Presidio Graduate School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша місія

Навчати і надихнути нове покоління кваліфікованих, візіонерів та ініціативних лідерів, щоб трансформувати ділову та державну політику та створити більш справедливий, процвітаючий та стійкий світ.

Наше бачення

Заохочуючи вроджені лідерські навички в різних народах з різними навичками та інтересами та заохочуючи їх підтримувати мережу, ми активізуємо тисячі професіоналів у всьому світі та розвиваємо їх у лідерів, які розроблятимуть, керуватимуть, впливатимуть та розвиватимуть процвітаючі підприємства для стійке майбутнє.

Наші цінності

Ці цінності наповнені у всьому, що ми робимо в класі.

СООБЩЕСТВО

Студенти в PGS навчають один одного, в класі та за його межами. Вони кидають виклик один одному припущенням, розширюють коло досвіду один одного та навчають один одного, щоб побачити світ з різноманітних перспектив. Ця жива тривала мережа навчальних посібників випускників через свою кар'єру та за її межами.

Інновація

PGS заохочує інноваційний та керований дух. Постійне співробітництво з ключовими лідерами галузі, як професорсько-викладацький склад, агенти із змін в резиденції, гостьові викладачі та піклувальники, дають нам змогу поглибити перспективи використання інновацій для загального блага та готує студентів до розробки та керівництва новаторськими підприємствами, підприємствами та організаціями.

Чесність

Створення кращого світу вимагає найвищої цілісності, мужності та чесності. Це вкоренилося в наших науковців, операціях та стосунках зі студентами, випускниками, викладачами, акредитаторами, членами правління та широкою громадськістю.

Соціальна справедливість

Наша спільнота є загальнолюдською. Ми колективно працюємо над досягненням соціальної справедливості та загального блага. Ми приймаємо всі форми різноманітності у наших студентів, співробітників, факультетів та Опікунської ради. Наша студентська комісія з питань різноманітності та соціальної юстиції постійно веде нас до подальшого включення.

Стійкість

PGS глибоко схильна до екологічної та соціальної стійкості, яка наповнює нашу педагогіку, навчальний план та спільноту. Ми готуємо наших студентів до покращення стійкості бізнесу та організацій. Будучи лідером у вищій освіті, ми прагнемо впливати на інші університети, щоб інтегрувати сталість у свій проект програми.

Особистісний розвиток

Хоча в PGS, учні отримують паралельний шлях розвитку трансформаційного лідерства та особистісного зростання. Студенти розуміють теорію, розвивають навички та набувають особистої майстерності, необхідні для того, щоб бути інструментом зміни, яку вони бажають побачити у світі.

Чому президентська школа?

Стійкість на кожному курсі.

Ми не просто ставимося до стійкості як до вибору, тому що в сучасному світі це не є варіантом. Кожен курс викладається через об'єктив із стійкістю, який навчає студентів дивитися в системах - не просто словами та цифрами. Розуміння того, як все пов'язано, є супердержавою Президії.

Співпрацюйте зі своєю дорогою до вершини!

Ми наполегливо працюємо над створенням справжньої спільноти навчання. Наш факультет і студентське керівництво вважають, що нерозв'язувані проблеми вирішуються лише завдяки розумінню. Врок класу включає в себе практикуми, діади, швидкі пожежні заняття, діалог та лекції.

Досвід роботи - освіта.

Більшість людей навчаються найкраще, практикуючи те, що їх навчають, а не слухаючи лекції чи читаючи книги (а не тільки книги). Наша програма "Досвідчений навчальний процес" надає нашим студентам можливість працювати над проектами реального планування для реальних компаній, які справляють реальний вплив. Це частина 360-річних науковців, цілісний досвід навчання.

Розташування

Сіетл

Address
4450 Blakely Avenue NE
Bainbridge Island, Seattle

98110 Сіетл, Округ Колумбія, США

Сан Франциско

Address
Сан Франциско, Каліфорнія, США