Rogers State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Rogers State University буде регіональним університетом вибору для північно-східної Оклахоми та за її межами, одночасно домагаючись визнання як зразок досконалості на місцевих та онлайн-академічних програмах на бакалаврському та аспірантському рівнях.

Rogers State University просунув свою репутацію якісної бакалаврської освіти, з того часу як у 2000 році став чотирирічним університетом, про що свідчать рейтинги США "Новини та світові звіти", що входять до числа 50 найкращих державних регіональних коледжів на Заході. RSU фокусується на досконалості викладання та навчання, прагнучи стати регіональним лідером з питань якості, затвердженої дистанційною освітою.

Як регіональний університет за вибором, РГУ розвиває живу культуру кампусу, одночасно пропонуючи суттєві, відповідні програми ступенів, які відповідають потребам робочої сили в регіоні. За допомогою навчальних та спільних навчальних пропозицій RSU пропагує та охоплює культурне різноманіття та глобальну обізнаність.

Наша місія в Rogers State University - забезпечити студентам розвиток навичок та знань, необхідних для досягнення професійних та особистих цілей у динамічних місцевих та глобальних спільнотах.

Розташування

Claremore

Address
West Will Rogers Boulevard,1701
74017 Claremore, Оклахома, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: