Прочитайте офіційний опис

Про

Школа менеджменту та трудових відносин Рутгерса (SMLR) є провідним джерелом знань у світі праці, побудови ефективних та стабільних організацій, а також змін у трудових відносинах. Школа складається з двох відділів - один з них зосереджений на всіх аспектах стратегічного управління людськими ресурсами, а інший - на спеціальностях соціальних наук, пов'язаних з трудовим навчанням і трудовими відносинами - з викладачами з широкого кола дисциплінарних знань.

Відділ управління людськими ресурсами зосереджений на всіх аспектах стратегічного управління людськими ресурсами, включаючи розуміння ролі людських ресурсів у визначенні індивідуального та організаційного успіху та управління людськими ресурсами в глобальному контексті. Відділ трудових досліджень та трудових відносин вивчає та викладає всі аспекти роботи та трудових відносин, зокрема, як колективне представництво та державна політика можуть покращити добробут працівників.

Крім того, SMLR надає безліч програм безперервної освіти та сертифікатів, які викладають дослідники світового рівня та експерти-практики.

Історія

Спочатку ССЛР був заснований актом законодавчого органу Нью-Джерсі 1947 року як Інститут управління та трудових відносин (IMLR). Як і його колеги, які були створені в інших великих промислових державах, Інститут був заснований для сприяння новим формам співробітництва у сфері праці після промислових заворушень наприкінці Другої світової війни. Вона офіційно стала школою в флагманському кампусі Державного університету Нью-Джерсі в Нью-Брансвік / Піскатауей в 1994 році. Натисніть тут, щоб прочитати про історію трудового навчання в Rutgers і IMLR.

Чому SMLR

SMLR надає унікальний досвід навчання, де ви можете:

  • Вчитися на високо цитованих і опублікованих факультетах.
  • Досвід інноваційних методів навчання.
  • Мережа з лідерами галузі.
  • Отримуйте можливості для працевлаштування.

З одного погляду

Студенти: 1,597 (денна та заочна форма)

Факультет: 50 (повний робочий день)

Особливості

  • Пропонуються три програми бакалаврського навчання з різними напрямками: дві програми BA разом із Школою мистецтв і наук і програма BS, яка може бути завершена в Інтернеті. Досліджуйте, які можуть відповідати вашим потребам та інтересам.
  • Школа пропонує дві високо поважні ступені магістра: MHRM і MLER Факультет також адмініструвати Ph.D. ступінь у виробничих відносинах і людських ресурсах, з випускниками, що переходять до наукових та наукових посад.
  • Дослідження, яке досліджує та передбачає зміну характеру робочого місця, є ключовим компонентом місії школи.
  • Кілька центрів і програм, які орієнтовані на провідні дослідження та вдосконалення робочої сили. Програми безперервної освіти включають трудове навчання та дослідження зараз (LEARN) та освіту виконавців Rutgers.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Rutgers School of Management and Labor Relations

Майстер трудових і трудових відносин (MLER) програма виробляє випускників, які є вдумливими фахівцями, проінформованими лідерами, та / або дослідниками, заснованими на су ... [+]

Про

Майстер трудових і трудових відносин (MLER) програма виробляє випускників, які є вдумливими фахівцями, проінформованими лідерами, та / або дослідниками, заснованими на сучасній реальності. Випускники мають кар'єру в багатьох типах організацій, від корпорацій до неприбуткових організацій, від спілок до інших організацій соціальної справедливості та від державних або федеральних державних установ до інститутів державної політики. З нашим ступенем ви можете:... [-]

США Містечко Піскатай
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Rutgers School of Management and Labor Relations

За допомогою магістра з управління людськими ресурсами (MHRM) ви отримаєте ключові професійні навички, необхідні для того, щоб стати лідером організації. ... [+]

Програма підготовки кадрів з якості

Чи знаєте ви, що менеджер з персоналу може заробити базовий оклад у розмірі 85 тисяч доларів і включений до звіту Glassdoor's 25 Best Jobs in America?

За допомогою магістра з управління людськими ресурсами (MHRM) ви отримаєте ключові професійні навички, необхідні для того, щоб стати лідером організації.

Rutgers 'MHRM програма є всесвітньо відомим за свої дослідження і викладання в області стратегічного управління людськими ресурсами, глобальні стратегії зайнятості, нові підходи до залучення працівників, і трансформації роботи. Крім того, у нас є 95% ставка розміщення.... [-]

США Містечко Піскатай
Вересень 2020
англійська
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
94, Rockafeller Rd
Містечко Піскатай, Нью Джерсі, США