Rocky Mountain College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про РМЦ

Rocky Mountain College - це житловий, всебічний ліберальний коледж, розташований під пісковиками "rim-rocks" у парку, як передмістя біля Біллінгс, штат Монтана, найбільшого і економічно живого міста штату. Rocky Mountain College історично пов'язаний із Об'єднаною Христовою Церквою, Об'єднаною методистською церквою та Пресвітеріанською Церквою (США) - конфесіями, традиційно прагнутими до знань, релігійної толерантності та безкоштовного дослідження, а також до таких цінностей, як служба, громада, і персонаж.

Ці конфесійні стосунки допомогли інформувати про місію та основні теми Колегії та очевидні в місії Колегії з метою виховання майбутніх лідерів за допомогою ліберального мистецтва та професійних програм, що розвивають критичне мислення, творчий вираз, етичні рішення, інформоване громадянство та професійні досконалість Крім того, коледж сприяє розвитку всієї особи та надає можливості посилити інтелектуальне, емоційне, фізичне та духовне зростання учнів як на кампусі, так і через зв'язки у місцевому та глобальному співтоваристві.

Коледж, який високо оцінюється на регіональному рівні за його загальну майстерність, виражає свою місію через основні теми академічної досконалості, трансформаційного навчання та спільної відповідальності та управління. Факультет Коледжу присвячений навчанню та керуванню учнями програмами, що включає в себе постійний експеримент на борту Міжнародної космічної станції та першої в країні програми безпілотної сертифікації літальних апаратів.

Rocky Mountain College може похвалитися успіх, досягнутий за рахунок низького співвідношення учня-факультету (12: 1) та щедрої програми фінансової допомоги. 99% студентів отримують нагороди, які в середньому складають 24 000 доларів на одного студента; крім того, 97% студентів продовжують навчання в аспірантурі або кар'єрі у потрібній їм галузі. 52 бакалаврські спеціальності - в тому числі одна з провідних авіаційних програм країни - а також ступінь магістра в галузі лікарів-асистентів, бухгалтерів та освітнього керівництва - залучають студентів з 41 держави та 16 країн.

Коледж останнім часом розірвав основи нової сучасної наукової будівлі, яка буде завершена в 2018 році. Нинішні стратегічні ініціативи включають подальший розвиток зацікавлених та досвідчених навчальних програм, розширений перший рік досвіду, розширення можливостей для досліджень в університеті, Програма " Pathways " для медико-наукової освіти та вдосконалені служби підтримки академії. Rocky Mountain College добре розташована, щоб завершити наступний етап еволюції свого 139-річного досягнення найвищих очікувань передового досвіду.

Історія РМЦ

Історія Rocky Mountain College - дійсно історія з трьох коледжів. Першим був Монтеанський колегіальний інститут в Дір-Лодж, який вступив у свій перший клас у 1878 році. Невдовзі після початкових уроків в Дер Лоджі, штат Монте, Уесліанський коледж відкрив свої двері в Хелені. У Біллінгсі поточний сайт Rocky Mountain College , Білінгзський політехнічний інститут (BPI) почав набирати учнів з усієї країни на рубежі століть. Три школи стали однією організацією в 1947 році - Білінгзський політехнічний інститут, який повинен був стати Rocky Mountain College - першим і найкращим у Монтані.

З самого початку свого існування в 1878 році студенти Rocky Mountain College були лідерами. У 1947 році студенти подали клопотання про перейменування BPI в Rocky Mountain College . Вони також взяли на себе, щоб прискорити розширення Коледжу, і навіть вони будували нові будівлі, як спосіб оплати навчання. Піщаникові скелі були видобуті з Rimrocks, а кампус виросли з навколишньої сільськогосподарської землі, щоб стати одним із найвищих у світі коледжів на Заході.

Сьогодні студенти РМЦ не все, що відрізняється від учнів минулого. Rocky Mountain College все ще залучає і випускає лідерів, які змінюють коледж та їх громади.

Інститут досліджень миру

IPS logo

Розташований на кампусі Rocky Mountain College в Біллінгсі, штат Монте, Інститут досліджень миру "намагається навчитись вивчати та заохочувати альтернативи насильству у поведінці людей, груп, організацій, спільнот та націй". Ця місіонерська довідка спрямовує нас вниз на багато цікавих шляхів, коли ми вступаємо в наше третє десятиліття.

Зв'язатися з RMC

Кампус Адреса

Rocky Mountain College
1511 Poly Drive
Біллінгс, МТ
59102-1796

Розташування

Біллінгс

Rocky Mountain College

Веб-сайт

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія