SCAD - The Savannah College of Art and Design

Введення

Прочитайте офіційний опис

Пропонуючи більше програм та спеціалізацій мірою, ніж будь-який інший мистецтва і дизайну університету, SCAD однозначно кваліфікований, щоб підготувати талановитих студентів для професійних, творчих кар'єри.

Місія СКАД

The Саванна коледжу мистецтв і дизайну існує, щоб підготувати студентів до талановитих професійної кар'єри, підкреслюючи навчання через індивідуальний підхід в позитивному напрямку університетському середовищі.

СКАД бачення

The Саванна коледжу мистецтв і дизайну, Установа з відмітними ще додаткових місць, будуть визнані в якості лідера у визначенні мистецтво і дизайн освіти. Використовуючи інновації у всіх областях, SCAD забезпечить чудову освіту через талановиті і віддані співробітники, викладачі та передові технології, передові навчальні ресурси і комплексних послуг підтримки.

Значення SCAD

Будучи студентом-центру установа. Надання виняткового освіти і змінюють життя досвід для студентів. Демонструючи якість і досконалість в кожному аспекті діяльності. Підтримання поважне і чесне університетському середовищі. Зростає, а постійно вдосконалюється. Будучи інноваційної та орієнтованої на результат. Просування співпраці командний дух і позитивне "можна зробити" відносини. Йдучи "зайву милю".

SCAD кар'єра

СКАД сприяє стимулююча і спільної середовища, в якому різноманітні і талановиті викладачі та співробітники, присвячений розробці наступного покоління лідерів в галузі мистецтва та дизайну.

Історія СКАД

Саванна коледжу мистецтв і дизайну була заснована в 1978 році Річард Г. Роуен, Паула Уоллес, травень Л. Poetter і Пол Е. Poetter надати програми ступеня коледжу, раніше не доступні в південно-східній Грузії і створити спеціалізовану професійну художнє училище, щоб привернути студенти з усієї території Сполучених Штатів і за кордоном. Навчальна програма була створена з двома цілями відмінного художньої освіти та ефективної підготовки кар'єри для студентів. Сьогодні, з декількох місцях і онлайн-пропозицій дистанційного навчання, SCAD продовжує старанно дотримуються цих цілей.

SCAD був юридично зареєстрована в штаті Джорджія вересня в 29, 1978. Був створено опікунську раду, і пошук розпочався для компетентного факультету та відповідного об'єкта.

Навесні 1979 року народження, SCAD придбані та відремонтовані Саванна Волонтер гвардії Збройової в якості першого класу і будівлю адміністрації. Історичне значення структури одна тисяча вісімсот дев'яносто дві була визнана його номінації для включення до Національного реєстру історичних місць. Названий Poetter зал на честь двох засновників, будівля залишається в активному використанні по SCAD сьогодні.

СКАД існує підготувати талановитих студентів для професійної кар'єри, підкреслюючи навчання через індивідуальний підхід в позитивному напрямку університетському середовищі. Мета університету є виховання і культивувати унікальні якості кожного студента через цікавий навчальний план, під надихає середовищі, під керівництвом професорів, що беруть участь.

СКАД є приватною, некомерційною організації акредитовані Південної Асоціації коледжів і шкіл Комісії з коледжів (1866 Південний провулок, Decatur, Джорджія 30033-4097; номер телефону 404.679.4500) градуси нагороду бакалаврів і магістрів. Університет надає бакалавра мистецтв, бакалавр образотворчих мистецтв, магістр архітектури, магістр мистецтв, магістр витончених мистецтв і магістра в галузі міського дизайну градусів, а також студентів і аспірантів сертифікати. Професійний M.Arch. Ступінь акредитована Національним Архітектурний акредитації ради. СКАД ліцензована Південної Кароліни Комісії з вищої освіти. СКАД дизайн інтер'єру бакалавр образотворчих мистецтв ступеня акредитований Радою з акредитації дизайну інтер'єру, 206 Grandville Ave., Suite, 350, Гранд-Рапідс, штат Мічиган 49503. СКАД Гонконг курси навчання зареєстровані в Бюро освіти Гонконгу (реєстраційні номери 261958-261971 262196-262202 і.) Наступні програми SCAD Гонконг ступінь акредитовані Гонконгу ради з акредитації освіти і професійної кваліфікації (10 Сіу Сайвань Road, Ван Чай, Гонконг, 852.3658.0000) і визнаються на Гонконгської кваліфікацій, з терміном дії від 1 травня 2011 року, 30 квітня 2016: ФК Рівень 5 - бакалавр витончених мистецтв в рекламі , QR-Реєстраційний номер: 11/001053/5, бакалавр витончених мистецтв в анімації, QR Реєстраційний номер: 11/001052/5, бакалавр образотворчих мистецтв в області графічного дизайну, QR-Реєстраційний номер: 11/001054/5, бакалавр образотворчих мистецтв на малюнку, QR-Реєстраційний номер: 11/001055/5, бакалавр образотворчих мистецтв в інтерактивному дизайні і розробці ігор, QR Реєстраційний номер: 11/001056/5, бакалавр образотворчих мистецтв в русі дизайну ЗМІ, QR-Реєстраційний номер: 11/001057 / 5, бакалавр образотворчих мистецтв в області фотографії, QR Реєстраційний номер: 11/001058/5, бакалавр витончених мистецтв у візуальних ефектів, QR-Реєстраційний номер: 11/001059/5; ФК Рівень 6 - Магістр в області графічного дизайну, QR-Реєстраційний номер: 11/001060/6, Магістр інтерактивного дизайну і розробки ігор, QR Реєстраційний номер: 11/001061/6, магістр мистецтв в області фотографії, QR-Реєстраційний номер : 11/001062/6, магістр витончених мистецтв в області графічного дизайну, QR-Реєстраційний номер: 11/001063/6, магістр витончених мистецтв в інтерактивному дизайні і розробці ігор, QR Реєстраційний номер: 11/001064/6, магістр витончених мистецтв у фотографії, QR-Реєстраційний номер: 11/001065/6.

Наступні програми SCAD Гонконг ступінь акредитовані HKCAAVQ і відображаються на QF з періодом дії від 1 січня 2013 по 31 грудня 2017: ФК Рівень 5 - бакалавр витончених мистецтв в моді, QR-Реєстраційний номер: 13 / 000159 / L5, бакалавр образотворчих мистецтв в моді маркетингу та менеджменту, QR Реєстраційний номер: 13/000 160 / L5, бакалавр образотворчих мистецтв в дизайні інтер'єру, QR-Реєстраційний номер: 13/000 161 / L5, бакалавр образотворчих мистецтв в живописі, QR- Реєстраційний номер: 13/000 162 / L5, бакалавр образотворчих мистецтв в послідовному мистецтва, QR-Реєстраційний номер: 13/000 163 / L5; ФК Рівень 6 - Магістр в розкоші та моди управління, QR-Реєстраційний номер: 13/000 164 / L6, магістр витончених мистецтв в розкоші та моди управління, QR-Реєстраційний номер: 13/000 165 / L6.

Розмір класу маленький, дозволяючи кожному студенту можливість отримати індивідуальну увагу. Викладачі виділили фони у своїх областях. Міжнародний факультет і тіло студента приходять з усіх 50 штатах і 100 країн. Один англійську як другу мову програми і відданих своїй справі працівників міжнародних студентських послуг доступні, щоб допомогти іноземним студентам з регулюванням в університетському житті в Сполучених Штатах.

SCAD атлетика

Спочатку членом Національної асоціації Міжвузівський легкої атлетики з 1987 по 1992 рік, SCAD потім переходить до III Відділу з Національної асоціації студентського спорту. Бджоли SCAD відправлено 20 команд, щоб NCAA Матчі конкуренції між 1996 і 2 003, і ​​кожна команда з легкої атлетики увійшли SCAD перемог протягом сезону 2001-02.

Перед початком сезону 2003-04, SCAD відновив свою членство в NAIA і тепер конкурує у конференції Sun (раніше сонце Florida Conference). Восени 2010 року, SCAD Атланта стали конкурувати на рівні міжвузівського в NAIA чоловічий та бігових жінок, гольф і теніс.

В останні роки, SCAD спортивні команди були зараховані серед топ-25 команд країни. СКАД атлетика встановив видатний спадщина шляхом залучення талановитих студентів-спортсменів і команд Філдінг у традиції передового досвіду, для яких СКАД є найвідомішим.

Один університет з безмежними можливостями глобальних

СКАД є один університет - пропонуючи градусів в чотирьох різних місцях і в Інтернеті через електронного навчання. Кожен СКАД розташування забезпечує новий досвід. Студенти можуть вибрати для вивчення в будь-якому місці, у будь кварталі під час їх утворення. Знайти свою музу в Lacoste або втратити себе в дивною культурою Гонконзі. Отримати смак швидкого життя в Атланті або закохатися в південній чарівність Савани. Ви навіть можете вибрати власну настройку і насолоджуватися повний доступ через наш електронного навчання середовища.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA » Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

ма в бізнес-дизайну і мистецтв керівництвом

Онлайн навчання Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма September 2018 США Atlanta Savannah Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 6 більше

Новий зближення відбувається між творчій сфері і в діловому світі. СКАД бізнес дизайн і мистецтво програми керівництво очікує зростаючу потребу для нового покоління лідерів, які зливаються оригінальні ідеї з стратегічного бачення для розвитку процвітаючих компаній, піонерські некомерційних та інноваційні мистецтва і культури організації. [+]

Об'єднаймося культури і мистецтва з бізнесом

Новий зближення відбувається між творчій сфері і в діловому світі. СКАД бізнес дизайн і мистецтво програми керівництво очікує зростаючу потребу для нового покоління лідерів, які зливаються оригінальні ідеї з стратегічного бачення для розвитку процвітаючих компаній, піонерські некомерційних та інноваційні мистецтва і культури організації. Основні курси в рамках цієї програми створити творчу економіку в якості контексту, підкреслюючи стратегічне мислення, лідерство та управління. Університет співпраця з провідними творчими підприємствами надає студентам реальних проблем культури та бізнесу.... [-]


ма в дослідженнях кіно

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

У SCAD, студентам підготуватися до кар'єри в якості надійних критиків, рецензентів, журналістів, митців, підприємців та керівників за допомогою програми, присвяченої світі досліджень кіно. Пориньте в аспірантурі, яка дивиться на картину фільму, з унікальною здатністю співпрацювати по зацікавленими відомствами і розвитку широкого товарного, підхід. [+]

Претензія місце в ландшафті кіно

У SCAD, студентам підготуватися до кар'єри в якості надійних критиків, рецензентів, журналістів, митців, підприємців та керівників за допомогою програми, присвяченої світі досліджень кіно. Пориньте в аспірантурі, яка дивиться на картину фільму, з унікальною здатністю співпрацювати по зацікавленими відомствами і розвитку широкого товарного, підхід. Ми єдиний університет в США запропонувати як МЗС в кіно і на телебаченні і кіно досліджень магістра для студентів, які хочуть вивчити фільм найбільших глибин.... [-]


ма в історії мистецтва

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Будучи студентом історії мистецтва в SCAD, вам буде ідеально розташований між всеосяжної академічної краєвид мистецтва та дизайну, з доступом до захоплюючих SCAD Музей мистецтва та інших великих ресурсів. [+]

Стати вільно говорить мовою мистецтва

Будучи студентом історії мистецтва в SCAD, вам буде ідеально розташований між всеосяжної академічної краєвид мистецтва та дизайну, з доступом до захоплюючих SCAD Музей мистецтва та інших великих ресурсів. У нас є великий художній історичний факультет в американській вищій освіті, а студенти керуються майстрів дисципліни. Ви також отримати вигоду з видних симпозіумів SCAD з цього питання, і відвідуючи художні критики і історики готові поділитися своїм ремеслом з лідерами історії мистецтва завтрашнього дня.... [-]


майстер в послідовному мистецтва

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Savannah Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

У послідовному студента мистецтва в SCAD, ви навчитеся володіти силою оповіді в кожному середовища: комікси, графічні романи, мультфільми, комікси, манга, дитячі книги та розкадровки. [+]

Послідовні художники кажуть сьогоднішні історії

У послідовному студента мистецтва в SCAD, ви навчитеся володіти силою оповіді в кожному середовища: комікси, графічні романи, мультфільми, комікси, манга, дитячі книги та розкадровки. І ви будете робити це у відділі так високо шанували, що він був названий "Гарвард коміксів", визнаний USA Today, і назвав серед трьох установ, з яких Marvel Comics новобранців більшість редакторів.... [-]


Master

майстер аксесуар дизайну

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

У Лондоні Бізнес моди зарахував програми випускник моди SCAD, як № 1 загальний в Сполучених Штатах. [+]

Fashion своє майбутнє в якості аксесуару дизайнер

Як єдиний університет у світі, щоб запропонувати МЗС у дизайн аксесуарів і перший в США, щоб запропонувати М. в дисципліні, Ми звикли до встановлює планку на SCAD. Ми пишаємося тим, на аксесуар відділу дизайну, який забезпечує студентів з бажаних стажування, високого класу інструментів і знаменитого факультету, які знаходяться на піку професії. Будучи студентом SCAD, ви також отримати вигоду з червоних килимових подій, які приносять найбільші імена в промисловості, а також можливості, щоб дізнатися безпосередньо від зірок аксесуар дизайну.... [-]


майстер в анімації

Онлайн навчання Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма September 2018 США Atlanta Savannah Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 6 більше

Ми даємо вам можливість співпрацювати з і прийняти вибору в інших спеціальностей, таких, як візуальні ефекти, руху засобів масової інформації, інтерактивного дизайну і розробки ігор, звуковий дизайн, кіно і телебачення, і послідовного мистецтва. [+]

Мистецтво анімації

2-D. 3-D. Стоп-рух. Цифровий моделювання. Оснащення. Освітлення. Подивіться розвитку. Як анімації студент SCAD, ви освоїте все це. Ми даємо вам можливість співпрацювати з і прийняти вибору в інших спеціальностей, таких, як візуальні ефекти, руху засобів масової інформації, інтерактивного дизайну і розробки ігор, звуковий дизайн, кіно і телебачення, і послідовного мистецтва. Результат? Ви випускник, як динамічною, багатогранної аніматор, надзвичайно затребуваною і готові взяти штурмом промисловості.... [-]


майстер в галузі архітектури

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

У SCAD, ваш ступінь архітектура поставляється з надійною масиву можливостей. Ви можете інтерн в процвітаючий ринок в Атланті. Ви можете взяти в європейського впливу під час навчання в SCAD Lacoste. [+]

Архітектура та штучна середу

У SCAD, ваш ступінь архітектура поставляється з надійною масиву можливостей. Ви можете інтерн в процвітаючий ринок в Атланті. Ви можете взяти в європейського впливу під час навчання в SCAD Lacoste. Ви можете випробувати архітектуру міста світу протягом трьох тижнів занурення в Гонконзі. І ви можете робити все це з бази в Савані, будинку в одному з найзнаменитіших міських планів в світі і міський пейзаж як історичного і сучасного зодчества.... [-]


майстер в галузі промислового дизайну

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Промислові дизайнери формувати наш світ, від ігор і гаджетів, щоб велосипедів і човнів, щоб стільчиків і шоломи. Будучи студентом SCAD, ви отримаєте практичний досвід приносячи свої ідеї в реальність, що несе на нашій великої традиції розробки дизайнерів світового класу. [+]

Впорядкування світ через промисловий дизайн

Промислові дизайнери формувати наш світ, від ігор і гаджетів, щоб велосипедів і човнів, щоб стільчиків і шоломи. Будучи студентом SCAD, ви отримаєте практичний досвід приносячи свої ідеї в реальність, що несе на нашій великої традиції розробки дизайнерів світового класу. В останні роки, наші студенти працювали з деякими з найбільш впізнаваних брендів у світі - в тому числі Coca-Cola, Hewlett-Packard, AT & T, Dell, Mattel, Microsoft, Reebok і Fisher-Price - придумувати практичні рішення реальних проблем. Результат? Видатні портфелі, які допомагають наші випускники взяти професійний світ штурмом.... [-]


Майстер в галузі управління проектування

Онлайн навчання Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 5 більше

Будучи студентом тут, ви можете перетворити ваш пристрасть до дизайну в життєво професійного активу, об'єднавши сили з великими брендами у спільних проектах, і посадки жадані стажування в прогресивних організацій голодних для ваших ідей. [+]

Принесіть інноваційний дизайн для найбільших світових брендів

СКАД є домом для надійної програми управління дизайн, який визнаний галузевих отримання видатних випускників, готових досягти успіху в професійному світі, як прихильників інноваційного дизайну і творчого вирішення проблем. Будучи студентом тут, ви можете перетворити ваш пристрасть до дизайну в життєво професійного активу, об'єднавши сили з великими брендами у спільних проектах, і посадки жадані стажування в прогресивних організацій голодних для ваших ідей.... [-]


майстер в дизайні ЗМІ руху

Онлайн навчання Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Savannah Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 5 більше

Знайти глобальної аудиторії для ваших руху коштів конструкцій при SCAD. Нещодавно наші студенти створили відкриття візуального за Суперкубок - найбільш переглядаються телевізійну трансляцію в історії США. Ще переживання так само, як це чекають вас тут, як і незліченні можливості для взаємодії з відвідуванням експертами, вивчення під штабу руху коштів замовників і бути завербованих найбільших світових брендів. [+]

Покладіть вашу кар'єру в засобах масової інформації руху в повну силу

Знайти глобальної аудиторії для ваших руху коштів конструкцій при SCAD. Нещодавно наші студенти створили відкриття візуального за Суперкубок - найбільш переглядаються телевізійну трансляцію в історії США. Ще переживання так само, як це чекають вас тут, як і незліченні можливості для взаємодії з відвідуванням експертами, вивчення під штабу руху коштів замовників і бути завербованих найбільших світових брендів. Ви приземлитися роботу своєї мрії з владою першого в світі спеціалізованого програми ступеня в ЗМІ руху дизайну позаду вас.... [-]


майстер в дизайні інтер'єру

Онлайн навчання Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Savannah Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 5 більше

Будучи студентом SCAD, ви будете мати ексклюзивний доступ до університету неодноразово номінальної номер один для вивчення дизайну інтер'єру по DesignIntelligence. Названий серед кращих архітектурних і дизайнерських шкіл Америки, обидві наші програми бакалаврату та магістратури регулярно отримувати визнання в галузі. [+]

Майстерно організувати свою кар'єру

Будучи студентом SCAD, ви будете мати ексклюзивний доступ до університету неодноразово номінальної номер один для вивчення дизайну інтер'єру по DesignIntelligence. Названий серед кращих архітектурних і дизайнерських шкіл Америки, обидві наші програми бакалаврату та магістратури регулярно отримувати визнання в галузі. Через спільних проектів, ви можете працювати на новаторські розробки, як нові SCADpad® - мікро-житловий проект, який отримав глобальну пресу SCAD студентів - рішення дизайну виклики завтрашнього дня.... [-]


майстер в живописі

Онлайн навчання Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Savannah Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 5 більше

У SCAD, ви можете перетворити свою пристрасть до живопису в кар'єрі в образотворчому мистецтві і нових засобів масової інформації. Наші студенти та випускники виставлені на всесвітньо відомих музеїв - від музею Гуггенхайма в Музей сучасного мистецтва в Смітсонівському - і поділитися своєю роботою у найпрестижніших світових арт-ярмарках, у тому числі в Гонконзі Міжнародної художньому ярмарку і Art Basel Miami Beach. [+]

Фарба за межами лінії

У SCAD, ви можете перетворити свою пристрасть до живопису в кар'єрі в образотворчому мистецтві і нових засобів масової інформації. Наші студенти та випускники виставлені на всесвітньо відомих музеїв - від музею Гуггенхайма в Музей сучасного мистецтва в Смітсонівському - і поділитися своєю роботою у найпрестижніших світових арт-ярмарках, у тому числі в Гонконзі Міжнародної художньому ярмарку і Art Basel Miami Beach. Протягом усього часу на SCAD, ви будете підтримці видатного факультету, надихаючих об'єктів і щорічних подій, які ставлять SCAD в центрі тонкого світу мистецтва ... там, де ви належите.... [-]


майстер в кіно і на телебаченні

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Savannah Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Будучи студентом кіно і телебачення в SCAD, ви придбати різноманітні технічні навички, зосередити себе у вигляді твердої речовини творчий і крок легко в вашої професійної кар'єри в кіно. Наші студенти вигоду від занурення в повному спектрі виробничих ролей та обов'язків, орієнтуючись на передові дослідження і практики в обох технічних та концептуальних аспектів кіновиробництва. [+]

Фільм, телебачення і мистецтво розваги

Будучи студентом кіно і телебачення в SCAD, ви придбати різноманітні технічні навички, зосередити себе у вигляді твердої речовини творчий і крок легко в вашої професійної кар'єри в кіно. Наші студенти вигоду від занурення в повному спектрі виробничих ролей та обов'язків, орієнтуючись на передові дослідження і практики в обох технічних та концептуальних аспектів кіновиробництва. Стати візуальний оповідач, мультимедійний художник і творчий комунікатор, який повністю готовий до кроку у професійній студії - навіть перш, ніж Ви закінчили.... [-]


майстер в моді

Онлайн навчання Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Savannah Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 5 більше

SCAD студентів бездоганно націлений на лідерство в динамічній і ультра-конкурентному світовому індустрії моди. Наша навчальна програма строгий будується навколо принципів дизайну, творчості і безмежної державою в найсучасніших технологій. [+]

Приєднуйтесь до мінливою світ моди

SCAD студентів бездоганно націлений на лідерство в динамічній і ультра-конкурентному світовому індустрії моди. Наша навчальна програма строгий будується навколо принципів дизайну, творчості і безмежної державою в найсучасніших технологій. Програма моди СКАД має глибокі зв'язки промисловості і топ моди моди відвідати і працювати зі студентами часто. З керівництвом нагородами, досвідчених викладачів і наставників, які відвідують, ви освоїте повний спектр моди - від концептуального комерційного.... [-]


майстер в області графічного дизайну

Онлайн навчання Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Гонконг Sham Shui Po Savannah Франція Lacoste + 5 більше

Як графічного дизайну студент SCAD, ви станете вільно говорить на візуальному мовою, який визначає сьогодні електростанція брендів і топ-політ організації. Наша цілісна програма графічний дизайн ступінь не тільки покрити основи дизайну, це копається в упаковці, підприємництва, мобільних технологій, дизайну інтерфейсу і користувацького досвіду. [+]

Графічний дизайн і візуальні комунікації

Як графічного дизайну студент SCAD, ви станете вільно говорить на візуальному мовою, який визначає сьогодні електростанція брендів і топ-політ організації. Наша цілісна програма графічний дизайн ступінь не тільки покрити основи дизайну, це копається в упаковці, підприємництва, мобільних технологій, дизайну інтерфейсу і користувацького досвіду. Результат? Нагородами професійне портфоліо, досвід роботи на промислових гігантів, і можливість зробити міцний слід в постійно мінливій глобальній візуальної пейзаж - все, перш ніж закінчити.... [-]


майстер волокон

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Відділ волокна СКАД є найбільшим у своєму роді в США, з повною навчальної програми та великих об'єктів, надихаючі забезпечені топ-оф-лайн інструментів і ресурсів. Будучи студентом SCAD, ви приєднаєтеся елітні ряди волокон студентів, які регулярно виграють великі призи на професійних конкурсах та стипендії. [+]

Переплетення творчість і успіх

Відділ волокна СКАД є найбільшим у своєму роді в США, з повною навчальної програми та великих об'єктів, надихаючі забезпечені топ-оф-лайн інструментів і ресурсів. Будучи студентом SCAD, ви приєднаєтеся елітні ряди волокон студентів, які регулярно виграють великі призи на професійних конкурсах та стипендії. Дотримуйтесь по стопах наших успішних випускників, волокон, які пішли на земельних неймовірних місць для провідних компаній, таких як антропології, Urban Outfitters, Марта Стюарт Життя, Дайан фон Фюрстенберг, Ліллі Пулітцер, Маки і більше.... [-]


майстер в рекламі

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Savannah Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

У результаті цього динамічного і творчого підходу, наші студенти регулярно приймають найвищі нагороди в галузі змагань, а наші випускники продовжують розповідати історії про великі світових брендів. [+]

Майстер мистецтво реклами

Будучи студентом SCAD, ви отримаєте досвід в кожному аспекті реклами: копірайтинг, напрям мистецтва, цифровий виробництво і інтегровану бренд-маркетинг. У результаті цього динамічного і творчого підходу, наші студенти регулярно приймають найвищі нагороди в галузі змагань, а наші випускники продовжують розповідати історії про великі світових брендів. Спільна середу мистецтва і дизайну університету забезпечує ідеальні умови для вдосконалення сильно розвиненою ремесло інноваційної реклами.... [-]


майстер в розкоші та моди управління

Онлайн навчання Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Гонконг Sham Shui Po Savannah Франція Lacoste + 5 більше

СКАД пропонує перший у світі магістра і програми MFA ступеня в розкоші та моди управління. Це спеціалізоване поле підготує вас до складної кар'єри у швидко розвивається, постійно розвивається. Наша програма охоплює Trendspotting, медіа-стратегії, управління PR, організаційні структури, управління ланцюгами поставок, зв'язку та моди події, гарантуючи, що наші випускники готові взятися за. [+]

Мистецтво розкоші та моди управління

SCAD пропозиції Перші програми ступінь в світі магістра і МЗС в розкоші та моди управління. Це спеціалізоване поле підготує вас до складної кар'єри у швидко розвивається, постійно розвивається. Наша програма охоплює Trendspotting, медіа-стратегії, управління PR, організаційні структури, управління ланцюгами поставок, зв'язку та моди події, гарантуючи, що наші випускники готові взятися за.... [-]


майстер в скульптурі

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste Savannah + 4 більше

Для SCAD студентів скульптура, натхнення ніколи не далеко. Майстер вашого корабля в одному з найпрекрасніших студій в американській вищій освіті, за проектом архітектора Ренцо П'яно і розташованих поруч з Верховним Музей мистецтв в Атланті. Ви можете партнера з провідними брендами і великими іменами, створюючи незабутній роботу у громадській сфері, як останні великомасштабних робота SCAD студентів, створених для Hyatt Atlanta Midtown. [+]

Форма образотворчого мистецтва у вашій творчій кар'єри

Для SCAD студентів скульптура, натхнення ніколи не далеко. Майстер вашого корабля в одному з найпрекрасніших студій в американській вищій освіті, за проектом архітектора Ренцо П'яно і розташованих поруч з Верховним Музей мистецтв в Атланті. Ви можете партнера з провідними брендами і великими іменами, створюючи незабутній роботу у громадській сфері, як останні великомасштабних робота SCAD студентів, створених для Hyatt Atlanta Midtown. Ця робота і більше була відзначена в престижних ЗМІ, включаючи CNN і Wired, - і тепер вони чекають, щоб побачити те, що ви будете робити далі.... [-]


майстер візуальних ефектів

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Savannah Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Приєднуйтесь до ліг SCAD візуальні ефекти випускників, які поділилися Оскарів за їх роботу на таких феноменальних фільмах, як «тяжкості», «Життя Пі», «Вартові галактики» і «Великий Гетсбі». У SCAD, ми встановлюємо Ви на успіх з виходом на високому кінці, професійних цифрових інструментів і топ-оф-лайн студій та обладнання. [+]

Зміна, як ми бачимо світ

Приєднуйтесь до ліг SCAD візуальні ефекти випускників, які поділилися Оскарів за їх роботу на таких феноменальних фільмах, як «тяжкості», «Життя Пі», «Вартові галактики» і «Великий Гетсбі». У SCAD, ми встановлюємо Ви на успіх з виходом на високому кінці, професійних цифрових інструментів і топ-оф-лайн студій та обладнання. Наш факультет включає значний список професіоналів, які працювали для гігантів індустрії, і хто візуальні ефекти натхненників за найбільш знакових анімаційних фільмів нашої ери. ... [-]


майстер в інтерактивному дизайні і розробці гри

Онлайн навчання Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 Гонконг Sham Shui Po США Savannah Atlanta Франція Lacoste + 5 більше

У SCAD, ми беремо гри серйозно. Наша інтерактивна дизайн і розробка ігрова програма завоювала головний приз у грі конкурсу Е3 коледжу протягом двох років поспіль, поряд з прийому похвалу від Princeton Review і анімації Кар'єра огляду. [+]

Це не просто гра - це кар'єра в SCAD, ми беремо гри серйозно. Наша інтерактивна дизайн і розробка ігрова програма завоювала головний приз у грі конкурсу Е3 коледжу протягом двох років поспіль, поряд з прийому похвалу від Princeton Review і анімації Кар'єра огляду. Від участі у професійних конференціях на можливості співпраці з промисловими гігантами, наші студенти мають всі шанси заробити на своїй пристрасті для інтерактивного дизайну. Ми надамо топ-оф-лайн інструменти, видатний факультет і передові навчальні програми вам потрібно - ви просто привести свій A-гру.... [-]


майстер дизайну для стійкості

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

У SCAD, ви будете мати всі інструменти, керівництва та натхнення вам потрібно, щоб врятувати світ. Наш дизайн для програми сталого розвитку зосереджена на підготовці студентів до піонером організаційних змін, технологічного та матеріально інновації, громадянин пропагандистської діяльності і більше в якості лідера галузі. [+]

Дизайн сталого майбутнього

У SCAD, ви будете мати всі інструменти, керівництва та натхнення вам потрібно, щоб врятувати світ. Наш дизайн для програми сталого розвитку зосереджена на підготовці студентів до піонером організаційних змін, технологічного та матеріально інновації, громадянин пропагандистської діяльності і більше в якості лідера галузі. Ви будете користуватися нашої динамічної, спільної середовища, де революційні проекти, як SCADpad® і партнерства з найбільшими брендами у світі відбуваються щодня.... [-]


майстер звукового дизайну

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Проводити свою пристрасть до звуковий дизайн в перший і єдиний університет, щоб надати БФА, MA і МЗС градусів в поле. Ви будете занурені в навчальній програмі, що моделі робочого процесу професійного виробництва засобів масової інформації, приймаючи вашу роботу на наступний рівень, перш ніж ви навіть випускник. [+]

Звук успіху

Проводити свою пристрасть до звуковий дизайн в перший і єдиний університет, щоб надати БФА, MA і МЗС градусів в поле. Ви будете занурені в навчальній програмі, що моделі робочого процесу професійного виробництва засобів масової інформації, приймаючи вашу роботу на наступний рівень, перш ніж ви навіть випускник. У SCAD, ви також отримати вигоду з співробітництва з колегами в інших плівкових і цифрових засобів масової інформації відділів, що працюють разом, щоб розробити фільми, анімація і відео-ігор.... [-]


майстер меблевого дизайну

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Програма дизайн меблів СКАД заснована в контексті надійної мистецтва і дизайну університету, де студенти створюють меблі, які вдумливий, ергономічний, красивий і стійкий. [+]

Оздоблення вашого майбутнього успіху

Програма дизайн меблів СКАД заснована в контексті надійної мистецтва і дизайну університету, де студенти створюють меблі, які вдумливий, ергономічний, красивий і стійкий. Співпраця з колегами в суміжних сферах творчої привести до новаторських проектам, як SCADpad®, де студенти дизайну СКАД меблі інноваційні мікро-житлових меблів рішень, які були і функціональні і захоплює дух. Можливості просто, як це чекають вас в університеті творчих кар'єри.... [-]


майстер міського дизайну

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Не тільки ми, тільки мистецтво і дизайн університет у США запропонувати магістра в галузі міського дизайну міри, що ми робимо все це в розпал одного з найзнаменитіших міських планів у світі. Поза Вашим Homebase в Савані, ви також можете вчитися на чверть або більше при наших місцях в Атланті, Lacoste і Гонконзі, де ви можете спостерігати з перших рук, як міста ростуть і функції у різних контекстах і на різних континентах. [+]

Планування майбутнього в міський дизайн

Не тільки ми, тільки мистецтво і дизайн університет у США запропонувати магістра в галузі міського дизайну міри, що ми робимо все це в розпал одного з найзнаменитіших міських планів у світі. Поза Вашим Homebase в Савані, ви також можете вчитися на чверть або більше при наших місцях в Атланті, Lacoste і Гонконзі, де ви можете спостерігати з перших рук, як міста ростуть і функції у різних контекстах і на різних континентах. Ми даємо вам всі інструменти вам знадобляться, щоб процвітати в якості міського дизайнера, що робить міські більш гарним, більш функціональним і більш яскраві.... [-]


майстер у збереження історичного

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Будучи студентом історичного збереження в SCAD, ви зможете скористатися єдиною історичної програми збереження в країні, який пропонує захоплюючі досвідом у США, Європі та Азії, з найбільшим факультету, присвяченій збереженню освіти. [+]

Зберігати минуле, а майбутнє захисту вашого

Будучи студентом історичного збереження в SCAD, ви зможете скористатися єдиною історичної програми збереження в країні, який пропонує захоплюючі досвідом у США, Європі та Азії, з найбільшим факультету, присвяченій збереженню освіти. Проводити свою пристрасть у школі, яка була в авангарді збереження протягом більш ніж трьох десятиліть, адаптивно повторного використання майже 100 історичних об'єктів по всьому світу, які будуть служити в якості ексклюзивного живого лабораторії.... [-]


майстер фотографії

Онлайн навчання Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Гонконг Sham Shui Po Savannah Франція Lacoste + 5 більше

У центрі фотографії є ​​особистим баченням і відмінним точка зору. Це спосіб бачення, на перспективу. СКАД вчить талановитих студентів, щоб дивитися в і розвивати свої власні ідеї, перш ніж приступати до захоплюючої кар'єри в якості професійного фотографа. [+]

Мистецтво фотографії

У центрі фотографії є ​​особистим баченням і відмінним точка зору. Це спосіб бачення, на перспективу. СКАД вчить талановитих студентів, щоб дивитися в і розвивати свої власні ідеї, перш ніж приступати до захоплюючої кар'єри в якості професійного фотографа. Тут ви отримаєте широке розуміння традиційних методів при розробці вашого власного стилю. Ви також будете мати можливість для зміцнення ваших навичок фотографії, досліджуючи пов'язані творчі поля, як графічний дизайн або реклами. Відвідний? Більш глибоке усвідомлення складу, який допомагає професійних фотографів помітили.... [-]


майстер ювелірних виробів

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

З дипломом SCAD, ви можете взяти на себе всі грані індустрії дизайну ювелірних виробів. У нас є великий програми ювелірні вироби в США, з об'єкта 13562 квадратних футів, де передові технології на кінчиках ваших пальців. [+]

Капіталізація на пристрасть до ювелірних виробів з дипломом SCAD, ви можете взяти на себе всі грані індустрії дизайну ювелірних виробів. У нас є великий програми ювелірні вироби в США, з об'єкта 13562 квадратних футів, де передові технології на кінчиках ваших пальців. Через професійних партнерських відносин з великими брендами, як Limited, Майкл Kors годинник Fossil і ви отримаєте з перших рук досвід в ювелірній дизайнера для розробки вашого резюме та фондового свій портфель ще до закінчення школи, готувати вас до процвітати в сьогоднішній творчої економіки.... [-]


майстер ілюстрації

Онлайн навчання Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Savannah Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 5 більше

Програма ілюстрація SCAD в підготовку студентів, щоб створити художню малюнки, в результаті чого ідеї, символи та особистостей до життя за допомогою традиційних і цифрових методів. Будучи студентом тут, ви будете вчитися працювати в професійному середовищі за допомогою програми структурованої як робочої студії. Ви будете розвивати свій власний стиль і техніку, навчитися виражати свій власний унікальний бачення при формуванні всебічно поглянути на дизайн. [+]

Малювання майбутнє через ілюстрації

Програма ілюстрація SCAD в підготовку студентів, щоб створити художню малюнки, в результаті чого ідеї, символи та особистостей до життя за допомогою традиційних і цифрових методів. Будучи студентом тут, ви будете вчитися працювати в професійному середовищі за допомогою програми структурованої як робочої студії. Ви будете розвивати свій власний стиль і техніку, навчитися виражати свій власний унікальний бачення при формуванні всебічно поглянути на дизайн.... [-]


МЗС в дизайні послуг

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Дизайнери Сервіс змінюють світ, впровадження інновацій і підхід на людину, на охорону здоров'я, транспорту, освіти і в роздріб. SCAD був першим університетом у США, щоб запропонувати як БФА і ступеня MFA в цій розквітаючій області, і ви можете приєднатися спадщина інновацій, який процвітає тут. [+]

Майбутнє Reimagined через дизайн послуг

Дизайнери Сервіс змінюють світ, впровадження інновацій і підхід на людину, на охорону здоров'я, транспорту, освіти і в роздріб. SCAD був першим університетом у США, щоб запропонувати як БФА і ступеня MFA в цій розквітаючій області, і ви можете приєднатися спадщина інновацій, який процвітає тут. По-перше, скористатися малого класів з викладачами, які також практикуючих фахівців, можливості для роботи з провідними організаціями і співпраця з творчими колегами - а потім створити проектні рішення завтрашнього дня.... [-]


МЗС в драматургії

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

У SCAD, студенти драматургії освоїти нюанси мови, як вони підготувати незабутні оповідання для театру, кіно, телебачення, анімації та художнього більше. Наша позиція в якості головного університету мистецтва і дизайну означає, що ви будете користуватися товарним знаком SCAD синергії між талановитими однолітками в кожної творчої арені. [+]

Дивіться ваші слова в русі

У SCAD, студенти драматургії освоїти нюанси мови, як вони підготувати незабутні оповідання для театру, кіно, телебачення, анімації та художнього більше. Наша позиція в якості головного університету мистецтва і дизайну означає, що ви будете користуватися товарним знаком SCAD синергії між талановитими однолітками в кожної творчої арені. Див ваша робота оживають завдяки співпраці з режисерами, акторами, дизайнерами і техніками, а ви дізнаєтеся з промислових гігантів, які відвідують SCAD щороку, і пропонують нічого зворотний зв'язок на Вашій роботі.... [-]


МЗС у архітектурної історії

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

СКАД є одним з усього лише двох американських університетів пропонують ступінь бакалавра в архітектурній історії, і наш флагман серед розташування однієї з найбільш збережених міських пейзажів в країні становить Саванна прем'єр установку для вивчення цього ремесла. [+]

Розкрийте людський досвід через архітектурної історії

СКАД є одним з усього лише двох американських університетів пропонують ступінь бакалавра в архітектурній історії, і наш флагман серед розташування однієї з найбільш збережених міських пейзажів в країні становить Саванна прем'єр установку для вивчення цього ремесла. Скористайтеся навчальний план, який охоплює всі основні історичні періоди в західних і глобальних традицій, можливість їздити за кордон, щоб ідеально збереглася середньовічній селі, і бажані стажування та ресурси на кінчиках ваших пальців. Величезний світ архітектурної історії чекає.... [-]


МЗС у виконавського мистецтва

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Якщо ваша мрія виступати на сцені або в кіно, як голос улюбленого мультиплікаційного персонажа або особа незабутнього реклами, ви можете досягти глобальної аудиторії в SCAD. Наші студенти отримують цілеспрямованої інструкцію і незліченні можливості втрутитися в центрі уваги. [+]

Творчі кар'єра в центрі уваги

Якщо ваша мрія виступати на сцені або в кіно, як голос улюбленого мультиплікаційного персонажа або особа незабутнього реклами, ви можете досягти глобальної аудиторії в SCAD. Наші студенти отримують цілеспрямованої інструкцію і незліченні можливості втрутитися в центрі уваги. Ви терти лікті з найвидатніших акторів нашого часу на фестивалі Саванна кінофестивалю, і вчитися під професорів, які самі по собі є нагородами виконавці, режисери і сценаристи - все тому, що в SCAD, ваша пристрасть у центрі уваги.... [-]


МЗС у естамп

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste Savannah + 4 більше

У SCAD, ви можете отримати ваші руки брудні і грати на перетині образотворчого мистецтва і технології проектування. Гравюра є дисципліною 21-го століття, яка об'єднує історичні та сучасні теорії, тому ми даємо вам ексклюзивний доступ до всі інструменти, необхідні для освоєння кожного додатка мистецтва. [+]

Мистецтво гравюри

У SCAD, ви можете отримати ваші руки брудні і грати на перетині образотворчого мистецтва і технології проектування. Гравюра є дисципліною 21-го століття, яка об'єднує історичні та сучасні теорії, тому ми даємо вам ексклюзивний доступ до всі інструменти, необхідні для освоєння кожного додатка мистецтва. Від фотогравюри, щоб фотолітографії, щоб фотополімера, ви можете робити все це в розвинених студії гравюри, призначених спеціально для вас. Вчіться у видатного факультету, шановні ремісників гостей і реального світового досвіду з майбутніми роботодавцями ... а потім взяти штурмом промисловості.... [-]


МЗС у письмовій формі

Онлайн навчання Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Atlanta Savannah Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 5 більше

У SCAD, ви дізнаєтеся, як ефективно спілкуватися, як ви вивчіть всі можливості пишучого професії на основі всеосяжного і сучасного навчального плану. Наші класи призначені, щоб підготувати вас до успіху у процвітаючій письменника в будь-якому жанрі і будь професійній сфері. Студенти часто закінчити їх ступенів з публікації кредитів їхні імена. [+]

Багатогранна мистецтво письма

У SCAD, ви дізнаєтеся, як ефективно спілкуватися, як ви вивчіть всі можливості пишучого професії на основі всеосяжного і сучасного навчального плану. Наші класи призначені, щоб підготувати вас до успіху у процвітаючій письменника в будь-якому жанрі і будь професійній сфері. Студенти часто закінчити їх ступенів з публікації кредитів їхні імена. З надзвичайно високий рівень зайнятості в промисловості, програма для написання СКАД посилає студентів в динамічному світі видавництво повністю готова до процвітати.... [-]


МЗС у тематичний дизайн розваг

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Savannah Atlanta Гонконг Sham Shui Po Франція Lacoste + 4 більше

Проводити свою кар'єру в якості дизайнера тематичні розваги на першою і єдиною університету запропонувати ступінь MFA в цьому багатомільярдний міжнародний бізнес. Ми використовуємо творчий культури, щоб дати вам доступ до пов'язаних з ними програм і працювати з професійними партнерами на інноваційних концепцій. [+]

Створити незабутні враження з тематикою розваг

Проводити свою кар'єру в якості дизайнера тематичні розваги на першою і єдиною університету запропонувати ступінь MFA в цьому багатомільярдний міжнародний бізнес. Ми використовуємо творчий культури, щоб дати вам доступ до пов'язаних з ними програм і працювати з професійними партнерами на інноваційних концепцій. Наші викладачі розробили досвідом для Walt Disney парків і курортів, Універсальні парків і курортів Walt Disney і Imagineering - тепер це ваша черга, щоб привести професійній сфері як творчий мислитель, оповідач, дизайнер і продюсер.... [-]


Відео

Welcome to SCAD