Rennert English Language School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в Rennert, кращий вибір в школах для досягнення ваших цілей англійської мови. Якщо ви хочете поліпшити свої мовні навички спілкування для професійних цілей, для участі в американський університет, для подорожей, або спілкуватися з друзями з, Реннерта є програма і досвід вам потрібно.

Яка різниця Реннерта? Досвід, маленькі класи і особистий контакт. З 1973 Реннерта викладає мови і може похвалитися найменший розмір класу в Нью-Йорку з максимумом 10 студентів. Наші кваліфіковані викладачі, присвячені принести англійську мову в життя за допомогою комунікативний метод навчання мови і погрожує вас в реальному світі, в двох з найбільш захоплюючих американських міст: Нью-Йорк і Маямі!

Наші інноваційні Мистецтво плюс англійські Програма включає в себе індивідуальні курси танцю, моди, музики, макіяж артистизм, Фото, діючи та кіновиробництва в Нью-Йорку. Мистецтво Майамі плюс англійська курси включають в себе Сальса латинський Танці та Фото на сонячних берегах Південного пляжу.

Досвід Реннерта в TOEFL та Cambridge курсів підготовки до іспиту, університетська програма Access і професійної англійської програма для роботи професіоналів поважають у всьому світі. Навіть учителі приходять з усього світу для наших TESOL педагогічні курси, щоб отримати конкурентну перевагу в своїй країні.

Реннерта Нью-Йорк і Маямі Реннерта South Beach запропонувати повний розклад під керівництвом викладача діяльності, вільних занять і екскурсій для підвищення вашого задоволення і покласти ваші англійські навички спілкування в дію. Ми запрошуємо Вас вивчити наші програми і виберіть ту, яка найкраще підходить для вас. Ми сподіваємося побачити вас найближчим часом у Нью-Йорку або Майамі!

Розташування

Нью-Йорк

Address
Rennert New York City
216 East 45th Street

NY 10017 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

пляж Маямі

Address
Rennert South Beach
560 Lincoln Road

FL 33139 пляж Маямі, Флорида, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: