Rutgers Business School - Newark and New Brunswick

Введення

Прочитайте офіційний опис

Бізнес-освіта Rutgers готує студентів до успіху - не тільки в обраних ними областях, а й у своєму житті. З наших всеосяжних курсів бакалаврату до нашої високо оцінив програми МВА, за освітою в Rutgers це змінює життя досвід, який дає студентам навички та знання, щоб конкурувати на глобальному рівні при одночасному розширенні їх вдячність за те, як влаштований світ. Багато описують його як один з найбільш корисних подій свого життя - професійно і особисто.

Але що робить досвід RBS настільки відрізняється від інших топ-рейтинг шкіл? Ви знайдете на національному рівні топ-рейтинг програм в широкому спектрі областей, включаючи лікарські препарати, фінансів та управління ланцюгами поставок. І наше розташування забезпечує легкий доступ до можливостей кар'єри в області Нью-Йорк / Нью-Джерсі.

Але більшість студентів вказують своє справжнє почуття "фитинга в" в якості ключового відмінності в досвіді RBS. Студенти майже відразу відчувають себе комфортно в культурі школи. І тому, що ми забезпечуємо першу ракетку освіту в цілому більш низької вартості в порівнянні з іншими бізнес-шкіл, студенти користуються набагато більш високу віддачу від своїх інвестицій.

Розташування

Нью-Брансвік

Address
New Brunswick Campus
100 Rockafeller Road, Piscataway, NJ 08854

08854 Нью-Брансвік, Нью Джерсі, США

Ньюарк

Address
Rutgers Business School—Newark
1 Washington Park | Newark, NJ 07102

07102 Ньюарк, Нью Джерсі, США

Джерсі-Сіті

Address
286 Washington Street, Jersey City, NJ 07302
07302 Джерсі-Сіті, Нью Джерсі, США

Моррістаун

Address
161 Madison Ave, Morristown, NJ 07960
07960 Моррістаун, Нью Джерсі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

AACSB Accredited