Rice University School of Architecture

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому рис

Ми є найменшою програмою професійного навчання, розташованою в межах провідного дослідницького університету, що дозволяє приділяти індивідуальну увагу широті навчання, яку надає великий університет.

Розташований у четвертому за величиною місті країни, Університет Райса є провідною науково-дослідною установою, яка прагне розвивати міцне інтелектуальне середовище для наступного покоління лідерів та мислителів. Невелике співвідношення студентів та викладачів Rice Architecture заохочує згуртовану спільноту, яка забезпечує студентам та випускникам вдумливі вказівки, особливо в умовах студії.

Позиція школи в університеті вищого рівня дозволяє нам широко залучати інші дисципліни для створення нових територій спекулятивної практики, що продемонстровано керівною роллю нашого факультету з міждисциплінарною мінорською наукою Райса; наші перекреслені курси з іншими школами та департаментами, зокрема гуманітарними, бізнес-та технічними; та наша співпраця з іншими мистецькими колективами у кампусі та у місті.

Розташування

Х'юстон

Address
Loop Road
77005 Х'юстон, Техас, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: