Rutgers School of Management and Labor Relations

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про

Школа менеджменту та трудових відносин Рутгерса (SMLR) є провідним джерелом знань у світі праці, побудови ефективних та стабільних організацій, а також змін у трудових відносинах. Школа складається з двох відділів - один з них зосереджений на всіх аспектах стратегічного управління людськими ресурсами, а інший - на спеціальностях соціальних наук, пов'язаних з трудовим навчанням і трудовими відносинами - з викладачами з широкого кола дисциплінарних знань.

Відділ управління людськими ресурсами зосереджений на всіх аспектах стратегічного управління людськими ресурсами, включаючи розуміння ролі людських ресурсів у визначенні індивідуального та організаційного успіху та управління людськими ресурсами в глобальному контексті. Відділ трудових досліджень та трудових відносин вивчає та викладає всі аспекти роботи та трудових відносин, зокрема, як колективне представництво та державна політика можуть покращити добробут працівників.

Крім того, SMLR надає безліч програм безперервної освіти та сертифікатів, які викладають дослідники світового рівня та експерти-практики.

Історія

Спочатку ССЛР був заснований актом законодавчого органу Нью-Джерсі 1947 року як Інститут управління та трудових відносин (IMLR). Як і його колеги, які були створені в інших великих промислових державах, Інститут був заснований для сприяння новим формам співробітництва у сфері праці після промислових заворушень наприкінці Другої світової війни. Вона офіційно стала школою в флагманському кампусі Державного університету Нью-Джерсі в Нью-Брансвік / Піскатауей в 1994 році. Натисніть тут, щоб прочитати про історію трудового навчання в Rutgers і IMLR.

Чому SMLR

SMLR надає унікальний досвід навчання, де ви можете:

  • Вчитися на високо цитованих і опублікованих факультетах.
  • Досвід інноваційних методів навчання.
  • Мережа з лідерами галузі.
  • Отримуйте можливості для працевлаштування.

З одного погляду

Студенти: 1,597 (денна та заочна форма)

Факультет: 50 (повний робочий день)

Особливості

  • Пропонуються три програми бакалаврського навчання з різними напрямками: дві програми BA разом із Школою мистецтв і наук і програма BS, яка може бути завершена в Інтернеті. Досліджуйте, які можуть відповідати вашим потребам та інтересам.
  • Школа пропонує дві високо поважні ступені магістра: MHRM і MLER Факультет також адмініструвати Ph.D. ступінь у виробничих відносинах і людських ресурсах, з випускниками, що переходять до наукових та наукових посад.
  • Дослідження, яке досліджує та передбачає зміну характеру робочого місця, є ключовим компонентом місії школи.
  • Кілька центрів і програм, які орієнтовані на провідні дослідження та вдосконалення робочої сили. Програми безперервної освіти включають трудове навчання та дослідження зараз (LEARN) та освіту виконавців Rutgers.

Розташування

Містечко Піскатай

Address
94, Rockafeller Rd
Містечко Піскатай, Нью Джерсі, США