Прочитайте офіційний опис

Точка Лома Nazarene університет відомий як далекоглядними. У PLNU, вчені, віра і спільноти є життєво важливими. Студенти вигоду від цього збалансованого підходу до утворення та залишити PLNU готові думати, діяти, і внести свій вклад в світ.

На додаток до більш ніж 60 студентів областях навчання, PLNU пропонує випускник програми регіональних центрів по всій Південній Каліфорнії. PLNU обслуговує понад 3500 студентів.

Ти знав?

Починаючи з 2004 року, понад 90 відсотків студентів PLNU, які подали заявки на вступ до медичного, стоматологічний, оптометрії, фармації та ветеринарних шкіл були допущені. У доповіді відкритих дверей в 2008 році, дослідження PLNU за кордоном програма займає 15-е місце в країні (в тому числі з видачею диплома магістра установ) на відсоток студентів, що беруть участь - близько 30 відсотків людей похилого віку, які закінчують вивчали за кордоном. PLNU національно визнаний за його провідну роль в області сталого розвитку - перемоги в Сан-Дієго Екологічні послуги переробочік пожалування року чотири з останніх шести років, і був названий одним з 100 найзеленіших шкіл Америки по Сьєрра-клуб в 2010 році і в 2011 році. Через LoveWorks PLNU в короткостроковій місії програми понад 2000 студентів, викладачів, співробітників і випускників служили людям, які потребують приблизно 60 регіонах світу. Центр PLNU міжнародного розвитку досліджень стійких бізнес-практик і рішень для глобальної бідності. З 2005 року, 22 студентські фільми / телевізійні програми завоювали нагороди або з'явилися на кінофестивалях. Мова і Дебати Команда PLNU була національним чемпіоном в річної тоталізаторі конкуренції Національного парламентських дебатів асоціацій "чотири з останніх семи років, конкуруючи проти таких шкіл, як UC Берклі та Лос-Анджелесі.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Point Loma Nazarene University

Ця програма надасть вам виконати своє покликання, з курсів, таких, як провідна в різних спільнотах, Управління конфліктами і зміни, організаційні системи і поведінку, і б ... [+]

Ви відчували бажання чогось більшого, щоб стати лідером ви були покликані бути.

Ви готові зробити наступний крок у вашій кар'єрі, щоб взяти на себе більш високий рівень керівництва і контролю над вашим майбутньому. Магістр в галузі організаційного лідерства надасть вам вести за собою людей зі справжньою впевненості і рівноваги. Ця програма призначена для професіоналів, що працюють з двома варіантами доставки, щоб надати вам необхідну гнучкість, щоб заробити свій ступінь, продовжуючи працювати у вашій нинішній ролі. Починаючи з осені 2016 роки ви можете зареєструватися в 100% онлайн-формат доступний з будь-якої точки світу, або формат, в-людини, який зустрічає одну ніч на тиждень в нашому кампусі Mission Valley в Сан-Дієго.... [-]

США San Diego
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
20 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою