Rutgers School of Engineering

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вступ до Університету Рутгерса - Нью-Брансвікської технічної школи

У Rutgers School of Engineering наші аспіранти є цінними партнерами в дослідженні, навчанні та пропаганді. Ми пропонуємо дипломні програми для динамічних студентів у 10 областях. Маючи майже 70 мільйонів доларів витрат на дослідження та майже 200 викладачів, які займаються дослідженнями з широкого кола питань, що впливають на суспільство, націю та світову спільноту, Інженерна школа - це динамічне та академічно сприятливе середовище для навчання в аспірантурі.

Ми маємо національно оцінену програму, яка пропонує вищу освіту в галузі біомедичної інженерії, хімічної технології; цивільна та екологічна інженерія, електротехніка та обчислювальна техніка; промислове будівництво, матеріалознавство та техніка; механічної та аерокосмічної техніки та пакувальної техніки. Rutgers SoE займається провідними дослідженнями краю в безлічі дисциплін і отримала національне визнання за свої технологічні досягнення. У нас є великі лабораторії з найсучаснішим обладнанням.

Розмір має значення для нас. Інженерна школа є досить маленькою, щоб обіцяти вимоги до вищої освіти, але достатньо великі для того, щоб студенти могли користуватися всіма перевагами, ресурсами та можливостями провідного державного дослідницького університету.

Факультет

Викладачі SoE є видатними - кожен рік два або більше наших викладачів, в середньому, отримують нагороди NSF CAREER. Наші викладачі часто отримують нагороди від своїх однолітків з нагородами та стипендіями від найпрестижніших професійних організацій. Книги, написані нашим факультетом, використовуються в усьому світі. Наші штатні викладачі, а також наш допоміжний факультет, є національними та міжнародними експертами в широкому діапазоні галузей. Наш факультет також пов'язаний з кількома дослідницькими центрами та організаціями, як всередині, так і за межами Rutgers.

Дружня, колегіальна атмосфера

Хоча наші стандарти високі, а прийом є конкурентоспроможним, наша школа є «дружньою до студентів», де члени викладацького складу прагнуть навчати студентів через дослідження та курси, а також сприяти розвитку кар'єри студентів за допомогою особистого наставництва, середовища групової зворотного зв'язку та можливості для відточування та маркетингу учнівських навичок. Якщо ви амбіційний студент, який процвітає в сприятливому середовищі, ви повинні серйозно розглянути питання про Rutgers School of Engineering .

Місцезнаходження

Наше центральне розташування надзвичайно бажане з кількох причин:

  • Культурні та соціальні можливості Нью-Брансвіка, а також Нью-Йорк (35 миль), Філадельфія (60 миль), Прінстон (20 миль) і Ньюарк (25 миль) є неперевершеними.
  • Рутгерс знаходиться в центрі найбільшої концентрації промислових і державних дослідницьких лабораторій в США (враховуючи Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Філадельфію, Бостон і Вашингтон). Це збільшує можливості для професійних контактів, а також перспективи працевлаштування.
  • Рутгерс розташований у дуже різноманітній області, де майже кожна етнічна, культурна та релігійна група в країні має сильне представництво. Різноманітність нашої території - це наша сила, що дозволяє студентам з усіх куточків США та світу відчувати себе як вдома з першого дня тут.

Розташування

Містечко Піскатай

Address
599 Taylor Road, Piscataway
08854 Містечко Піскатай, Нью Джерсі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія