Point Park University School of Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

Протягом своєї історії Університет Пойнт-Парк пишався своїм міським корінням і сприяв життєздатності центру Пітсбурга.

Щоб бути вихователем, потрібна особлива людина. Ви віддані навчанню і хочете щось змінити. Point Park University School of Education пропонує бакалаврські, магістерські та докторські програми, в тому числі багато повністю в Інтернеті.

У наших програмах переддипломної освіти ви ступите в клас на першому курсі. Ми пропонуємо освітні програми в початковій та середній освіті - з можливістю подвійної сертифікації спеціальної освіти, а також наші програми в галузі навчання та дошкільної освіти, щоб побачити, де ви хочете зробити свою кар'єру в цій галузі.

Наші повністю онлайн-програми для когортної освіти призначені для вчителів, які хочуть стати директорами, спеціалістами з навчальних програм та керівниками своїх шкіл та громад, а також для тих, хто вперше прагне сертифікації викладацької діяльності. Ви можете отримати сертифікат у новій галузі або стати викладачем-експертом у своїй галузі.

В Університеті Пойнт-Парк більше студентів повертається до коледжу для отримання другого ступеня бакалавра та сертифікатів випускників в галузі освіти, ніж у будь-якій іншій галузі.

Усвідомлення того, що ви належите перед класом, може прийти рано чи пізно у вашій кар’єрі, але ми готові до вас, коли б це не сталося.

Наші освітні програми після бакалаврату включають ступінь бакалавра, сертифікати аспірантів та програму ABCTE, всі вони розроблені з гнучкими графіками та враховують потреби працюючих студентів. Навіть при вашому напруженому графіку ми забезпечимо вам заняття та час викладання студентів, необхідний для того, щоб стати сертифікованим викладачем.

Університет Пойнт Парк - єдиний Пенсільванський департамент освіти (PDE) - визнаний навчальний заклад у Пенсильванії, який пропонує Американську раду з сертифікації вищої кваліфікації вчителів (ABCTE).

Розташування

Пітсбург

Address
Wood Street,201
15222 Пітсбург, Пенсильванія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: