Point Loma Nazarene University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Точка Лома Nazarene університет відомий як далекоглядними. У PLNU, вчені, віра і спільноти є життєво важливими. Студенти вигоду від цього збалансованого підходу до утворення та залишити PLNU готові думати, діяти, і внести свій вклад в світ.

На додаток до більш ніж 60 студентів областях навчання, PLNU пропонує випускник програми регіональних центрів по всій Південній Каліфорнії. PLNU обслуговує понад 3500 студентів.

Ти знав?

Починаючи з 2004 року, понад 90 відсотків студентів PLNU, які подали заявки на вступ до медичного, стоматологічний, оптометрії, фармації та ветеринарних шкіл були допущені. У доповіді відкритих дверей в 2008 році, дослідження PLNU за кордоном програма займає 15-е місце в країні (в тому числі з видачею диплома магістра установ) на відсоток студентів, що беруть участь - близько 30 відсотків людей похилого віку, які закінчують вивчали за кордоном. PLNU національно визнаний за його провідну роль в області сталого розвитку - перемоги в Сан-Дієго Екологічні послуги переробочік пожалування року чотири з останніх шести років, і був названий одним з 100 найзеленіших шкіл Америки по Сьєрра-клуб в 2010 році і в 2011 році. Через LoveWorks PLNU в короткостроковій місії програми понад 2000 студентів, викладачів, співробітників і випускників служили людям, які потребують приблизно 60 регіонах світу. Центр PLNU міжнародного розвитку досліджень стійких бізнес-практик і рішень для глобальної бідності. З 2005 року, 22 студентські фільми / телевізійні програми завоювали нагороди або з'явилися на кінофестивалях. Мова і Дебати Команда PLNU була національним чемпіоном в річної тоталізаторі конкуренції Національного парламентських дебатів асоціацій "чотири з останніх семи років, конкуруючи проти таких шкіл, як UC Берклі та Лос-Анджелесі.

Розташування

Сан - Дієго

Point Loma Nazarene University

Address
3900 Lomaland Drive
San Diego, CA 92106

Сан - Дієго, Каліфорнія, США
Телефон
+1 619-849-2200

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія