- 700 рівня виборного загальний курс навчання: 90 годин Кар'єра в виконавського мистецтва Стати актором. Стати кастинг-директор. Стати менеджером етап. Студенти та аспіранти мають можливість виступити у вітринах в Атланті, Лос-Анджелесі та Нью-Йорку, взяли участь агентів, кидаючи режисерів і продюсерів. В останні роки, SCAD студентів виграли Кеннеді-центр... [-]

МЗС у естамп

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste Savannah + 4 більше

У SCAD, ви можете отримати ваші руки брудні і грати на перетині образотворчого мистецтва і технології проектування. Гравюра є дисципліною 21-го століття, яка об'єднує історичні та сучасні теорії, тому ми даємо вам ексклюзивний доступ до всі інструменти, необхідні для освоєння кожного додатка мистецтва. [+]

Мистецтво гравюри У SCAD, ви можете отримати ваші руки брудні і грати на перетині образотворчого мистецтва і технології проектування. Гравюра є дисципліною 21-го століття, яка об'єднує історичні та сучасні теорії, тому ми даємо вам ексклюзивний доступ до всі інструменти, необхідні для освоєння кожного додатка мистецтва. Від фотогравюри, щоб фотолітографії, щоб фотополімера, ви можете робити все це в розвинених студії гравюри, призначених спеціально для вас. Вчіться у видатного факультету, шановні ремісників гостей і реального світового досвіду з майбутніми роботодавцями ... а потім взяти штурмом промисловості. МЗС у естамп Входить до: - Атланті Арт 701 Сучасне мистецтво Арт 702 мистецтвознавство PRMK 704 Технічні підходи в естамп PRMK 713 Студія я: Зображення та концепція PRMK 716 Studio II: Особисті Бачення PRMK 722 Цифровий і додатки Фотографічні в естамп PRMK 740 Одномісний видання Портфоліо PRMK 745 Альтернативні процеси в естамп PRMK 764 Вища семінар в естамп PRMK 779F Вища поле Стажування * PRMK 779T Вища Викладання стажування * PRMK 779F Вища поле Стажування † PRMK 779T Вища Викладання Стажування † Естамп МЗС PRMK 790 Дисертація SFIN 716 Теорія і процеси Я: критичний аналіз SFIN 770 Образотворче мистецтво МЗС Самореклама - 500- 700 рівня виборні - 500- 700 рівня виборні - 500- 700 рівня виборні - 500- 700 рівня виборного загальний курс навчання: 90 годин Кар'єра в естамп Друкарі, як художники 21-го століття, мають великі можливості внести свій внесок в широкому діапазоні професій, пов'язаних з дисципліною. Графічний дизайн, волокна, живопис, фотографія, кіно і більш тісно пов'язані з цією традицією. Запустіть кар'єру в якості професійного: Архіваріус... [-]

МЗС у письмовій формі

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Savannah Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

У SCAD, ви дізнаєтеся, як ефективно спілкуватися, як ви вивчіть всі можливості пишучого професії на основі всеосяжного і сучасного навчального плану. Наші класи призначені, щоб підготувати вас до успіху у процвітаючій письменника в будь-якому жанрі і будь професійній сфері. Студенти часто закінчити їх ступенів з публікації кредитів їхні імена. [+]

Багатогранна мистецтво письма У SCAD, ви дізнаєтеся, як ефективно спілкуватися, як ви вивчіть всі можливості пишучого професії на основі всеосяжного і сучасного навчального плану. Наші класи призначені, щоб підготувати вас до успіху у процвітаючій письменника в будь-якому жанрі і будь професійній сфері. Студенти часто закінчити їх ступенів з публікації кредитів їхні імена. З надзвичайно високий рівень зайнятості в промисловості, програма для написання СКАД посилає студентів в динамічному світі видавництво повністю готова до процвітати. МЗС у письмовій формі Входить до: - Атланта - Саванна - електронного навчання Арт 701 Сучасне мистецтво Арт 702 мистецтвознавство РУ 733 Історія риторики WRIT 703 Писати для цифрового зв'язку WRIT 713 Документальна я: Аналіз творчої наукової літератури WRIT 723 Документальна II: Майстерність стилю, голосу і Тема WRIT 725 Переконлива Написання WRIT 743 Професійний Написання бізнес-додатків WRIT 753 Позаштатний письмово для публікації WRIT 763 Видавничий процес WRIT 773 Громадський / у зв'язках із ЗМІ Написання та стратегія WRIT 779F Вища поле Стажування * WRIT 779T Вища Викладання стажування * WRIT 779F Вища поле Стажування † WRIT 779T Вища Викладання Стажування † WRIT 790 Написання МЗС Дисертація - 500- 700 рівня виборні - 500- 700 рівня виборні - 500- 700 рівня виборні - 500- 700 рівня виборного загальний курс навчання: 90 годин Кар'єра в письмовій формі Стати копірайтер. Стати письменником. Стати редактором. Є більш професійні можливості для письменників сьогодні, ніж коли-небудь раніше, а нові засоби масової інформації і виходи для письмового слова коли-небудь розширюється. SCAD Випускники листи були найняті, щоб написати для журналу Vanity Fair, журнал час, Atlantic... [-]

МЗС у тематичний дизайн розваг

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Проводити свою кар'єру в якості дизайнера тематичні розваги на першою і єдиною університету запропонувати ступінь MFA в цьому багатомільярдний міжнародний бізнес. Ми використовуємо творчий культури, щоб дати вам доступ до пов'язаних з ними програм і працювати з професійними партнерами на інноваційних концепцій. [+]

Створити незабутні враження з тематикою розваг Проводити свою кар'єру в якості дизайнера тематичні розваги на першою і єдиною університету запропонувати ступінь MFA в цьому багатомільярдний міжнародний бізнес. Ми використовуємо творчий культури, щоб дати вам доступ до пов'язаних з ними програм і працювати з професійними партнерами на інноваційних концепцій. Наші викладачі розробили досвідом для Walt Disney парків і курортів, Універсальні парків і курортів Walt Disney і Imagineering - тепер це ваша черга, щоб привести професійній сфері як творчий мислитель, оповідач, дизайнер і продюсер. МЗС у тематичний дизайн розваг Входить до: - Саванна АРХ 714 Розширений параметричного проектування і моделювання генеративної Стратегії Будівельні мистецтв * Арт Медіа-арт 757 CLC 580 Співпраця † Полів 704 Electronic Design * INDS 503 Дизайн Візуалізація, комунікації та документації ПРОД 750 Цифровий Візуалізація для виробництва дизайну ПРОД 770 професійної практики в дизайн виробництво Тед 720 Тематичний Індустрія розваг Тед 730 Концепція дизайн-студія Тед 735 Компонент Дизайн-студія Тед 765 Дизайн для Тематичні Entertainment Тед 775 Тематичні Середовища і визначні пам'ятки: Розробка дизайну Тед 777 Спільне Дизайн-студія Тед 790 Тематичний Розваги Дизайн МЗС Дисертація - 700-рівня ANIM, арки, DWRI, ФІЛЬМ, СІН, INDS, ITGM, Mome, парфум, ПРОД, серво, SFDM, SNDS або VSFX виборні † - 700-рівня ANIM, арки, DWRI, фільм, СІН, INDS, ITGM , Mome, парфум, ПРОД, серво, SFDM, SNDS або VSFX виборні - 500- 700 рівня виборні - 500- 700 рівня виборні - 500- 700 рівня виборні - 500- 700 рівня виборного загальний курс вивчити: 90 годин Кар'єра в тематичні розваги Стати художник розвитку. Стати зоопарк дизайнер. Стати тематичний... [-]

Відео

Welcome to SCAD