Regent University School of Global Leadership & Entrepreneurship

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа глобального лідерства та підприємництва (GLE) надає унікальний майданчик для підготовки лідерів сьогодні - підкреслюючи, інновації, технічну досконалість і вплив біблійних принципів у сучасному світі. Викладав видатний факультет вчених і експертів-практиків, наш випускник програми ступінь у галузі бізнесу та керівництва сприяти поглибленим вивченням цих теорій і динаміки, що диск ефективного бізнесу, управління та організаційного керівництва. Один з восьми шкіл у Регент університет, випускники школи роботи для багатьох з Fortune країни 500 компаній, а також некомерційні організації тут і по всьому світу. Наші студенти запрошуються до участі у міжнародних конференціях, які забезпечують можливості презентації, а також контактів з провідними фахівцями. Місія і значення Місія Регент університету є забезпечення відмінно аспірантів і освіти від глобальних, біблійної точки зору в ключових професій для оснащення християнських лідерів, щоб змінити світ, і бути провідним центром християнської думки і дії. Бачення Регент університет, через наших випускників та інших наукових заходів, є надання християнського керівництва в перетворенні суспільства, затверджуючи і викладання принципів істини, справедливості і любові, як описано в Святому Письмі, втілений в особистості Ісуса Христа і включений через сила Святого Духа. Soli Deo Gloria.        

Перегляд MA - Master » Перегляд Graduate Certificates » Перегляд MA - OnlineStudies » Перегляд Сертифікати другого ступеня » Перегляд EMBA » Перегляд Програми МВА »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Массачусетс в управлінні

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Virginia Beach

Призначений для студентів, які хочуть отримати ступінь швидше або хто менше необхідність фінансової та іншої сильно кількісні аспекти MBA. [+]

М. А. в області менеджменту акредитована програма призначена для студентів, які хочуть отримати ступінь швидше або хто менше необхідність фінансової та іншої сильно кількісні аспекти MBA.

М. А. Управління у студенти можуть вибирати з декількох треків спеціалізації. Крім того, наша програма гнучкість дозволяє вам відвідувати заняття на наших кампусів у Вірджинія-Біч, штат Вірджинія., Або Вашингтон, округ Колумбія , Ходити на заняття в режимі онлайн через наші можливості дистанційного навчання, або вибрати поєднання на території кампуса і онлайн-навчання. Дізнайтесь більше про хід опису для цієї програми нижче, або дізнатися більше про наших треків спеціалізації. ... [-]