Rocky Mountain University of Health Professions

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Rocky Mountain University of Health Professions (RMUoHP), акредитованої установи, визнаної науково обґрунтованою освітньою медичною освітою. Створений у 1998 році як ексклюзивний аспірантський заклад охорони здоров’я, RMUoHP має репутацію виняткових, високоякісних, суворих освітніх програм охорони здоров’я, має різноманітну кількість студентів та випускників з усіх 50 штатів, а також зоряний та поважний на національному рівні факультет, що представляє охорону здоров’я практики, досліджень та освіти по всій країні. Наші академічні моделі навчання дозволяють нашим студентам з обмеженим проживанням продовжувати виконувати свої життєві ролі, не переїжджаючи, а нашим студентам - розпочинати та закінчувати денну форму навчання в прекрасному місті Прово, штат Юта.

Станьте частиною хвилювання, беручи участь у високоорієнтованій та спеціалізованій медичній освіті під ногами деяких найбільш компетентних, кваліфікованих та досвідчених викладачів у США. Відчуйте трансформацію, яка чекає вас як практикуючого клініциста, вихователя, дослідника чи адміністратора. З постійним зростанням та розширенням інших програм, пов’язаних зі здоров’ям, у не дуже віддаленому майбутньому, RMUoHP - це університет, на який слід дивитись!

Основні цінності

Доказові. Ми поєднуємо свої знання з найкращими наявними доказами, щоб досягти найкращих можливих результатів.

Навчальний центр. Кидаючи виклик мисленню, заохочуючи зростання та досліджуючи можливості в сприятливому навчальному середовищі, ми надаємо можливість учням піднятися до свого найвищого потенціалу.

Автентичні. Ми усвідомлюємо свою недосконалість і вітаємо зростання, що зумовлений як успіхом, так і невдачею. Ми віримо в наші необмежені можливості знаходити рішення. Ми моделюємо вдячність. Ми прагнемо зрозуміти, співчувати і прощати.

Орієнтований на обслуговування. Оскільки ми цінуємо людей понад усе, ми служимо один одному, своїм пацієнтам та клієнтам, своїм громадам та світові.

Надійний. Ми прагнемо чесності, поваги та підзвітності у всьому, що ми робимо, щоб постійно заробляти авторитет як установи, так і як особистості.

Включно. Шануючи наші відмінності та подібності, ми зміцнюємо інституційні та громадські зв’язки.

Спільна. Ми вчимось і створюємо в командах та між ними новітні можливості, сприяємо змінам, впроваджуємо стратегію, забезпечуємо підзвітність та відзначаємо досягнення.

Розташування

Прово

Address
East 1700 South,122
84606 Прово, Юта, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія